menu

Strona Główna > Newsy > ATFX otwiera biuro w Polsce

ATFX otwiera biuro w Polsce


Według doniesień serwisu Finance Magnates, spółka ATFX, internetowy broker walutowy i CFD, otwiera biuro w Krakowie. Nowy oddział to element ekspansji brokera na rynek Unii Europejskiej.

Polskie biuro spółki będzie koncentrowało się na technologiach informatycznych i marketingu, a w szczególności SEO. Broker wybrał Kraków, ponieważ jest to jedno z największych miast w Polsce i mieszka w nim wielu obcokrajowców.

Finance Magnates informuje również, że ATFX podjął decyzję o zwiększeniu swej obecności w Europie. W opinii spółki, oferowane przez nią produkty sprawdzą się na rynku europejskim. Nowe biuro ATFX w Krakowie nie będzie jednak prowadzić bezpośredniej obsługi klientów.

Szef marketingu ATFX Ergin Erdimir powiedział, że cieszy się z faktu, że spółka rozwija się i otwiera nowe biura w warunkach turbulencji spowodowanych epidemią koronawirusa. Zdaniem Erdimira pandemia nie przeszkodziła brokerowi w realizacji ambitnych planów, czego efektem jest właśnie nowe biuro w Krakowie.

Nowości w ATFX

Elementem rozwoju brokera jest zatrudnienie Nicole Defranc, która będzie odpowiadać za SEO oraz Dustina Syldatka, który zajmie się lokalizacją. Defranc przyznała, że wejście z ATFX na polski rynek to dla niej coś więcej niż nowa praca. To okazja, by stać się częścią  rozwijającej się firmy działającej na globalnym rynku, dla której priorytetem są pracownicy.

Dustin Syldatk przyznał natomiast, że cieszy się z możliwości pracy w wielokulturowym środowisku, ze współpracownikami pochodzącymi z wielu krajów świata. Częścią europejskich planów ATFX będzie wejście na rynki w kolejnych krajach regionu. Broker zamierza także otwierać kolejne biura, aby ułatwić sobie bezpośrednie dotarcie do klientów ze swą ofertą lokalizacyjną. ATFX istnieje na rynku od 2014 roku i działa na licencji brytyjskiej FCA.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

asic uderza w dwa scamy

ASIC ogłasza poważne zmiany zasad integralności rynku

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) opublikowała nowe zasady integralności rynku, których celem jest ...
Czytaj dalej

Promocja Purple Trading: 50% zniżki dla pierwszych 100 osób

Broker Purple Trading ogłosił promocję, w której nagrodzi 100 pierwszych osób, które otworzą u niego ...
Czytaj dalej
maltański nadzór finansowy mfsa

MFSA nałożyła blisko 1 mln EUR kar administracyjnych w 2020 roku

Maltański Urząd Nadzoru Usług Finansowych (MFSA) opublikował roczne sprawozdanie za 2020 rok, w którym wskazuje, ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed zachowuje optymizm i nie zmienia polityki monetarnej

Zgodnie z oczekiwaniami, Federalny Komitet Otwartego Rynku (FOMC) jednogłośnie utrzymał stopy procentowe na niezmienionym poziomie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę