menu

Strona Główna > Newsy > ATFX uruchamia aplikację do trading społecznościowego

ATFX uruchamia aplikację do trading społecznościowego


Broker ATFX wchodzi do sektora copy tradingu. Spółka udostępniła właśnie nową aplikację do tradingu społecznościowego.

Aplikacja nosi nazwę ATFX TeamUp i pozwala traderom mającym dostęp do platformy brokera na kopiowanie strategii tradingowych innych doświadczonych traderów. Aplikacja posiada funkcję automatycznego kopiowania, co pozwala m.in. na stosowanie jednakowych parametrów ryzyka. Broker podkreśla, że nowa aplikacja będzie szczególnie przydatna dla początkujących użytkowników, którzy mogą dzięki temu liczyć na wyższe stopy wzrostu i jednoczesną naukę tradingu. Doświadczeni traderzy również mogą skorzystać na ATFX TeamUp i zarobić dodatkowe środki po skopiowaniu ich strategii.

Dyrektor handlowy ATFX UK Marcos Tigsilema nie kryje zadowolenia z wprowadzenia nowego produktu. Przyznał, że aplikacja ATFX TeamUp może mieć szczególnie duże znaczenie w obecnych czasach, gdy bezpośredni kontakt z innymi osobami jest mocno utrudniony. Dzięki aplikacji użytkownicy platformy uzyskają dodatkową możliwość interakcji i kontaktu ze sobą.

Broker zapowiada dalszą ekspansję

ATFX wprowadza tę funkcję w momencie wzrostu zainteresowania copy tradingiem. Nad podobnymi aplikacjami pracuje też wielu innych brokerów. Spółka ATFX liczy na to, że dzięki aplikacji jeszcze bardziej zwiększy zainteresowanie swoimi usługami. W jednym z wywiadów Wei Qiang Zhang, dyrektor zarządzający ATFX, ujawnił, że spółka planuje dalszą ekspansję i wzrost rentowności. W ubiegłym roku broker zanotował duży wzrost obrotów, ale wysokie koszty operacyjne sprawiły, że bilans zamknął się na minusie.

– To były miesiące ciężkiej pracy i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Wprowadzenie na rynek ATFX TeamUp doskonale wpisuje się w naszą długoterminową strategię dostarczania naszym klientom najbardziej zaawansowanych i aktualnych technologii. Naszą wizją jest stworzenie jak najlepszych doświadczeń tradingowych, aby każdy mógł zawierać transakcje z dowolnego miejsca. Uważamy, że nowy produkt będzie miał w tym znaczący udział – powiedział Zhang.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

Nominacja Omarovej na Kontrolera Waluty wycofana na jej wniosek

Prezydent Stanów Zjednoczonych J. Biden wycofał nominację Saule Omarovej jako kandydata na Kontrolera Waluty w ...
Czytaj dalej
dane z japoni wskazują na spadek pkb

Spadek PKB w Japonii w trzecim kwartale

Japońska gospodarka skurczyła się w trzecim kwartale nieco bardziej niż według początkowych doniesień. To efekt ...
Czytaj dalej
Tickmill wprowadza nowe narzędzie tradingowe acuity do badania sentymentu rynkowego

Tickmill uruchamia narzędzie do badania nastrojów rynkowych

Brytyjski broker Tickmill poinformował  o udostępnieniu nowego narzędzia transakcyjnego Acuity MT4/MT5. Według spółki, funkcja daje ...
Czytaj dalej
poziom konsumpcji w chinach słabł w kwietniu

Co dalej z chińskim Evergrande?

Niektórzy zagraniczni posiadacze obligacji China Evergrande Group nie otrzymali należnej płatności do końca 30-dniowego okresu ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę