menu

Strona Główna > Ostrzeżenia > Belgijskie FSMA ostrzega przed 7 firmami krypto

Belgijskie FSMA ostrzega przed 7 firmami krypto


Belgijski regulator Financial Services and Markets Authority (FSMA) zaktualizował dziś swoją listę krypto-ostrzeżeń o 7 pozycji. Łącznie znajduje się na niej już 120 firm, które nie spełniły wymagań regulatora.

Jak informuje FSMA, organizacja od kilku tygodni otrzymywała skargi od konsumentów, którzy zainwestowali swoje środki za pośrednictwem siedmiu platform handlowych, których dotyczy ostrzeżenie.

Ostrzeżenia dotyczą następujących firm:

  • Bears Markets (www.bearsmarkets.com)
  • BTC Kingdom (www.btckingdom.com)
  • DirectCo-Invest (www.directco-invest.com)
  • Maison Du Coins (www.maisonducoins.net)
  • Novo Placement (www.novoplacement.com)
  • Ripae Homine (www. ripae-homine.com)
  • Tribely Limited (www.tribelylimited.com)
Autor: Monika Kwiecień

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.



Reklama:

Najnowsze ostrzeżenia:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (14.04): Market Pluse, IroTradex, kado-capital…

Na liście ostrzeżeń pojawili się: Market Pluse - www.marketpluse.com Iro Tradex - www.irotradex.com SpotFinex - ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (12.04): IngoInvest, GrandisCapitalTrade, CapitalPro-Inv…

Na liście ostrzeżeń pojawili się: IngoInvest - www.ingoinvest.com Horizon Group Consulting - www.horizongroupconsulting.com Grandis Capital ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

SCAM „MarketBull” – sprawdź jak oni to robią

Uwaga na brokera MarketBull Ostrzegamy przed platformą MarketBull. Z relacji osób poszkodowanych wynika, iż oszuści ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (7.04): MarketBull, Adamant FX, Global CFD…

Na liście ostrzeżeń pojawili się: MarketBull - www.marketbull.co.uk UI Group - www.u-i-group.com Pacific Union Prime ...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Uwaga: Opinie i wpisy w ForexRev.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinny być traktowane jako rekomendacje kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. ForexRev.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Przewiń na górę