menu

Strona Główna > Newsy > IC Markets publikuje drugą serię podcastu IC Your Trade

IC Markets publikuje drugą serię podcastu IC Your Trade


Broker IC Markets zaprezentował drugą serię programu IC Your Trade wyprodukowanego we współpracy z Bloomberg Media Studios. Dwunastoodcinkowa seria ukazuje się co dwa tygodnie i zawiera spostrzeżenia rynkowe oraz omówienie najbardziej palących tematów, które mają wpływ na dzisiejsze rynki.

Innowacyjna seria składa się z dwunastu części, które obejmują szereg tematów interesujących traderów skupionych na różnych rynkach. Sezon drugi IC Your Trade będzie przedstawiał dyskusje z globalnymi ekspertami na temat globalnych wiadomości rynkowych, bieżących trendów i ruchów rynkowych.

Poszczególne odcinki będą omawiały takie tematy, jak:

  • Co się stanie, gdy wzrosną stopy procentowe?
  • Giganci technologiczni i ich liderzy – są zbyt wielcy i potężni?
  • Inwestorzy Reddit: czy są nową siłą na rynku?

Nowe odcinki będą ukazywać się co dwa tygodnie w formie vodcastu i podcastu poprzez kanał IC Markets w serwisie YouTube i na wszystkich głównych platformach streamingowych.

Zobacz wszystkie odcinki tutaj (link).

Drugi odcinek IC Your Trade już 18 sierpnia

Gospodarzem serii jest Pamela Ambler, znana specjalistka z zakresu inwestycji i doradca strategiczny. Pamela ma bogate doświadczenie zdobyte w biznesie i finansach. Jest również prezenterką wiodących światowych nadawców programów finansowych, takich jak China Business Asia i Bloomberg.

Jej gośćmi w programie będą kluczowi liderzy opinii, tacy jak Richard Koo, główny ekonomista Nomura Research Institute i Zak Mir, prezes Lift Global Ventures, którzy są czołowymi ekspertami w swojej dziedzinie. Pierwszy odcinek tego sezonu ukazał się 4 sierpnia i nosił tytuł „Stopy procentowe – czyli dobrze już było. Co się stanie, gdy stopy procentowe wzrosną”?

Drugi odcinek, który pojawi się 18 sierpnia, nosi tytuł „Firmy technologiczne – zbyt duże, by upaść? Czy dyrektorzy generalni wielkich firm technologicznych są nowymi światowymi liderami i czy ich słowa mogą poruszyć rynki”? Podcast jest dostępny na platformach Spotify, Apple, Google, Amazon i YouTube.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
akcje w xtb

Najnowsze wiadomości:

lira turecka

Reelekcja Erdogana pogłębia kryzys liry tureckiej – nowe minimum

Lira turecka osiągnęła kolejne rekordowe minimum, gdy urzędujący prezydent Recep Tayyip Erdogan zdobył reelekcję w ...
Czytaj dalej
pieniądze

Oszustwo w banku: Pracownica zatrzymana za wyłudzenie 1,5 mln zł od klientów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w Krakowie zatrzymali 34-letnią kobietę pracującą jako ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje nowe instrumenty: 44 akcje australijskich spółek na ASX

eToro, popularna platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę o akcje 44 australijskich spółek notowanych na giełdzie ...
Czytaj dalej
gospodarka wielkiej brytanii rośnie

Inflacja w Wielkiej Brytanii spada poniżej 10%

Inflacja w Wielkiej Brytanii w kwietniu 2023 roku wyniosła 8,7 procent, spadając mniej niż przewidywano ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę