menu

Strona Główna > Giełdy Kryptowalut > Binance

Binance

Firma Binance Holdings Limited i inne (zależnie od jurysdykcji)
Adres www
Lewar Tak (opcjonalnie)
Kraj -
Rok powstania 2017

Ocena zbiorcza

Zobacz oceny
9.6
Średnia ocena

9.6/10

Wiarygodność ( 9.5 )
Brak problemów z wypłatami. Brak podejrzanych praktyk.
Obsługa klienta ( 9.4 )
Kontakt z supportem. Proces wpłat/wypłat. Rzetelność.
Oferta ( 9.9 )
Wysokość spreadów i prowizji. Dostępność instrumentów.
Platforma ( 9.7 )
Łatwość obsługi, szybka egzekucja, niezawodność.

Opis

Binance to największa pod względem obrotu giełda kryptowalut na świecie. Platforma posiada 16 wersji językowych, w tym polską. Support jest dostępny w wielu językach, w tym również po polsku.

Changpeng Zhao, prezes giełdy, mówił wcześniej, że idea głównej kwatery jest przestarzała i że jego firma nie ma centralnego biura. Teraz spółka przechodzi jednak przeobrażenia, żeby dostosować się do wymogów regulatorów. W Polsce możemy korzystać z pełnego przekroju usług oferowanych przez Binance.

Giełda dostosowała się do powszechnie obowiązujących w branży standardów, związanych z międzynarodowym prawem dotyczącym przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Osoby chcące korzystać z platformy muszą przejść przez weryfikację KYC (Know Your Client).

Od dłuższego czasu na giełdzie nie występowały żadne poważniejsze incydenty. Ostatni i jedyny atak hakerski z kwietnia 2019 roku kosztował ją 7000 bitcoinów, jednak podniosła się po nim bardzo szybko i pokryła straty klientów z własnego funduszu przewidzianego na takie sytuacje.

Oferta Binance

Na platformie Binance możemy handlować wszystkimi popularnymi kryptowalutami, prowadzić trading z dźwignią, zarabiać na projektach DeFi, a nawet płacić w sklepach przy użyciu karty, podłączonej do konta na giełdzie. Jest to obecnie jedna z najszerszych ofert na rynku krypto. Można znaleźć na niej również wiele tokenów niedostępnych na innych giełdach.

Rynek SPOT

Rynek Spot (czytaj więcej) to najpopularniejsza forma handlu kryptowalutami (i nie tylko). Opiera się on na bezpośredniej wymianie towarów, gdzie dostajemy „fizyczny” towar. Znaczy to tyle, że jeśli chcesz kupić bitcoina za funty, to w wyniku transakcji na rynku SPOT (para GBP/BTC), otrzymasz na swoje konto bitcoiny. Możesz je następnie wymieniać dalej na inne krytpowaluty lub waluty FIAT, bądź po prostu wypłacić z giełdy na swój zewnętrzny portfel kryptowalut.

Warto wspomnieć, że na giełdzie znajdziemy kilkaset różnych kryptowalut, co czyni ją jednym z największych rynków.

Standardowa prowizja na rynku Binance SPOT wynosi 0.1000% Maker / 0.1000% Taker (0.08%/0.08% z naszą zniżką dostępną poniżej). Prowizja Maker to prowizja pobierana przy składaniu zleceń oczekujących (czyli dostarczających płynność), natomiast Taker to prowizje od transakcji natychmiastowych, realizowanych od razu na rynku.

Warto dodać, że prowizje zmniejszają się również wraz ze wzrostem wolumenu handlu. Pełną tabelę prowizji można sprawdzić tutaj.

Rynek Futures / Derywaty

Rynek Futures to inaczej rynek kontraktów kryptowalutowych oraz opcji. Jego główną zaletą i tym co odróżnia go od rynku SPOT to możliwość korzystania z dźwigni finansowej. Tym samym jest on bardzo podobny do rynku Forex/CFD. 

W Binance maksymalna dźwignia na rynku Futures wynosi x125. Oczywiście przy większych wolumenach poziom maksymalnej dźwignie się zmniejsza. Biorąc jednak pod uwagę naturę rynków kryptowalutowych i ich wysoką zmienność, z pewnością niższe poziomy dźwigni również będą wystarczające.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty derywatów oferowanych przez Binance warto zapoznać się z poradnikami przygotowanymi przez zespół giełdy tutaj.

Inne rynki i usługi na Binance

Pomimo, że dwa powyższe rynki są chyba najpopularniejsze w ofercie giełdy, to warto wspomnieć również o innych ofertach, z których możemy skorzystać na Binance.

Jeśli chodzi o wymianę kryptowalut, warto wyróżnić tutaj rynek P2P, gdzie możemy kupować i sprzedawać kryptowaluty bezpośrednio z innymi użytkownikami. Co ciekawe, możemy korzystać w tym wypadku z bardzo szerokiego zestawu tradycyjnych płatności, takich jak Blik, płatność kartą czy zwykły przelew bankowy.

Poniżej lista pozostałych rynków:

 • P2P;
 • Margin;
 • Konwerter walut;
 • Swapy;

Drugim zestawem usug jest Binance Earn, który pozwala na pasywane zarabianie na kilka sposobów, takich jak Staking, Farming czy inwestowanie na Launchpadzie:

 • Saving;
 • Staking;
 • Farming;
 • Dual Investment;

Więcej na temat pasywnych form zarabiania na Binance znajdziesz tutaj.

Prowizje (-20% zniżki)

Prowizje w Binance są jednymi z niższych na runku. Prowizja od transakcji wynosi 0,1% wartości transakcji, niezależnie od jej rozmiarów. Możesz obniżyć swoją prowizję na Binance o 20% na rynku SPOT dożywotnio, zmniejszając tym samym jej poziom do 0,08% rejestrując się na giełdzie przez nasz link. Możesz również podczas rejestracji podać kod „DGIQXW2Z”.
Dodatkowo otrzymasz 10% zniżki na kontraktach futures przez pierwsze 30 dni od rejestracji.

Binance obniża również wysokość prowizji dla klientów wykonujących odpowiedni obrót w skali miesiąca (min. 50 BTC/BNB na miesiąc) oraz utrzymujących na swoim saldzie odpowiednią ilość BNB.

Naliczane są również opłaty od wypłat środków, jednak ich wysokość jest dynamiczna i zależna od warunków rynkowych. Szczegółowe prowizje można sprawdzić tutaj (link).


Uwaga na oszustów

 • Binance nie dzwoni do swoich klientów, a tym bardziej do osób, które nie zarejestrowały konta na platformie. Jego pracownicy nie dzwonią z ofertami i nie pomagają założyć konta. Giełda nie obsługują połączeń telefonicznych.
 • Obsługa Binance nie pomaga w dokonywaniu transakcji i nigdy nie będzie nakłaniać do zainstalowania oprogramowania AnyDesk, które umożliwia zdalny dostęp do komputera (to narzędzie, które chętnie wykorzystują oszuści).
 • Rynek kryptowalut jest pełen fałszywych pośredników, jednak nawet u zaufanych dostawców, musisz liczyć się z bardzo wysokim ryzykiem utraty środków. Kryptowaluty to aktywa o wysokiej zmienności, a ich cena zależy od popytu i podaży.

Więcej informacji

Czy giełda Binance jest bezpieczna?

Tak, giełda Binance działa nieprzerwanie od 2017 roku i jest obecnie jedną z największych giełd na świecie.

Czy Binance obsługuje klientów w języku polskim?

Tak, od 2021 roku giełda oferuje wsparcie polskojęzyczne dla klientów z Polski.

Czy mogę handlować taniej na Binance?

Tak, za pośrednictwem naszego portalu możesz uzyskać dożywotnią 20% zniżkę na prowizje od handlu na giełdzie.

Czy konto na Binance jest darmowe?

Tak, nie ma dodatkowych opłat za prowadzenie konta. Binance pobiera prowizję od wszelkich transakcji, wpłat i wypłat.

Programister Outsource

Parametry

Firma Binance Holdings Limited i inne (zależnie od jurysdykcji)
Adres www
Lewar Tak (opcjonalnie)
Kraj -
Rok powstania 2017

Śledź giełdę

Zostaw swój email, aby otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach i wpisach dla Binance.

 
 
 

Binance - Opinie (15)

9.8
Oceny cząstkowe

Używam już ze 3 lata, testowałem też Gateio (całkiem spoko pod alty), ale mimo wszystko i tak nadal głównie handluje na Binance. Nigdy nie miałem jakichś dziwnych problemów. Zdobyli przez ten czas moje zaufanie.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
10.0
Oceny cząstkowe

Numer 1 - kropka

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
9.5
Oceny cząstkowe

Mam konta na kilku giełdach, jednak Binance używam najczęściej. Raz ze względu na niskie opłaty, dwa ze względu na dużo rynków krypto. Przy okazij wolne środki trzymam na stakingu, zawsze coś skapnie dodatkowo, szczególnie podczas krypto zimy :)

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
10.0
Oceny cząstkowe

Świetna giełda, anonimowość, dużo coinów, polecam.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
9.5
Oceny cząstkowe

Największa giełda, najlepsze prowizje, handluje tam praktycznie od samego początku, czyli już ponad 3 lata.

Plusy
 • Prowizje
 • Ilość coinów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
9.8
Oceny cząstkowe

Jeśli chodzi o kryptogiełdę to binance numer 1 obecnie! Ciężko znaleźć kogoś kto im dorównuje.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
9.3
Oceny cząstkowe

Niskie prowizje, maaasa coinów no i świetna realizacja zleceń. Do tego zabezpieczenia też mają na dobrym poziomie. Czasami tylko trochę długo czeka się na odpowiedź od supportu.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
9.3
Oceny cząstkowe

Jak na razie brak konkurentów! Duża zaletą jest możliwosć wymiany "drobnych" jakie zostają z altów i innych coinów na BNB, nie trzeba się zastanawiać co zrobić z tym pozostałym z transakcji pyłkiem. Ceny również na fajnym poziomie no i zaczynają oferować karty rozliczane w krypto! Lekki minus za niepewne regulacje, a raczej ich brak.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
10.0
Oceny cząstkowe

Jedna z najlepszych giełd, dużo form wpłat (równiez w PLN), dużo coinów, dobre kursy, świetna płynność. Polecam!

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
10.0
Oceny cząstkowe

Masa altów i szybkie wpłaty FIATów od niedawna to zdecydowane plusy jak dla mnie. No i oczywiście fajna prowizja.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
10.0
Oceny cząstkowe

Od początku na Binance i od początku nie mam zastrzezeń. Dobra płynność, sporo coinów, wszystko czego potrzebuje.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
9.5
Oceny cząstkowe

Nie trafiłem do tej pory na nic lepszego, bardzo wygodna obsługa, do tego w miarę dobra anonimowość no i sporo projektów.

Plusy
 • anonimowość
 • dużo krypto
Minusy Brak minusów
Opublikowano
9.5
Oceny cząstkowe

Nie ma co gadać, Binance, a później długo nic jak dla mnie, przynajmniej można być pewnym, że mamy najlepszą płynność na rynku.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
9.3
Oceny cząstkowe

Od początku przygody z krypto jestem na Binance i jak na razie nie planuje zmienić!

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
9.0
Oceny cząstkowe

Dla mnie najlepsza giełda. Naprawdę niskie prowizje w porownaniu do konkurencji no i sporo coinów. Czekam z niecierpliwością na możliwość wykorzystania lewaru.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano

Dodaj własną opinię

 

Potwierdzam, że dodana opinia została stworzona na podstawie osobistych doświadczeń i żaden z brokerów nie zachęcał mnie w żaden sposób do jej publikacji.

Forum Binance - pytania i odpowiedzi

 1. Kasia

  Jak kupic USDT przez P2P za pomocą blika? Kiedy chce wysłać to pokazuje mi max limit transakcji 500zl

  Opublikowano 1 listopada 2023
  • ForexRev Team

   Wygląda na to, że ma Pani ustawiony limit dla transakcji BLIK w swoim banku. Czyli jeśli chce Pani dokonać transakcji za większą kwotę niż 500 zł, musi Pani zmienić ustawienia limitów transakcji w swoim banku.

   Opublikowano 2 listopada 2023
 2. Zibi

  Witam po zmianie telefonu i zainstalowaniu binance app moje środki które miałem w euro teraz wyświetlają się w dolarach nie rozumiem dlaczego tak się stało. Jak mogę to zmienić.dzi
  Ieki za pomoc

  Opublikowano 2 października 2023
  • ForexRev Team

   Prawdopodobnie chodzi o stronę z podsumowaniem środków na koncie. Pokazuje się tam wartość wszystkich aktywów przeliczona do USD, czyli również wszystkich kryptowalut, co pozwala ocenić ich aktualną wartość. Gdy wejdzie Pan w zakładkę portfela Spot, zobaczy Pan rzeczywiste środki, które znajdują się na koncie.

   Opublikowano 10 października 2023
 3. Kasia_0

  Czy aby otrzymać depozyt z innej platformy na platformę binance muszę najpierw sama wpłacić jakąś sumę?

  Opublikowano 30 września 2023
  • ForexRev Team

   Nie, nie ma takiej potrzeby.

   Opublikowano 10 października 2023
 4. Jaro

  Czy aby wpłacić na binance większą sumę trzeba mieć jakiś obrót wcześniej

  Opublikowano 19 września 2023
  • ForexRev Team

   Nie, trzeba przejść tylko weryfikację KYC.

   Opublikowano 20 września 2023
 5. Mariusz

  Czy Binance przed wypłatą środków może żądać wpłacenia odpowiedniej kwoty na sejf konto w celu weryfikacji pochodzenia środków?

  Opublikowano 29 sierpnia 2023
  • ForexRev Team

   Nie, Binance nigdy o to nie poprosi. Jeśli ktoś chce takiej wpłaty to z pewnością ktoś podszywa się pod pracownika Binance i próbuje Pana oszukać. Z giełdą należy kontaktować się przez oficjalne kanały takie jak choćby czat na ich stronie.

   Opublikowano 30 sierpnia 2023
 6. Zuzia1234

  Witam. Posiadam mały problem. Nie mogę wypłacić środków z Binance na konto bankowe. Moja walutą jest USD. Nie mogę nawet zrobić konwersji na GBP czy inne waluty. Proszę o pomoc

  Opublikowano 11 lipca 2023
  • ForexRev Team

   Binance nie oferuje konwersji FIAT na FIAT. Najpierw musi Pani wymienić środki np. na USDT lub BUSD, a następnie na inną walutę (np. PLN lub GBP).

   Opublikowano 16 sierpnia 2023
 7. Whitem

  Witam dzwonił ktoś do mnie mówił że jest z binance że podałem przy rejestracji dane i dzięki moimi danymi dostałem jakiś bonus i zainwestowali .i zarobiłem 0.22 bitcoina około 28 tys złotych będę musiał rozliczyć się z podatku .proszę o pomoc ocb…

  Opublikowano 30 maja 2023
  • ForexRev Team

   To próba oszustwa, Binance nie dzwoni do swoich klientów. Sugerujemy ignorować kolejne próby kontaktu.

   Opublikowano 31 maja 2023
 8. ANDRZEJ

  Witam czy na platformie handlowej Binance jest limit wpłat?

  Opublikowano 24 maja 2023
  • ForexRev Team

   Na Binance nie ma limitów wpłat.

   Opublikowano 31 maja 2023
 9. D3stiN

  Jak wygląda sytuacja z weryfikacja konta na binance jeżeli mam dowód polski a mieszkam w Niemczech ?

  Opublikowano 27 kwietnia 2023
  • ForexRev Team

   Nie powinno być problemu, ewentualnie support powinien się odezwać jeśli będzie coś dla nich niejasne.

   Opublikowano 9 maja 2023
 10. Rr

  Jak aktywować funkcję fiat ???

  Opublikowano 23 marca 2023
  • ForexRev Team

   Musisz zweryfikować swoje konto na giełdzie. W opcjach depozytu pojawi się możliwość wpłaty tradycyjnych walut.

   Opublikowano 23 marca 2023
 11. Doris

  Hej,mam pytanie ile może iść przelew z konta na binance. Wczoraj wysłałam SEPA euro i jeszcze nie ma. Doczytałam coś , że przelewy z konta firmowego nie są akceptowane?

  Opublikowano 3 lutego 2023
 12. Zbigniew

  Czemu muszę podawać mój login i hasło do mojego banku po to aby mi przelali moje środki Bilance przecież jak przelewałem z iko to powinni na ten numer konta zwrócić co jest nie tak

  Opublikowano 19 stycznia 2023
  • ForexRev Team

   W żadnym wypadku. Binance nigdy nie prosi o takie dane. Jeśli ktoś, każe Panu je przesłać, to na pewno jest to oszust, podszywający się pod platformę Binance.

   Opublikowano 19 stycznia 2023
 13. Enrico

  Witam, zysk z innej platformy został przelany na Binance. Następnie otrzymałem z Binance maila, że srodki zostały zdeponowane na koncie w Luksemburgu i muszę potwierdzic wiarygodność tzn. wpłacić określoną kwotę na Binance i przelać tą kwotę na konto w Luksemburgu. Kod przelewu otrzymałem w mailu z Binance i wykonałem przelew. Jest to widoczne na moim koncie. Teraz dostałem maila z Binance że muszę mieć licencję, aby wypłacić te pieniądze. Czy dałem się oszukać?

  Opublikowano 2 grudnia 2022
  • ForexRev Team

   Tak i na dodatek nie rozmawiał Pan z Binance, tylko z kimś, kto się pod nich podszywał.

   Opublikowano 4 grudnia 2022
 14. spokokamil87

  Cześć.

  Dlaczego przelew na konto binance w wysokości 10 euro dotarł na konto, natomiast wyższe kwoty przelewów zostają odrzucone. Limity w banku mam ustawione dużo ponad deklarowany przelew.

  Z góry dziękuję za pomoc.

  Opublikowano 26 października 2022
  • ForexRev Team

   Kontaktowałeś się ze swoim bankiem? Niestety to popularna praktyka wśród banków, które próbują „chronić” w ten sposób swoich klientów. Warto najpierw zapytać tam.

   Opublikowano 26 października 2022
   • Spokokamil87

    Nie kontaktowałem się. Bardziej wydawało mi się, że problem może być z platformą binance.
    Jutro się przejdę osobiście do banku.

    Opublikowano 26 października 2022
 15. Marta

  Dzień dobry, mam pytanie znalazłam na fb ofertę szybkiego zarobku na giełdzie. Po jakimś czasie zadzwonił do mnie pan ze wschodnim akcentem tak jak większość piszę, poprosił mnie o zainstalowanie anydesk, jednak tego nie zrobiłam wiec pokierował mnie przez telefon do założenia konta na giełdzie fin art media wpłacenie 200USD, jednak bank zablokował transakcje a mimo wszystko miałam tą kasę na giełdzie do dysponowania. Pan analityk pozwolił mi przez pierwsze dni zarobić następnie kazał otworzyć pozycję i tam wszystko straciłam. Następnie do mnie zadzwonił i mówi że takie jest ryzyko na giełdzie mając taką kwotę tak się dzieję ale jeśli wpłacę 9000 to przejdziemy na rynek gdzie będziemy mogli kupić ropę itp. Jednak aż tak nie chciałam eksperymentować, wiec się nie zgodziłam i powiedziałam Panu że nie jestem zainteresowana dalszym handlem. Po długim namawianiu odpuścił. Tego samego dnia zadzwonił do mnie inny Pan też ze wschodnim akcentem niby z wyższym statusem. W momencie kiedy powiedziałam że nie wpłacę ani złotówki więcej powiedział mi ze on mi przywróci stan konta to pierwotnej wersji tzn. 200 usd i tak przez 2 tygodnie mniej/więcej handlowaliśmy. Jednak wczoraj poprosił mnie o założenie 2 kont internetowych Wise i Binance. Gdy spytałam czy będę musiała coś wpłacić powiedział że nie ale na forum przeczytałam że Binance nie ma analityków dzwoniących do ludzi, wiec nie widzę powiązania dlaczego mam zakładać tam konto. Również czytam o prowizji, że każą wpłacać. Czy ktoś już wcześniej współpracował z platformą fin art media?

  Opublikowano 18 października 2022
  • ForexRev Team

   Pani Marto,
   Proszę zerwać z nimi jak najszybciej kontakt. Patrząc na Pani relację na 99% brzmi to jako próba oszustwa. Proszę nie zakładać też żadnych kont na ich życzenie, prawdopodobnie będą chcieli je wykorzystać jako konta pośredniczące w przesyłaniu środków od innych poszkodowanych. Binance nigdy nie będzie do Pani dzwonić i prosić o założenie jakichkolwiek kont lub wpłatę jakichkolwiek środków.

   Opublikowano 18 października 2022
 16. pansilverjo

  dzień dobry
  Jak się zarejestruje przez Wasz link do będę płacił 20% mniejsze prowizje na spot i futures?? Jaki kod użyć? Albo podajcie linka.

  Opublikowano 19 maja 2022
  • ForexRev Team

   Tak, rejestrując się przez ten link: https://accounts.binance.com/pl/register?ref=DGIQXW2Z
   otrzymasz dożywotnio 20% zniżki na SPOT. Dodatkowo otrzymasz 10% zniżki na Futures przez pierwsze 30 dni od rejestracji.
   Opcjonalnie można użyć kodu „DGIQXW2Z” podczas rejestracji.

   Opublikowano 19 maja 2022
   • Sd

    Czy mozna użyć kodu że zniżka dla konta już działającego?

    Opublikowano 13 sierpnia 2023
    • ForexRev Team

     Niestety nie, zniżkę można użyć tylko przy rejestracji konta.

     Opublikowano 16 sierpnia 2023
 17. xyz123

  Dzień dobry, założyłam konto na platformie Fintegral. Kazano mi wpłacić jakąś część kwoty, którą można obracać w zakresie handlu kryptowalutami. Teraz w momencie chęci wypłaty środków kazano mi założyć konto na Binance w celu weryfikacji wiarygodności itp. Chcą, abym najpierw zapłaciła prowizję, a później przelane zostaną mi pieniądze na konto. Czy Państwu taka praktyka jest znana?

  Opublikowano 19 maja 2022
 18. Beata

  Czy moze mi ktos odpowiedziec jezeli chodzi o wyplate srodkow to najpierw musze wplacic wlasne pieniadze na konto

  a kiedy wyplacamy to na Pani binance musi byc kwota 1000 eur, w innym przypadku system nie przepuszczi tranzakcji
  Tak mi napisal analityk

  Opublikowano 5 maja 2022
  • ForexRev Team

   Pani Beato, zupełnie nie. Przede wszystkim Binance nie ma swoich „analityków” i na 99% uległa Pani oszustwu. Ktoś próbuje wyłudzić od Pani pieniądze poprzez konto Binance. Prawdopodobnie również instalowała Pani program typu AnyDesk. Oszuści podszywają się pod pracowników Binance. Proszę zgłosić sprawę do prawdziwej obsługi giełdy, tutaj instrukcja: https://forexrev.pl/binance-ostrzega-przed-telefonicznymi-oszustwami-w-polsce/

   Opublikowano 5 maja 2022
   • Jantar

    Mam ten sam problem.
    Analityk (facet z telefonu) chce mi przelać jakiś zysk z giełdy kryptowalutowej.
    Tylko stawia warunek: załóż konto w Revolut i wpłać tam 1000 EUR. Na pytanie „po co?” odpowiada, że tak działa giełda kryptowalutowa.
    Czy to jest prawda czy oszustwo? Czy odzyskam potem te pieniądze, jeśli je wpłacę na Revolut? W jaki sposób może „On” mi je wyjąć z mego konta? Czy to możliwe? Revolut ma dobrą opinię.

    Opublikowano 22 maja 2022
    • ForexRev Team

     Tak, to na pewno próba oszustwa. Po pierwsze Binance nie dzwoni do swoich klientów. Po drugie to typowy schemat oszustw. Tak czy inaczej ktoś po drugiej stronie słuchawki będzie chciał w jakiś sposób ukraść te środki.

     Opublikowano 23 maja 2022
 19. rogal

  Witam mam problem z kontem na binance ponieważ utworzyłem konto od razu z weryfikacją weryfikacja nie powiodła się 3 razy, lecz gdy loguje się na konto od razu wyskakuje mi komunikat (Powiadomienie Serwisowe
  Niestety nasze usługi nie są dostępne na Twoim koncie. Może to wynikać ze względów bezpieczeństwa lub ograniczeń krajowych. Przepraszamy za wszelkie wynikłe utrudnienia.) i mam do kliknięcia tylko przycisk wróć do strony główny. po kliknięciu mnie wylogowuje i wyrzuca do głównej i tak w kółko. Usunięcie plików cookie i logowanie na stronie incognito nie pomaga 🙁

  Opublikowano 9 kwietnia 2022
  • ForexRev Team

   Najlepiej będzie skontaktować się z supportem, albo poprzez czat albo poprzez maila. Widocznie konto zostało z jakiegoś powodu zablokowane, jest to dosyć dziwna sytuacja. Z pewnością support powinien pomóc.

   Opublikowano 10 kwietnia 2022
 20. Maria

  Jestem na giełdzie Olimpus Holding która została teraz zamknięta bo podobno łączy się z binanse . Nie wiem czy nie zostałam oszukana ,żądają wycofania wszystkich pieniędzy ale najpierw muszę przelać pieniądze na podatek od zysków oraz na podatek od wpłaconego kapitału.
  Co będzie jak wpłacę wszystki podatki a nie otrzymam żadnych pieniędzy? Czy jeżeli łączą się dwie giełdy to muszę najpierw wycofać swoje pieniądze?

  Opublikowano 28 listopada 2021
 21. SzymonX

  Hej, mam pewien problem. Otóż założyłem konto na Binance kiedy weryfikacja nie była jeszcze wymagana. Kupiłem ethereum. Następnie, by wypłacić pieniądze chciałem zweryfikować konto. Założyłem w tym celu apkę (wcześniej korzystałem tylko ze strony) i na apce przez nieuwagę założyłem nowe konto, na te same dane, jednak zamiast logować się adresem email, loguję się numerem telefonu (nie pytajcie jak to możliwe, że przez przypadek założyłem konto zamiast się zalogować, nie wiem). Na apce, będąc przekonanym, że jestem na swoim koncie, na którym mam ETH dokonałem weryfikacji – z sukcesem. Dopiero potem zorientowałem się co zrobiłem. Konta, na którym mam ETH nie mogę już zweryfikować, gdyż wyskakuje hasło o treści „masz już zweryfikowane konto”.

  Pytanie jest następujące: czy mogę w jakiś sposób dokonać przelewu krypto z konta na konto? Jakie są inne możliwości? Od razu mówię, że wyłączenie zweryfkowanego konta nie działa – w końcu jest to tylko wyłączenie, czy też zawieszenie konta, a nie jego całkowita likwidacja.

  Z góry dziękuję za pomoc

  Opublikowano 21 listopada 2021
  • ForexRev Team

   Myślę, że warto w takiej sytuacji skontaktować się z supportem, być może będą w stanie połączyć konta.

   Opublikowano 22 listopada 2021
   • SzymonX

    W jaki sposób skontaktować się z supportem?

    Opublikowano 22 listopada 2021
    • ForexRev Team

     Po zalogowaniu na konto znajdzie Pan ikonkę czatu w prawym dolnym rogu. Wystarczy w nią kliknąć i wybrać temat do rozmowy.

     Opublikowano 23 listopada 2021
 22. Księgowa

  Jak przekazać pieniądze z konta banku Polskiego na platformę

  Opublikowano 14 lipca 2021
  • ForexRev Team

   Obecnie środki można wpłacić za pomocą karty bankowej, gdyż wpłaty zwykłymi przelewami są niestety wstrzymane.
   Można to zrobić na przykład klikając w menu na „Kup kryptowaluty” -> „Karta kredytowa/debetowa”.

   Opublikowano 15 lipca 2021
 23. sed

  Nie wiem możne ja jakiś inny jestem ale
  Po podaniu im na tacy moich wszystkich danych uparli sie na weryfikacje przy pomocy twarzy i nijak tego ominąć nie można ma być i już.
  Problem polega na tym ze od tygodnia próbuje na wiele rożnych sposobów i nic, bez weryfikacji nie mogę nic kupić i zastanawiam się czy uda mi się coś sprzedać (na podpuchę pozwolili mi kupić coiny)
  Pisze to jako ostrzeżenie- najpierw weryfikacja a potem handel

  Opublikowano 3 maja 2021
  • ForexRev Team

   Jeśli chcesz kupić kryptowalut za pomocą złotówek lub innej tradycyjnej waluty konieczna jest weryfikacjaKYC, tak jak piszesz. To standard na giełdach tego typu. Warto skontaktować się z supportem jeśli jest problem z weryfikacją. Powinna działać normalnie.

   Opublikowano 4 maja 2021
 24. ingrt

  czy Binance ma inne zasady rozliczania się z giełdami papierów wartościowych typu Nava Gates

  Opublikowano 30 marca 2021
 25. Janek

  Witam ,jak widzę nie otrzymałem odpowiedzi na moje wczorajsze pytanie dlatego zastanawiam się nad sprawdzeniem numerów kont na które zostały wyprowadzone moje pieniądze . Pani która to zrobiła doskonale zna platformą binance , bardzo sprawnie poruszała się po platformie nawet założyła mi konto i pokazywała portfele klientów , jak inni zarabiają jeden z nich miał być mój , trudno rozpoznać ponieważ portfele nie posiadają danych personalnych , co wy na to pozdrawiam .

  Opublikowano 25 lutego 2021
  • ForexRev Team

   Proszę sprawdzić odpowiedź poniżej.

   Opublikowano 26 lutego 2021
 26. Janek

  Witam jeszcze raz i mam kolejne pytanie w odpowiedzi otrzymałem informację że to jakieś osoby podszywające się pod binance , ale ja na wydruku z konta mam , że przelew poszedł na adres binance.com kraj Wielka Brytania są numery kont . Jak to się się dzieje że każdy może się pod was podszyć bez waszej zgody , jeśli tak się dzieje nie jesteście wiarygodną platformą . Proszę o odpowiedź pozdrawiam .

  Opublikowano 24 lutego 2021
  • ForexRev Team

   Panie Janku, zgadza się, wszak z tego co Pan pisze, osoba ta znała dostęp do Pana konta na Binance, bo sama je zakładała. Czyli równie dobrze, mogła wytransferować stamtąd środki na inny portfel. Jeśli dałby Pan komuś dostęp do swojego konta w banku, również mógłby wytransferować stamtąd środki.
   Nie jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Binance, dlatego pytanie nas o to jak sie możn podszywac nie do końca jest na miejscu. Mimo to odpowiadamy, pod każdą firmę można się podszyć. Jak wiadomo po metodzie „na wnuczka”, można podszyć się nawet pod członka rodziny. Dał Pan wszystkie dostępy nieznajomej osobie, która Pana oszukała. Sugerujemy zgłosić sprawę na policję.
   A fakt, że sprawnie się po niej poruszała o niczym nie świadczy, każdy może założyć tam konto i nauczyć się obsługi platformy. Czy kontaktowała się ta osoba z Panem przez maila? Czy był to mail w domenie binance.com?

   Opublikowano 26 lutego 2021
 27. Janek

  Witam Widzę że jest to dobra platforma sądząc po opiniach dlaczego więc pod szyldem platformy binance nie jaka pani Kwiatkowska okradła mnie i to na dużą sumę . Proszę o wyjaśnienie mi tej sytuacji .

  Opublikowano 24 lutego 2021
  • ForexRev Team

   Niestety wiele legalnych platform do zakupu kryptowalut jest wykorzystywana przez oszustów. Został Pan oszukany przez niejaką Panią Kwiatkowską (nazwisko prawdopodobnie zmyślone), a nie giełdę Binance.
   Oszuści namawiają do rejestracji na giełdzie (często z wykorzystaniem AnyDesk) i zakup kryptowalut, a następnie transferują te środki na własny portfel. Czyli to tak, jakby ktoś kazał Panu założyć konto w banku, a następnie wpłacić tam środki lub wziąć kredyt. Następnie dzięki dostępowi do konta (uzyskanego przez AnyDesk lub po prostu nadanego mu przez oszukaną osobę) transferuje te środki do siebie.
   Oczywiście całość okraszona jest obietnicą wysokich zysków itp.
   Jest to po prostu manipulacja ze strony „konsultanta”. Czasami poszywają się pod giełdę, a czasami posługują się zupełnie innymi nazwami.
   Przestrzegamy przed każdym, kto dzwoni do Państwa i oferuje jakąkolwiek inwestycję. Szczególnie jeśli mowa o kryptowalutach czy rynku Forex. W większości przypadków są to oszuści finansowi. Szczególnie jeśli dodatkowo nalegają na instalację do zdalnego dostępu do komputera jak AnyDesk czy TeamViewer.
   Warto dodać, że Binance nie prowadzi nawet supportu telefonicznego, a szczególnie w języku polskim.

   Opublikowano 24 lutego 2021
   • Skołowana

    Witam, właśnie założyłam konto na Binance. Pan który mi pomagał twierdził, że pracuje dla platformy. Jeszcze nie wpłaciłam pieniędzy, a tu czytam że nie ma suportu w języku polskim. Więc jak mam tam handlować ? i co teraz robić, bo nie chcę rezygnować z tego pomysłu. Reklamę znalazłam na FB i tam się zgłosiłam. odpowiedział mi pan z Bułgarii(przynajmniej tak mówił że tam mieszka). Jeśli zrezygnuję i tak moje dane już ma co mam dalej robić?

    Opublikowano 23 września 2021
  • 363275224

   Witam mam taki problem chciałem wypłacić cały kapitał który posiadam. A pan przez telefon mówi mi że muszę wpłacić połowę bo będą mnie sprawdzać pod różnym kąte. Wpłaciłem połowę tak jak była mowa, dziś telefon że muszę wpłacić całość bo prawo w Polsce się zmieniło to jest kaucja która zostanie mi zwrócona. Chciałbym zapytać czy ktoś miał podobną sytuację?

   Opublikowano 10 stycznia 2022
 28. Grażyna

  Binvesting – Giełda Binanse
  Nie chcą mi oddać środki finansowe
  Nękają telefonami a broker twierdzi, że dobrze się stało bo to chciałam okraść jego talent
  wyczyścił i konto i naciągał naiwniaczkę – w dwa dni stracił moje pieniądze
  Proszę o pomoc

  Opublikowano 29 stycznia 2021
  • ForexRev Team

   Pani Grażyno,
   Została Pani oszukana przez Binvesting (https://forexrev.pl/forex/binvesting/).
   Wykorzystali giełdę Binance do zakupu kryptowalut, również dobrze mogłaby to być jakakolwiek inna platforma do zakupu kryptowalut.
   Przestrzegamy przed zakupem kryptowalut na prośbę kogoś dzwoniącego do nas i oferującego inwestycje lub kogoś poznanego w Internecie!

   Opublikowano 1 lutego 2021
 29. tinki

  witam co to jest zakładka pod portfelem- zarabiaj -czy jak tam sprzedam BTC to pln będzie w saldzie i znowu będę mogła za nie później kupić coś,

  Opublikowano 26 stycznia 2021
  • ForexRev Team

   Zakładka „Zarabiaj” to odpowiednik lokat i produktów inwestycyjnych w banku. Możesz zdeponować tam środki i otrzymywać w zamian zysk procentowy (odsetki). Jeśli zdeponujesz tam swoje środki, nie możesz ich wykorzystać do innych celów (np. zakup kryptowalut) dopóki nie zostaną ponownie zwolnione.
   Tutaj (link) znajdziesz więcej informacji na temat dostępnych produktów inwestycyjnych z tej zakładki oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

   Opublikowano 27 stycznia 2021
   • edi

    jesli mam wypracowane dodatnie saldo i tzw. kredyt , cz moga mjkredyt sprzedac innej osobie? i zablokowac srodki?

    Opublikowano 18 lipca 2021
    • ForexRev Team

     Na pewno mówimy tutaj o giełdzie Binance? Jeśli tak, to proszę o informację gdzie dokładnie znajduje się ta informacja o „kredycie”.

     Opublikowano 19 lipca 2021
 30. x2

  przelałem 24.01.2021 0,26 bitcoina ze swissborga na konto moje w binance-i do tej pory nie mam
  na koncie-pisze w telefonie status oczekiwanie-painting.kiedy mogę się spodziewać na koncie w binance
  czym to jest spowodowane -to długie oczekiwanie.

  Opublikowano 25 stycznia 2021
  • ForexRev Team

   Jeśli środki zostały wysłane na właściwy adres to z pewnością powinny być już widoczne na giełdzie. Sugeruję zgłosić sprawę do supportu binance i podać im szczegóły transakcji. Z pewnością wyjaśnią co się z nią stało.

   Opublikowano 25 stycznia 2021
 31. Góru

  Czy takie firmy mogą mając tylko scan dowodu osobistego klienta moga np. wziąć w parabanku jakiś kredyt bez udziału właściciela dowodu ? Bo każdy klient żeby mógł działać to musi przesłać scan dodwodu osobistego.

  Opublikowano 25 grudnia 2020
  • ForexRev Team

   Na Binance możesz założyć konto bez weryfikacji jeśli chcesz handlować tylko kryptowalutami. Jeśli chcesz dodatkowo obracać tradycyjnymi walutami lub wpłacać środki na giełdę za pomocą karty lub przelewu, musisz już zweryfikować konto zgodnie z międzynarodowymi procedurami AML/KYC (pranie brudnych pieniędzy). Z drugiej strony istnieją na rynku oszuści, którzy wykorzystują te metody by wyłudzić dane klientów. Z tego powodu zawsze trzeba weryfikować firmę, która żąda od nas takich dokumentów. Jeśli jest to mało znana firma, niezarejestrowana nigdzie, wówczas warto dobrze się zastanowić czy aby na pewno mają dobre intencje. Giełda Binance działą już bardzo długo na rynku i nigdy nie dochodziło tam do podobnych sytuacji.

   Opublikowano 28 grudnia 2020
 32. pejo91

  OTRZYMAŁEM INFORMACJĘ IŻ MAM DO ODBIORU PIENIĄDZE W POKŹNEJ KWOCIE LECZ ŻEBY ZREALIAOWAĆ TRANSAKCJĘ MUSZĘ WPŁAĆIĆ JEJ ROWNOWARTOŚĆ, MOŻE KTOŚ WYTŁUMACZYĆ MI O CO CHODZI

  Opublikowano 2 listopada 2020
  • ForexRev Team

   To popularny schemat oszustw. Przestępcy chcą wyłudzić od Ciebie wpłatę środków. NIE WOLNO PRZELEWAĆ ŚRODKÓW W TAKICH WYPADKACH.
   Tutaj więcej na temat tego typu oszustw: https://forexrev.pl/uwaga-na-by-odzyskac-srodki-przelej-nam-10/
   Giełda Binance nie ma do czynienia z takimi prośbami, oszuści się pod nią podszywają (jak i pod inne popularne platformy).

   Opublikowano 2 listopada 2020

Dodaj wątek/pytanie do forum

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcesz zadać pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skorzystaj z forum dla tego brokera i wypełnij poniższy formularz.

 

Uwaga: Opinie i wpisy w ForexRev.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinny być traktowane jako rekomendacje kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. ForexRev.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Przewiń na górę