menu

Strona Główna > Newsy > ATFX poszerza ofertę o nowe kontrakty CFD na akcje

ATFX poszerza ofertę o nowe kontrakty CFD na akcje


Działający na globalnym rynku Forex i kontraktów CFD – Broker ATFX,  poszerzył swoją ofertę dostępną dla klientów detalicznych. Nowością w ofercie są kontrakty CFD na akcje kilku amerykańskich spółek: Home Depot, Honeywell, Walmart i Costco. To kolejne niespodzianki dla inwestorów po lipcowym dodaniu kontraktów CFD na akcje spółek Zoom, Adobe i NVIDIA.

Home Depot Inc. to największa amerykańska sieć marketów budowlanych. W czasie pandemii ludzie pracujący zdalnie i ograniczający kontakty społeczne skupili się na swoich domach. W efekcie akcje Home Depot w tym czasie osiągnęły rekordowo wysoką cenę osiągając wzrost o 14% rok do roku. Do oferty brokera dołączył również Honeywell International Inc. Spółka najczęściej kojarzy się z realizacją rządowych kontraktów zbrojeniowych związanych z lotniczymi systemami sterowania. Oprócz tego oferuje szeroki wachlarz technologii w zakresie automatyki przemysłowej, budowlanej i ciepłowniczej. W ostatnim czasie spółka notuje trzycyfrowe wzrosty sprzedaży sprzętu ochrony osobistej.

CFD na akcje supermarketów

Walmart Inc. to znana na całym świecie sieć supermarketów, sklepów wielobranżowych i dyskontów. Jest to największy właściciel supermarketów i sprzedawca branży detalicznej, który pod względem rozmiaru działalności nie ma sobie równych. W roku podatkowym 2020 sprzedaż netto Walmartu wzrosła o 2,9% w porównaniu z rokiem poprzednim, a sprzedaż online zanotowała aż 74% wzrost.

Costco Wholesale Corporation Co. jest największą w Stanach Zjednoczonych siecią sklepów magazynowych dostępnych na zasadzie przywileju członkowskiego. Pod względem wielkości sprzedaży detalicznej zajmuje trzecie miejsce w USA i dziewiąte na świecie. Costco oferuje szeroki zakres towarów oraz usług dostępnych dla członków sieci. Sieć regularnie rośnie, a jej przychody w roku 2019 wyniosły 152,7 mld USD. W roku 2020 sprzedaż wzrosła o 11%.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

asic uderza w dwa scamy

ASIC ogłasza poważne zmiany zasad integralności rynku

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) opublikowała nowe zasady integralności rynku, których celem jest ...
Czytaj dalej

Promocja Purple Trading: 50% zniżki dla pierwszych 100 osób

Broker Purple Trading ogłosił promocję, w której nagrodzi 100 pierwszych osób, które otworzą u niego ...
Czytaj dalej
maltański nadzór finansowy mfsa

MFSA nałożyła blisko 1 mln EUR kar administracyjnych w 2020 roku

Maltański Urząd Nadzoru Usług Finansowych (MFSA) opublikował roczne sprawozdanie za 2020 rok, w którym wskazuje, ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed zachowuje optymizm i nie zmienia polityki monetarnej

Zgodnie z oczekiwaniami, Federalny Komitet Otwartego Rynku (FOMC) jednogłośnie utrzymał stopy procentowe na niezmienionym poziomie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę