menu

Strona Główna > Newsy > Tickmill: trader lipca zarobił 47 tys. USD

Tickmill: trader lipca zarobił 47 tys. USD


Nowym traderem miesiąca w konkursie Tickmill został Yifei, który zarobił w lipcu 47 tys. dolarów, zawierając 1493 transakcje. 63% z nich zakończyło się zyskiem. 

W porównaniu z poprzednim zwycięzcą konkursu Trader of the Month, Yifei nie wyróżniał się ani skutecznością ani osiągniętym wynikiem. Przyjęta przez niego taktyka była jednak na tyle ciekawa, że zapewniła mu wygraną i niemały zarobek. Drobne zyski z wielu transakcji i skuteczny grid, przełożyły się na 48% zwrotu.

Yifei zaczynał mając na koncie ponad 97 tys. dolarów. 972 czyli prawie 2/3 z zawartych przez niego transakcji, zostało dokonanych na parze EUR/USD, a kolejne 404 na GBP/USD. W historii zleceń możemy zauważyć także niewielką liczbę tradów na złocie i parze GBP/JPY. Yifei nie stosował Stop Lossa, a Take Profit również należał do rzadkości. Pozycje były otwierane na czas od kilku minut do kilku godzin.

W historii transakcji Yifeia możemy zauważyć, że trader zaczynał zazwyczaj od pozycji na mikrolotach, do których dokładał kolejne zlecenia o wyższych wolumenach. Najczęściej nie przekraczały one jednak 1 lota. Zamykane pozycje przynosiły mu zazwyczaj zysk rzędu kilkudziesięciu dolarów, ale zdarzyło się kilka czterocyfrowych wyników. Drobne kwoty złożyły się na 47 338 USD. Większa część zarobionych środków została wypłacona pod koniec trzeciego tygodnia lipca, co widać wyraźnie na krzywej kapitału Yifeia.

Lipcowa krzywa kapitału Yifeia

Lipcowa krzywa kapitału Yifei

Historia zleceń Yifeia

  • Zysk: 47 338 USD
  • Zwrot: 48,67%
  • Liczba transakcji: 1493
  • Transakcje zakończone zyskiem: 63,57%

Wall of Fame konkursu Tickmill, z wywiadem z Yifeiem

Jeżeli strona nie chce się załadować, należy zmienić ustawienia jurysdykcji na „Tickmill Ltd Seychelles” na górze witryny.

Tickmill: Trader of the Month to konkurs kierowany do posiadaczy rachunków rzeczywistych. Raz w miesiącu jury wybiera najlepszego inwestora, którego trading wyróżniał się dzięki przyjętej strategii, skuteczności lub stopie zwrotu. Zwycięzca zdobywa 1000 dolarów i tytuł tradera miesiąca.

Autor: Michał Misiura

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
tms

Najnowsze wiadomości:

swissquote broker z dobrymi zyskami

Swissquote otrzymuje licencję CySEC

Szwajcarski broker Swissquote uzyskał nową licencję operacyjną od regulatora rynku finansowego na Cyprze, Cypryjskiej Komisji ...
Czytaj dalej
Saxo Bank nie będzie świadczyć usług klientom z Rosji i Białorusi

Saxo Bank oferuje przedłużone terminy ważności opcji walutowych

Spółka Saxo Bank poinformowała o wprowadzeniu przedłużonych terminów wygaśnięcia opcji walutowych. Firma ponownie otworzyła ofertę ...
Czytaj dalej
makroprzeglad forexrev

„Matka wszystkich kryzysów”. MakroPrzegląd #1/4 Grudzień

Nouriel Roubini był jednym z tych, którzy ostrzegali świat przed kryzysem 2008 roku. 64-letni profesor ...
Czytaj dalej
aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA zatrzymało kolejne osoby w sprawie piramidy finansowej

Zespół prasowy Centralnego Biura Antykorupcyjnego poinformował, że ostatnich dniach zatrzymano kolejne osoby związane z firmą ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę