menu

Strona Główna > Newsy > Admiral Markets zmienia nazwę na Admirals

Admiral Markets zmienia nazwę na Admirals


Spółka Admiral Markets postanowiła w nietypowy sposób uczcić 20-lecie swojej działalności. Jest nim zmiana nazwy firmy na Admirals. Broker powstał w 2001 roku i przez lata umożliwiał milionom klientów urozmaicone możliwości prostego i bezpiecznego inwestowania.

Prezes Admiral Markets Group Siergiej Bogatenkow powiedział, że rebranding to naturalny krok, odzwierciedlający miejsce, w którym spółka aktualnie się znajduje. Podkreślił, że obecnie Admiral Markets to już coś więcej niż tylko broker. – Rozszerzamy naszą ofertę produktową i dodajemy nowe usługi. Jesteśmy globalnym hubem finansowym obecnym w branży fintech na całym świecie. Naszym celem jest ułatwienie korzystania z finansów osobistych dla ponad 10 milionów ludzi na całym świecie w ciągu najbliższych 10 lat – powiedział Bogatenkow.

Broker wchodzi w trzecią dekadę działalności

O sprawie zmiany nazwy spółki w rozmowie z portalem leaprate.com wypowiedział się również Jens Chrzanowski, członek zarządu Admiral Markets Group. Zapowiedział on, że pod nową nazwą spółka będzie funkcjonowała od 5 marca. Ocenił również rok 2020, który był niezwykły dla całej branży brokerskiej i dla wszystkich uczestników rynków finansowych.

– Nie powiedziałbym, że miniony rok spowodował jakieś radykalne zmiany w naszej branży. Obserwowaliśmy ogromny wzrost popytu i niektórzy brokerzy radzili sobie z nim lepiej niż inni. Niektórzy musieli zaprzestać przyjmowania nowych klientów, podczas gdy inni (jak Admirals) stanęli na wysokości zadania i udowodnili swoją niezawodność, nawet w najbardziej burzliwych czasach. Miniony rok okazał się być procesem selekcji, w którym niektórzy z nas wyszli z niego żywi i silniejsi niż kiedykolwiek, inni zamknęli działalność, a także pojawili się nowi gracze. W każdym razie jesteśmy zdeterminowani, aby w 2021 roku kontynuować naszą historię sukcesu z ostatnich 20 lat i wraz z naszymi klientami cieszymy się na wiele nowości w naszym portfolio – podsumował Chrzanowski.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

broker plus500 publikuje wyniki finansowe

Plus500 przejmuje Cunningham Commodities

Plus500, jeden z czołowych brokerów Forex/CFD, wchodzi na rynek opcji i kontraktów futures w Stanach ...
Czytaj dalej
aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA aresztuje szefów Great Private Equity. Inwestorzy stracili 51 mln PLN

Funkcjonariusze CBA zatrzymali w zeszłym tygodniu 4 osoby z kierownictwa spółki Great Private Equity (GPE) ...
Czytaj dalej
finra usa

FINRA nakłada zakaz działalności na byłego analityka Goldman Sachs

Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) zakazała byłemu analitykowi Goldman Sachs, Brianowi Maguire, pozyskiwania poufnych informacji ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (21.04): Monfex, FINEXRO, CryptoZone24

Na listach ostrzeżeń umieszczono: BITOMATIC - www.bitomatic.io / www.bitomatic.app FINEXRO - www.finexro.com CFD GLOBE - ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę