menu

Strona Główna > Newsy > ATFX poszerza ofertę o nowe kontrakty CFD na akcje

ATFX poszerza ofertę o nowe kontrakty CFD na akcje


Działający na globalnym rynku Forex i kontraktów CFD – Broker ATFX,  poszerzył swoją ofertę dostępną dla klientów detalicznych. Nowością w ofercie są kontrakty CFD na akcje kilku amerykańskich spółek: Home Depot, Honeywell, Walmart i Costco. To kolejne niespodzianki dla inwestorów po lipcowym dodaniu kontraktów CFD na akcje spółek Zoom, Adobe i NVIDIA.

Home Depot Inc. to największa amerykańska sieć marketów budowlanych. W czasie pandemii ludzie pracujący zdalnie i ograniczający kontakty społeczne skupili się na swoich domach. W efekcie akcje Home Depot w tym czasie osiągnęły rekordowo wysoką cenę osiągając wzrost o 14% rok do roku. Do oferty brokera dołączył również Honeywell International Inc. Spółka najczęściej kojarzy się z realizacją rządowych kontraktów zbrojeniowych związanych z lotniczymi systemami sterowania. Oprócz tego oferuje szeroki wachlarz technologii w zakresie automatyki przemysłowej, budowlanej i ciepłowniczej. W ostatnim czasie spółka notuje trzycyfrowe wzrosty sprzedaży sprzętu ochrony osobistej.

CFD na akcje supermarketów

Walmart Inc. to znana na całym świecie sieć supermarketów, sklepów wielobranżowych i dyskontów. Jest to największy właściciel supermarketów i sprzedawca branży detalicznej, który pod względem rozmiaru działalności nie ma sobie równych. W roku podatkowym 2020 sprzedaż netto Walmartu wzrosła o 2,9% w porównaniu z rokiem poprzednim, a sprzedaż online zanotowała aż 74% wzrost.

Costco Wholesale Corporation Co. jest największą w Stanach Zjednoczonych siecią sklepów magazynowych dostępnych na zasadzie przywileju członkowskiego. Pod względem wielkości sprzedaży detalicznej zajmuje trzecie miejsce w USA i dziewiąte na świecie. Costco oferuje szeroki zakres towarów oraz usług dostępnych dla członków sieci. Sieć regularnie rośnie, a jej przychody w roku 2019 wyniosły 152,7 mld USD. W roku 2020 sprzedaż wzrosła o 11%.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (24.09): ValueFX, EU FX Index…

Na listach ostrzeżeń pojawili się: Tiomarkets (Tio Markets Ltd) - tiomarkets.com EU FX Index (Terratech ...
Czytaj dalej

Ticmill ostrzega przed fałszywą stroną Tickmill Crypto

W mailingu rozesłanym do klientów, Ticmill ostrzegł przed firmą, która podszywa się pod jego markę.  ...
Czytaj dalej
uokik nakłady kary na banki

UOKiK nakłada ponad 60 mln zł kary na BNP Paribas, Millennium i Santander

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny zakwestionował postanowienia zawarte w aneksach do umów kredytowych, które nieprecyzyjnie określają ...
Czytaj dalej
swissquote broker z dobrymi zyskami

Swissquote dołącza do ekosystemu oneZero

Na tle nieporównywalnego roku upływającego pod znakiem globalnych wydarzeń i bezprecedensowych wolumenów obrotu, krajobraz instytucjonalnego ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę