menu

Strona Główna > Newsy > AvaTrade otwiera polski oddział

AvaTrade otwiera polski oddział


Broker AvaTrade poinformował o otwarciu nowego biura w Warszawie. To część planu globalnej ekspansji realizowanego przez spółkę. Oddział w stolicy Polski dołącza do funkcjonujących już biur AvaTrade w Dublinie, Mediolanie, Tokio i Sydney, a także do również niedawno otwartego biura w Abu Zabi.

Według serwisu Finance Magnates, otwarcie nowego biura w Polsce to znaczący krok w realizacji strategii międzynarodowego rozwoju brokera. Pozwoli to na przygotowanie specjalnej oferty skierowanej do klientów z polskiego rynku. Ponadto otrzymają oni obsługę w języku polskim oraz pewność, że broker działa zgodnie z polskimi przepisami.

Szefem polskiego oddziału AvaTrade został Patryk Schulmeister, który może pochwalić się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie mediów internetowych, marketingu i sprzedaży. Schulmeister wyraził przekonanie, że oferta brokera zyska uznanie polskich traderów i pozwoli na szybki rozwój oddziału.

Komentując otwarcie nowego oddziału CEO AvaTrade – Daire Ferguson zapewnił, że spółka poważnie podchodzi do kwestii bezpiecznego, innowacyjnego i wiarygodnego tradingu:

Otwarcie naszego polskiego biura sprawi, że lokalni inwestorzy skorzystają z bogatszego doświadczenia handlowego, popartego naszym najlepszym w swojej klasie serwisem, dedykowanym wsparciem i rozwiązaniami dostosowanymi do ich potrzeb handlowych w ich lokalnym języku. Nie mam wątpliwości, że pod kierunkiem Patryka nasz polski biznes będzie się rozwijał.

– powiedział Ferguson.
Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (15.06): RevoTrade, Tradobit, Antares…

All Financial Trading - www.allfinancialtrading.com JMGTradingMarkets - www.jmgtradingmarkets.com EUFM / European Financial Market - www.eufm.eu Eu-Trade4u ...
Czytaj dalej
były trader jp morgan spędzi 8 miesięcy w więzieniu

Deutsche Bank może zarobić 1 mld USD na inwestycji w firmę żeglugową

Mark Spehn nie mógł dołączyć do miliardera Idana Ofera na przyjęciu z okazji pierwszej oferty ...
Czytaj dalej
kubańskie banki nie będą przyjmować dolarów w gotówce

Banki na Kubie przestaną przyjmować dolary w gotówce

Od 21 czerwca kubańskie banki przestaną przyjmować dolary w gotówce, z powodu embarga nałożonego przez ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (14.06): SEC aktualizuje zbiorczą listę ostrzeżeń

Investorcog - www.investorcog.com Irvine Mutual - www.irvinemutual.com JC Capital Markets - www.jccapitalmarkets.com Lane Capital Group - ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę