menu

Strona Główna > Newsy > ATFX poszerza ofertę o kontrakty CFD na akcje 113 spółek

ATFX poszerza ofertę o kontrakty CFD na akcje 113 spółek


Broker ATFX poinformował o poszerzeniu swej oferty o kontrakty CFD na akcje 113 spółek notowanych na amerykańskich giełdach. Oznacza to, że spółka udostępnia już ponad 300 instrumentów finansowych, z czego 273 to kontrakty CFD na akcje. Poszerzenie oferty jest reakcją na rosnące oczekiwania ze strony klientów.

Rozszerzona oferta produktów obejmuje teraz bardzo popularne chińskie spółki, takie jak XPeng Motors i Tencent Music, które są notowane w USA. Kontrakty CFD obejmują również akcje 11 spółek z Francji.

Broker FX i CFD jest obecny na całym świecie i jest regulowany przez brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego (FCA), Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), Komisję Usług Finansowych (FSC) na Mauritiusie oraz Urząd ds. Usług Finansowych (FSA) na Saint Vincent i Grenadynach.

Spółka planuje ekspansję na rynku instytucjonalnym

Broker ma również instytucjonalne ramię, które pod nazwą ATFX Connect działa na rynku od 2019 roku. Spółka zapewnia wydajny zautomatyzowany system transakcyjny, który dostarcza rozwiązania w zakresie płynności funduszom hedgingowym, zarządcom aktywów, brokerom, bankom prywatnym i innym instytucjom finansowym.

Broker odniósł taki sukces na arenie instytucjonalnej, że zdecydował się porzucić działalność detaliczną w Wielkiej Brytanii. W zamian spółka zamierza zwiększyć swój udział w rynku instytucjonalnym W Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Łacińskiej.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

nvidia

CEO Nvidia niczym gwiazdka rocka w Tajwanie, na fali boomu na AI

Jensen Huang, dyrektor generalny Nvidia Corp. (NVDA), jest obecnie na fali popularności podczas swojej wizyty ...
Czytaj dalej
lira turecka

Reelekcja Erdogana pogłębia kryzys liry tureckiej – nowe minimum

Lira turecka osiągnęła kolejne rekordowe minimum, gdy urzędujący prezydent Recep Tayyip Erdogan zdobył reelekcję w ...
Czytaj dalej
pieniądze

Oszustwo w banku: Pracownica zatrzymana za wyłudzenie 1,5 mln zł od klientów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w Krakowie zatrzymali 34-letnią kobietę pracującą jako ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje nowe instrumenty: 44 akcje australijskich spółek na ASX

eToro, popularna platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę o akcje 44 australijskich spółek notowanych na giełdzie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę