menu

Strona Główna > Newsy > ActivTrades z dużym wzrostem liczby klientów

ActivTrades z dużym wzrostem liczby klientów


Londyński broker ActivTrades pochwalił się dużym wzrostem liczby klientów w drugim kwartale 2020 roku. Przyrost wyniósł 73% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

Nowi klienci to w dużej mierze efekt pandemii COVID-19. Wywołana przez nią duża zmienność na rynkach skłoniła wiele osób do podjęcia ryzyka i próby wykorzystania niecodziennej sytuacji.

CEO ActivTrades Alex Pusco podkreślił, że jest dumny z tego, w jaki sposób pracownicy firmy zareagowali na kryzys. Stwierdził, że w tym wymagającym okresie broker zapewnił swoim klientom pełną dostępność do oferowanych usług, a nawet udało się poszerzyć ofertę. Od niedawna klienci ActivTrades mogą korzystać z kontraktów CFD na ponad 100 nowych akcji spółek z całego świata, w tym m.in. Zoom Video Communications. Ponadto nowa oferta obejmuje instrumenty pochodne oparte na brazylijskim indeksie Mini Ibovespa oraz na niemieckim indeksie MDAX®.

Ropa w ActiveTrades

Broker przygotował również dwa kontrakty CFD powiązane z ceną ropy naftowej WTI i Brent. Te nowe produkty znalazły się w ofercie po niespodziewanych zawirowaniach na rynku ropy, kiedy to cena kontraktów spadła poniżej zera. Alex Pusco zapewnił, że szybka reakcja na zmiany zachodzące na rynkach finansowych jest jednym z priorytetów firmy, który wyróżnia ją na tle konkurencji.

Rekordowe wyniki

ActivTrades w pierwszej połowie 2020 roku zanotował przychody w wysokości 30 mln GBP i osiągnął 18 mln GBP zysku. Przychody były ponad trzykrotnie wyższe niż w pierwszej połowie ubiegłego roku, a także znacznie wyższe niż 20,6 mln GBP w całym roku 2019.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Najnowsze wiadomości:

bank goldman sachs zapłaci 2 mld usd w ramach ugody z doj

Goldman Sachs zawarł ugodę o wartości 2 mld USD

Bank Goldman Sachs zawarł ugodę z amerykańskim Departamentem Sprawiedliwości dotyczącą udziału banku w skandalu 1MDB ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (19.10): FXPB, EVFX, Markets Swiss…

Na listach ostrzeżeń pojawili się:  FXPB - fxpb.us AVEX Capital - avexcapital.com UI Group - ...
Czytaj dalej
trader of the month tickmill

Tickmill: trader września zarobił 45 000 USD

Zwycięzcą wrześniowej edycji konkursu Tickmill: Trader of The Month został Longjun. Wygraną przyniosły mu wysoka ...
Czytaj dalej

Australijski sąd nakłada 53 mln USD kary na trzy spółki

Australijski Sąd Federalny nałożył karę w wysokości 75 mln AUD (około 53,19 mln USD) na ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę