Binance zapowiada kontrakty futures z dźwignią 1:20
Changpeng Zhao, twórca i dyrektor Binance, ujawniÅ‚ dziÅ›, że platforma planuje uruchomić handel kontraktami futures w przyszÅ‚ym miesiÄ…cu. PoczÄ…tkowo dostÄ™pna byÅ‚aby para bitcoin – tether z dźwigniÄ… 1:20.
Do zapowiedzi uruchomienia nowej usÅ‚ugi doszÅ‚o dziÅ› na Twitterze podczas sesji „zapytaj mnie o cokolwiek”. Zhao ujawniÅ‚, że po wprowadzeniu pierwszej pary Binance bÄ™dzie dodawać kolejne, a maksymalna dostÄ™pna dźwignia może okazać siÄ™ w przyszÅ‚oÅ›ci wyższa niż poczÄ…tkowe 1:20.
.@cz_binance just announced that #Binance will offer futures contracts in his keynote at the @aba_summit! #ABS2019 #Taipei #Futures pic.twitter.com/RXlui8YY0V
— Binance (@binance) July 2, 2019
Binance dynamicznie rozszerza swoją ofertę kierowaną do klientów detalicznych. Od dziś mogą oni korzystać z lokat kryptowalutowych z oprocentowanie od 7% do 15% w skali roku. Giełda planuje też powiększyć swój zasięg o kolejne jurysdykcje. Pojawiły się także zapowiedzi projektu Venus, który ma polegać na stworzeniu wielu stablecoinów dla różnych walut tradycyjnych.
Transmisja z Q&A, na którym Changpeng Zhao zapowiedział uruchomienie kontraktów futures:
— Binance (@binance) August 28, 2019