menu

Strona Główna > Newsy > Admiral Markets zmienia nazwę na Admirals

Admiral Markets zmienia nazwę na Admirals


Spółka Admiral Markets postanowiła w nietypowy sposób uczcić 20-lecie swojej działalności. Jest nim zmiana nazwy firmy na Admirals. Broker powstał w 2001 roku i przez lata umożliwiał milionom klientów urozmaicone możliwości prostego i bezpiecznego inwestowania.

Prezes Admiral Markets Group Siergiej Bogatenkow powiedział, że rebranding to naturalny krok, odzwierciedlający miejsce, w którym spółka aktualnie się znajduje. Podkreślił, że obecnie Admiral Markets to już coś więcej niż tylko broker. – Rozszerzamy naszą ofertę produktową i dodajemy nowe usługi. Jesteśmy globalnym hubem finansowym obecnym w branży fintech na całym świecie. Naszym celem jest ułatwienie korzystania z finansów osobistych dla ponad 10 milionów ludzi na całym świecie w ciągu najbliższych 10 lat – powiedział Bogatenkow.

Broker wchodzi w trzecią dekadę działalności

O sprawie zmiany nazwy spółki w rozmowie z portalem leaprate.com wypowiedział się również Jens Chrzanowski, członek zarządu Admiral Markets Group. Zapowiedział on, że pod nową nazwą spółka będzie funkcjonowała od 5 marca. Ocenił również rok 2020, który był niezwykły dla całej branży brokerskiej i dla wszystkich uczestników rynków finansowych.

– Nie powiedziałbym, że miniony rok spowodował jakieś radykalne zmiany w naszej branży. Obserwowaliśmy ogromny wzrost popytu i niektórzy brokerzy radzili sobie z nim lepiej niż inni. Niektórzy musieli zaprzestać przyjmowania nowych klientów, podczas gdy inni (jak Admirals) stanęli na wysokości zadania i udowodnili swoją niezawodność, nawet w najbardziej burzliwych czasach. Miniony rok okazał się być procesem selekcji, w którym niektórzy z nas wyszli z niego żywi i silniejsi niż kiedykolwiek, inni zamknęli działalność, a także pojawili się nowi gracze. W każdym razie jesteśmy zdeterminowani, aby w 2021 roku kontynuować naszą historię sukcesu z ostatnich 20 lat i wraz z naszymi klientami cieszymy się na wiele nowości w naszym portfolio – podsumował Chrzanowski.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (28.07): Global Maxis, Status Markets, Gloffix…

Global Maxis na liście ostrzeżeń KNF Na liście ostrzeżeń publicznych Krajowej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) ...
Czytaj dalej
Banki korzystały z 200 chatroomów do manipulacji na rynku forex

Wzrost obrotów na rynkach walutowych w USA i Wielkiej Brytanii

Amerykańska Foreign Exchange Committee (FEC) i brytyjska Foreign Exchange Joint Standing Committee (FEJSC) opublikowały raporty ...
Czytaj dalej
sec nagradza kolejnych informatorów

SEC zaostrza wymagania dla chińskich firm notowanych w USA

Wysoko postawiona urzędniczka SEC - komisarz Allison Lee powiedziała, że chińskie spółki, notowane na amerykańskich ...
Czytaj dalej
FCA

Ian Hudson skazany na 4 lata więzienia za oszustwa finansowe

Brytyjski sąd w Southwark skazał Iana Jamesa Hudsona na 4 lata pozbawienia wolności za przestępstwa ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę