menu

Strona Główna > Newsy > ATFX z nową opcją płatności kartą kredytową Truevo

ATFX z nową opcją płatności kartą kredytową Truevo


Działający na globalnym rynku broker ATFX poinformował, że dodaje do swej oferty obsługę płatności za pomocą karty kredytowej Truevo. Z możliwości tej mogą korzystać klienci z krajów Europy. Truevo to usługa płatnicza, która jest bardzo popularna w strefie euro i za jej pomocą można dokonywać transakcji w wielu miejscach akceptujących tę metodę płatności.

Komunikat opublikowany przez ATFX jest częścią strategii spółki, która koncentruje się na kolejnych ułatwieniach dla klientów. Ułatwienia te mają pomóc w poruszaniu się po rynkach finansowych oraz w jak najszerszym dostępie do różnych opcji płatności. Zdaniem spółki, szeroki dostęp do różnych opcji płatniczych może pozwolić na szybsze i skuteczniejsze wykorzystanie dogodnych okazji transakcyjnych.

Broker z siedzibą w Wielkiej Brytanii promuje bezgotówkowe metody płatności. Nie tylko z powodu własnego podejścia do technologii finansowych, ale również ze względów zdrowotnych. Panująca pandemia koronawirusa sprawia, że taki rodzaj płatności jest po prostu bezpieczniejszy dla zdrowia, gdyż wirus może przenosić się na banknotach i monetach. Klienci ATFX w strefie euro mogą korzystać z kart kredytowych Truevo do zasilania rachunków brokerskich oraz do wypłaty zysków.

Broker chce ułatwić dostęp klientom

W przeszłości inwestorzy detaliczni mieli trudności z dostępem do rynków finansowych z powodu wyzwań związanych z finansowaniem rachunków. Zwykle były to czynności drogie i czasochłonne. Regulowany przez brytyjską FCA broker ATFX chce zmienić branżę brokerską i ułatwić klientom otwieranie, weryfikowanie i finansowanie rachunków z domu i w pełnej pewności o bezpieczeństwo środków. Dodanie kolejnych metod płatności ma pozwolić klientom na szybki i skuteczny dostęp do rynków finansowych, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdują.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
tms

Najnowsze wiadomości:

ICC Intercertus Capital zawiera ugodę z CySEC

ICC Intercertus Capital zawiera ugodę z CySEC

Spółka ICC Intercertus Capital Limited, operator marki Axiance, która oferuje instrumenty rynku forex i kontrakty ...
Czytaj dalej
ASIC ostrzega przed kampaniami typu „pump and dump”

ASIC: 28% inwestorów nie chce inwestować w kontrakty CFD

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) opublikowała raport z badania inwestorów detalicznych, w którym ...
Czytaj dalej
cypryjski regulator cysec

FXBFI Broker zawiera ugodę z CySEC o wartości 150 tys. EUR

FXBFI Broker Financial Investment Limited, firma inwestycyjna zarejestrowana na Cyprze, zapłaciła 150 tys. EUR Cypryjskiej ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje kolejne towary do swej platformy

Broker internetowy eToro dodał do swojej platformy inwestycyjnej osiem towarów. Tym razem wśród nowych aktywów ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę