menu

Strona Główna > Newsy > BDSwiss z 217% wzrostu wolumenu obrotów w 2019

BDSwiss z 217% wzrostu wolumenu obrotów w 2019


Podczas corocznego potkania w cypryjskim Limassol broker BDSwiss Group pochwalił się swoimi osiągnięciami w roku 2019. Spółka przedstawiła też wizję przyszłego działania i dalszego rozwoju swojego biznesu.

Broker posiada w swej bazie ponad 1,2 mln zarejestrowanych użytkowników. To m.in. efekt otwarcia pięciu nowych biur w regionach Południowo-Wschodniej Azji i Ameryki Łacińskiej. W całym 2019 roku liczba aktywnych traderów wzrosła aż o 225%. Duży wzrost był również widoczny pod względem wolumenu obrotów. Tu łączna wartość w porównaniu z rokiem 2018 wzrosła o 217%.

Plany BDSwiss na rok 2020 obejmują m.in. dalszą globalną ekspansję. Proces będzie realizowany w kilku etapach. Jednym z nich jest intensywne szkolenie personelu, które ma wpłynąć na lepsze przepływy pracy oraz wyższy poziom usług. Broker zamierza również rozbudować sieć swoich partnerów. Jak stwierdził CEO BDSwiss Group Alexander W. Oelfke, wyniki osiągnięte w roku 2019 stanowią doskonałą podstawę do wzmacniania globalnej pozycji firmy w przyszłości.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (6.08): fxg.market, miritkapital…

Na listach ostrzeżeń pojawili się: fxg.market 247firstinvest.com keyoncapital.com procloudoptions.online cryptotradecentr.com fxgrowcapital.com meritkapital.net CySEC publikuje ostrzeżenie ...
Czytaj dalej
cypryjski regulator cysec

CySEC zawiera ugodę ze spółką-matką 24option

Krótko po informacji o rezygnacji z licencji Cypryjskiej Spółki Inwestycyjnej (CIF) przez Rodeler Ltd (właściciela ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (5.08): FairBit i EGM Finance

Na listach ostrzeżeń pojawili się: FairBit / Fair-Bit - fair-bit.com EGM Finance - egmfinance.com FCA ...
Czytaj dalej
broker oanda

OANDA wprowadza markę FX Data Services

Działająca na rynku walutowym i analitycznym spółka OANDA poinformowała, że przeprowadzi proces rebrandingu swej działalności ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę