menu

Strona Główna > Newsy > ATFX z nową opcją płatności kartą kredytową Truevo

ATFX z nową opcją płatności kartą kredytową Truevo


Działający na globalnym rynku broker ATFX poinformował, że dodaje do swej oferty obsługę płatności za pomocą karty kredytowej Truevo. Z możliwości tej mogą korzystać klienci z krajów Europy. Truevo to usługa płatnicza, która jest bardzo popularna w strefie euro i za jej pomocą można dokonywać transakcji w wielu miejscach akceptujących tę metodę płatności.

Komunikat opublikowany przez ATFX jest częścią strategii spółki, która koncentruje się na kolejnych ułatwieniach dla klientów. Ułatwienia te mają pomóc w poruszaniu się po rynkach finansowych oraz w jak najszerszym dostępie do różnych opcji płatności. Zdaniem spółki, szeroki dostęp do różnych opcji płatniczych może pozwolić na szybsze i skuteczniejsze wykorzystanie dogodnych okazji transakcyjnych.

Broker z siedzibą w Wielkiej Brytanii promuje bezgotówkowe metody płatności. Nie tylko z powodu własnego podejścia do technologii finansowych, ale również ze względów zdrowotnych. Panująca pandemia koronawirusa sprawia, że taki rodzaj płatności jest po prostu bezpieczniejszy dla zdrowia, gdyż wirus może przenosić się na banknotach i monetach. Klienci ATFX w strefie euro mogą korzystać z kart kredytowych Truevo do zasilania rachunków brokerskich oraz do wypłaty zysków.

Broker chce ułatwić dostęp klientom

W przeszłości inwestorzy detaliczni mieli trudności z dostępem do rynków finansowych z powodu wyzwań związanych z finansowaniem rachunków. Zwykle były to czynności drogie i czasochłonne. Regulowany przez brytyjską FCA broker ATFX chce zmienić branżę brokerską i ułatwić klientom otwieranie, weryfikowanie i finansowanie rachunków z domu i w pełnej pewności o bezpieczeństwo środków. Dodanie kolejnych metod płatności ma pozwolić klientom na szybki i skuteczny dostęp do rynków finansowych, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdują.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

Promocja Purple Trading: 50% zniżki dla pierwszych 100 osób

Broker Purple Trading ogłosił promocję, w której nagrodzi 100 pierwszych osób, które otworzą u niego ...
Czytaj dalej
maltański nadzór finansowy mfsa

MFSA nałożyła blisko 1 mln EUR kar administracyjnych w 2020 roku

Maltański Urząd Nadzoru Usług Finansowych (MFSA) opublikował roczne sprawozdanie za 2020 rok, w którym wskazuje, ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed zachowuje optymizm i nie zmienia polityki monetarnej

Zgodnie z oczekiwaniami, Federalny Komitet Otwartego Rynku (FOMC) jednogłośnie utrzymał stopy procentowe na niezmienionym poziomie ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (17.06): 101investing, Crypto Market Chain, EUFM…

101investing - www.101investing.com Efi Ad - www.efiad.com AssetsHaus - www.assetshauss.com / www.assetshaus.com EUFM / European ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę