menu

Strona Główna > Newsy > CMC Markets podpisuje umowę sponsorską z Sydney Sixers

CMC Markets podpisuje umowę sponsorską z Sydney Sixers


Spółka CMC Markets poinformowała o podpisaniu rocznej umowy sponsorskiej z australijskim klubem krykieta Sydney Sixers. Broker będzie głównym sponsorem drużyny, a umowa obejmuje sezon 2020/21. Krykiet to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Australii, a rozgrywki w ramach krajowej Big Bash League cieszą się ogromną oglądalnością.

Sydney Sixers dołączają do grona klubów sportowych, które znajdują się w australijskim portfelu CMC Markets. Wcześniej spółka podpisała umowy z klubem piłkarskim St Kilda FC oraz drużyną rugby NSW Waratahs. Chociaż szczegóły umowy sponsoringowej nie zostały jeszcze ujawnione, status „oficjalnego partnera” często obejmuje obecność na oficjalnych materiałach reklamowych klubu oraz wspólne kampanie promocyjne w mediach.

Współpraca z Sydney Sixers otwiera przed CMC Markets możliwość dotarcia do potencjalnych klientów poprzez szeroki rynek odbiorców i widzów. Mecze Sixers często przyciągają dużą widownię telewizyjną. Umowa oferuje nie tylko dostęp do mediów, ale także ciekawą możliwość połączenia się z setkami tysięcy fanów Sydney Sixers i kibiców Big Bash League w kanałach online. Dodatkowo, Sixers mają największą liczbę fanów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) spośród wszystkich drużyn krykietowych.

Umowa z korzyścią dla obu stron

Cat Gallagher kierujący działem handlowym CMC Markets w regionie Azji i Pacyfiku powiedział, że krykiet jest uosobieniem australijskiego lata i dyscypliną uwielbianą w całym kraju. Dlatego partnerstwo z Sixers ma duży potencjał i przyniesie korzyści obu stronom. Podobnie zawartą umowę oceniają władze australijskiego klubu. Jodie Hawkins, dyrektor generalny Sydney Sixers, podkreśliła, że prowadzony przez nią klub zapewnia najlepszą letnią rozrywkę w Sydney. Jednocześnie, zdaniem Hawkins, CMC Markets jest najlepszym brokerem online działającym w Australii. Dyrektor podkreśla, że klub z ekscytacją podchodzi do współpracy CMC Markets, która pozwoli dostarczyć fanom interesujące dane związane z Big Bash League.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

cmc markets ogłasza wyniki za pierwsze półrocze

CMC Markets przyspiesza cyfrową transformację z AWS

Broker CMC Markets nawiązał współpracę z Amazon Web Service (AWS), aby skuteczniej i bezpieczniej dostarczać ...
Czytaj dalej
oanda wprowadza nowe konta profesjonalne w australii

OANDA wprowadza profesjonalne konta w Australii

Niespełna dwa miesiące przed wprowadzeniem przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) zaostrzonych warunków ...
Czytaj dalej
prokuratura szuka osoby pokrzywdzone przez aspen holding

Prokuratura szuka pokrzywdzonych przez Aspen Holding

Prokuratura Krajowa wydała ostrzeżenie przed fałszywym brokerem Aspen Holding i prosi poszkodowanych o zgłaszanie się ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (26.01): Ballion, GMBanc, Tessline…

Na listach ostrzeżeń pojawili się:  Ballion (Ballion Investments Ltd.) - ballion.net GMBanc (Goldmans Banc) - ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę