menu

Strona Główna > Newsy > eToro zaoferuje staking kryptowalut Cardano i Tron

eToro zaoferuje staking kryptowalut Cardano i Tron


Broker eToro poinformował o uruchomieniu usług stakingowych dla kolejnych dwóch popularnych kryptowalut: Cardano (ADA) i Tron (TRX). Usługi stakingowe pozwalają posiadaczom kryptowalut na osiąganie zysków z przechowywania określonych aktywów cyfrowych na kontach brokera. Koncepcja została wprowadzona poprzez mechanizm konsensusu Proof-of-Stake.

Spółka eToro wyjaśniła, że premie za staking będą rozdzielane wśród użytkowników co miesiąc i będą naliczane na podstawie stakingu za poprzedni miesiąc. Broker przeprowadzi proces stakingu w imieniu swoich klientów. eToro podkreśla też, że usługa będzie bezpłatna. Jak powiedział Yoni Assia, założyciel i prezes eToro, spółka zebrała wokół siebie dużą i aktywną społeczność. Aby spełnić jej oczekiwania spółka zawsze stara się zapewnić, aby oferta jej produktów i usług była najwyższej jakości. Assia podkreślił również, że eToro jest pierwszą platformą, która oferuje staking Cardano. Zapewnił, że w najbliższych miesiącach oferta stakingu będzie rozszerzona. Prawdopodobnie użytkownicy będą mogli skorzystać ze stakingu takich walut jak NEO, Tezos, EOS i ETH 2.0.

Coraz większa popularność stakingu

W ostatnim czasie staking staje się coraz bardziej popularny wśród społeczności kryptowalutowej. Wiele dużych giełd, w tym Coinbase, Bitfinex i Binance, wprowadziły już taką usługę dla swoich klientów. Justin Sun, założyciel i prezes Tron, powiedział, że dla jego spółki to duże wyróżnienie, że eToro postanowiło wybrać Tron jako jedną z pierwszych walut z dostępem do stakingu. Zdaniem Suna, przy malejących zyskach z usług CeFi, usługi DeFi będą poszerzać swoją dostępność. Podkreślił on, że staking oferowany przez eToro, usuwa nadmierny poziom złożoności związany ze stakingiem. Dzięki temu stanie się on szerzej dostępny dla wszystkich chętnych.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

cysec usunął dwóch brokerów z funduszu kompensacyjnego

CySEC ostrzega brokerów: Hiszpanii kończy się cierpliwość

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), zwróciła się do nadzorowanych przez siebie brokerów, ostrzegając ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (21.01): NSX Capital, Infinitrade…

Na listach ostrzeżeń pojawili się: NSX Capital / NSXCapital - nsxcapital.com Infinitrade (A&E Products Ltd) ...
Czytaj dalej
czy nowe prawo zaszkodzi rynkowi CFD w niemczech

Analiza: Czy nowe prawo podatkowe zaszkodzi rynkowi CFD w Niemczech?

Niemieccy inwestorzy obracający różnymi instrumentami pochodnymi zostaną objęci nowym podatkiem od zysków kapitałowych. To efekt ...
Czytaj dalej
trader of the month tickmill

Tickmill: trader grudnia zarobił 183 tys. USD

Traderem miesiąca w konkursie Tickmill został Lei, który zarobił w grudniu 183 tysiące dolarów, osiągając ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę