menu

Strona Główna > Newsy > Binance uruchamia obsługę klienta w języku polskim

Binance uruchamia obsługę klienta w języku polskim


Giełda kryptowalut Binance ogłosiła wprowadzenie obsługi klienta w języku polskim. Zgodnie z wpisem na oficjalnym blogu spółki, jest to wyjście naprzeciw polskiej społeczności użytkowników, które ma poprawić ich komfort oraz bezpieczeństwo.

Obecnie strona internetowa giełdy jest dostępna w 30 językach, a obsługa klienta świadczona jest w 16 wersjach językowych. W 2018 roku giełda Binance uruchomiła swój całodobowy Live Chat, początkowo po angielsku, a później stopniowo dodawała obsługę w kolejnych językach.

– Posłuchaliśmy próśb polskich użytkowników, którym czasem sprawiało trudność, aby porozumieć się z obsługą klienta w języku angielskim. Jedną z naszych wartości jest stawianie użytkownika na pierwszym miejscu. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dostarczać naszym użytkownikom, jak najlepsze doświadczenia – mówi na oficjalnym blogu spółki Katarzyna Wabik, Community & Marketing Manager w Binance.

Aby uzyskać pomoc w języku polskim, wystarczy skorzystać z polskiej wersji strony Binance i kliknąć „Wyślij zgłoszenie” w sekcji „Obsługa klienta” na dole strony głównej. Polska obsługa klienta działa w godzinach 7:00 – 24:00, jednak użytkownicy mogą zostawić też wiadomość offline. Pracownik obsługi udzieli odpowiedzi najszybciej, jak będzie to możliwe.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

nvidia

CEO Nvidia niczym gwiazdka rocka w Tajwanie, na fali boomu na AI

Jensen Huang, dyrektor generalny Nvidia Corp. (NVDA), jest obecnie na fali popularności podczas swojej wizyty ...
Czytaj dalej
lira turecka

Reelekcja Erdogana pogłębia kryzys liry tureckiej – nowe minimum

Lira turecka osiągnęła kolejne rekordowe minimum, gdy urzędujący prezydent Recep Tayyip Erdogan zdobył reelekcję w ...
Czytaj dalej
pieniądze

Oszustwo w banku: Pracownica zatrzymana za wyłudzenie 1,5 mln zł od klientów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w Krakowie zatrzymali 34-letnią kobietę pracującą jako ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje nowe instrumenty: 44 akcje australijskich spółek na ASX

eToro, popularna platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę o akcje 44 australijskich spółek notowanych na giełdzie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę