Admirals otwiera oddział w Jordanii
Broker Admirals, znany wczeÅ›niej jako Admiral Markets, pozyskaÅ‚ licencjÄ™ JordaÅ„skiej Komisji Papierów WartoÅ›ciowych (JSC) i otworzy biuro w Ammanie.Â
Admirals dokonuje otwarcia na rejon Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA), który zamieszkuje 600 mln ludzi. Broker ogłosił wczoraj oficjalnie założenie nowej filii w stolicy Jordanii, która zatrudni na początku 10 osób. Według samej spółki rozszerzenie działalności kosztowało ją 4 mln USD.
Admiral Markets AS Jordan Ltd zostało zarejestrowana w Jordańskim Królestwie Haszymidzkim pod numerem 57026. Jako spółka regulowana przez JSC może oferować produkty na bardzo podobnych warunkach do panujących w innych przejrzystych jurysdykcjach, czyli z minimalnym depozytem ustalonym na 25 dolarów, euro lub jordańskich dinarów oraz ochroną przed ujemnym saldem do poziomu 50 000 USD.
JordaÅ„ska Komisja Papierów WartoÅ›ciowych utrzymuje najwyższe standardy przejrzystoÅ›ci, responsywnoÅ›ci i bezpieczeÅ„stwa za poÅ›rednictwem firm finansowych o silnym statusie, które majÄ… zdolność dostosowywania siÄ™ do zmiennych rynkowych i atrakcyjnych ofert handlowych i inwestycyjnych – napisano w ogÅ‚oszeniu spółki.
Admirals jest regulowane także w Wielkiej Brytanii, Estonii, na Cyprze oraz w Australii.