menu

Strona Główna > Newsy > ATFX z nową opcją płatności kartą kredytową Truevo

ATFX z nową opcją płatności kartą kredytową Truevo


Działający na globalnym rynku broker ATFX poinformował, że dodaje do swej oferty obsługę płatności za pomocą karty kredytowej Truevo. Z możliwości tej mogą korzystać klienci z krajów Europy. Truevo to usługa płatnicza, która jest bardzo popularna w strefie euro i za jej pomocą można dokonywać transakcji w wielu miejscach akceptujących tę metodę płatności.

Komunikat opublikowany przez ATFX jest częścią strategii spółki, która koncentruje się na kolejnych ułatwieniach dla klientów. Ułatwienia te mają pomóc w poruszaniu się po rynkach finansowych oraz w jak najszerszym dostępie do różnych opcji płatności. Zdaniem spółki, szeroki dostęp do różnych opcji płatniczych może pozwolić na szybsze i skuteczniejsze wykorzystanie dogodnych okazji transakcyjnych.

Broker z siedzibą w Wielkiej Brytanii promuje bezgotówkowe metody płatności. Nie tylko z powodu własnego podejścia do technologii finansowych, ale również ze względów zdrowotnych. Panująca pandemia koronawirusa sprawia, że taki rodzaj płatności jest po prostu bezpieczniejszy dla zdrowia, gdyż wirus może przenosić się na banknotach i monetach. Klienci ATFX w strefie euro mogą korzystać z kart kredytowych Truevo do zasilania rachunków brokerskich oraz do wypłaty zysków.

Broker chce ułatwić dostęp klientom

W przeszłości inwestorzy detaliczni mieli trudności z dostępem do rynków finansowych z powodu wyzwań związanych z finansowaniem rachunków. Zwykle były to czynności drogie i czasochłonne. Regulowany przez brytyjską FCA broker ATFX chce zmienić branżę brokerską i ułatwić klientom otwieranie, weryfikowanie i finansowanie rachunków z domu i w pełnej pewności o bezpieczeństwo środków. Dodanie kolejnych metod płatności ma pozwolić klientom na szybki i skuteczny dostęp do rynków finansowych, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdują.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

trader of the month tickmill

Tickmill: trader sierpnia ze skutecznością 80%

Nowym traderem miesiąca w konkursie Tickmill został Ahmed, który wykazał się w sierpniu imponującą skutecznością na poziomie ...
Czytaj dalej
etoro nawiązuje współpracę z arsenalem - źródło: arsenal

eToro nawiązuje współpracę z Arsenalem

Izraelski broker eToro poinformował o nawiązaniu współpracy z angielskim klubem piłkarskim Arsenal Londyn. To jeden ...
Czytaj dalej
broker capital.com informuje o dużym wzroście liczby nowych użytkowników w 1 kwartale 2021

Capital.com wprowadza wpłaty i wypłaty poprzez PayPal

Capital.com, jedna z najszybciej rozwijających się platform handlowych i inwestycyjnych w Europie, ogłosiła, że wprowadziła ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed: rynki przygotowane na zmianę polityki monetarnej

Kilka miesięcy temu prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell powiedział, że zdaniem banku centralnego w gospodarce ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę