menu

Strona Główna > Newsy > ActivTrades z dużym wzrostem liczby klientów

ActivTrades z dużym wzrostem liczby klientów


Londyński broker ActivTrades pochwalił się dużym wzrostem liczby klientów w drugim kwartale 2020 roku. Przyrost wyniósł 73% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

Nowi klienci to w dużej mierze efekt pandemii COVID-19. Wywołana przez nią duża zmienność na rynkach skłoniła wiele osób do podjęcia ryzyka i próby wykorzystania niecodziennej sytuacji.

CEO ActivTrades Alex Pusco podkreślił, że jest dumny z tego, w jaki sposób pracownicy firmy zareagowali na kryzys. Stwierdził, że w tym wymagającym okresie broker zapewnił swoim klientom pełną dostępność do oferowanych usług, a nawet udało się poszerzyć ofertę. Od niedawna klienci ActivTrades mogą korzystać z kontraktów CFD na ponad 100 nowych akcji spółek z całego świata, w tym m.in. Zoom Video Communications. Ponadto nowa oferta obejmuje instrumenty pochodne oparte na brazylijskim indeksie Mini Ibovespa oraz na niemieckim indeksie MDAX®.

Ropa w ActiveTrades

Broker przygotował również dwa kontrakty CFD powiązane z ceną ropy naftowej WTI i Brent. Te nowe produkty znalazły się w ofercie po niespodziewanych zawirowaniach na rynku ropy, kiedy to cena kontraktów spadła poniżej zera. Alex Pusco zapewnił, że szybka reakcja na zmiany zachodzące na rynkach finansowych jest jednym z priorytetów firmy, który wyróżnia ją na tle konkurencji.

Rekordowe wyniki

ActivTrades w pierwszej połowie 2020 roku zanotował przychody w wysokości 30 mln GBP i osiągnął 18 mln GBP zysku. Przychody były ponad trzykrotnie wyższe niż w pierwszej połowie ubiegłego roku, a także znacznie wyższe niż 20,6 mln GBP w całym roku 2019.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

cmc markets ogłasza wyniki za pierwsze półrocze

CMC Markets przyspiesza cyfrową transformację z AWS

Broker CMC Markets nawiązał współpracę z Amazon Web Service (AWS), aby skuteczniej i bezpieczniej dostarczać ...
Czytaj dalej
oanda wprowadza nowe konta profesjonalne w australii

OANDA wprowadza profesjonalne konta w Australii

Niespełna dwa miesiące przed wprowadzeniem przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) zaostrzonych warunków ...
Czytaj dalej
prokuratura szuka osoby pokrzywdzone przez aspen holding

Prokuratura szuka pokrzywdzonych przez Aspen Holding

Prokuratura Krajowa wydała ostrzeżenie przed fałszywym brokerem Aspen Holding i prosi poszkodowanych o zgłaszanie się ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (26.01): Ballion, GMBanc, Tessline…

Na listach ostrzeżeń pojawili się:  Ballion (Ballion Investments Ltd.) - ballion.net GMBanc (Goldmans Banc) - ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę