menu

Strona Główna > Newsy > Conotoxia wprowadza usługę doradztwa inwestycyjnego dla klientów detalicznych

Conotoxia wprowadza usługę doradztwa inwestycyjnego dla klientów detalicznych


Cinkciarz.pl udostępnia klientom Conotoxia Ltd. (oddziału obsługującego trading detaliczny) usługę doradztwa inwestycyjnego. Klienci korzystający z tej usługi będą otrzymywać indywidualne rekomendacje inwestycyjne dotyczące wybranych instrumentów finansowych. Nowa usługa została zaprezentowana podczas konferencji Invest Cuffs 2023, która odbyła się w miniony weekend w Krakowie.

– Wprowadzenie usługi Doradztwa Inwestycyjnego to kolejny, znaczący krok w rozwoju segmentu Invest & Forex. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie doradców mogą pomóc naszym klientom budować własne, profesjonalne portfele inwestycyjne oraz dokonywać świadomych i trafnych decyzji – mówi Grzegorz Jaworski, CEO Conotoxia Ltd. (usługa inwestycyjna Cinkciarz.pl).

Dla klientów, którzy założą rachunek do końca czerwca, pierwszy miesiąc usługi Doradztwa Inwestycyjnego w pakiecie Smart Start jest darmowy. Doradcy Conotoxia Ltd. opracowują rekomendacje inwestycyjne z myślą o preferencjach i celach poszczególnych inwestorów, a nie grupy osób o tym samym profilu. Są one szyte na miarę i dostosowane do konkretnych potrzeb konkretnego klienta. Zdaniem brokera takie rozwiązania w obszarze doradztwa inwestycyjnego są unikatowe na rynku.

– Nasze rekomendacje i profesjonalna analiza rynku to nie powszechnie dostępne, ogólne komentarze rynkowe. Doradca inwestycyjny Conotoxia Ltd. wskazuje możliwości (także dotąd niestosowane) i rekomenduje odpowiednie ruchy. Wspiera podejmowanie decyzji „na chłodno” – dodaje Grzegorz Jaworski.

Później Conotoxia Ltd. będzie pobierać miesięczny abonament za doradztwo inwestycyjne. Indywidualne rekomendacje otrzymają nawet klienci, którzy mogą pochwalić się niewielkim portfelem inwestycyjnym. Usługa doradztwa inwestycyjnego uruchomiona przez spółkę Conotoxia kosztuje miesięcznie 39,99 lub 499 EUR. Podobnie jak w przypadku prowizji od transakcji, posiadaczom rachunków w PLN opłata będzie pobierana w polskiej walucie po automatycznym przewalutowaniu. Conotoxia prowadzi działalność na podstawie cypryjskiej licencji, dlatego w tabelach opłat podaje kwoty w EUR.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

nvidia

CEO Nvidia niczym gwiazdka rocka w Tajwanie, na fali boomu na AI

Jensen Huang, dyrektor generalny Nvidia Corp. (NVDA), jest obecnie na fali popularności podczas swojej wizyty ...
Czytaj dalej
lira turecka

Reelekcja Erdogana pogłębia kryzys liry tureckiej – nowe minimum

Lira turecka osiągnęła kolejne rekordowe minimum, gdy urzędujący prezydent Recep Tayyip Erdogan zdobył reelekcję w ...
Czytaj dalej
pieniądze

Oszustwo w banku: Pracownica zatrzymana za wyłudzenie 1,5 mln zł od klientów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w Krakowie zatrzymali 34-letnią kobietę pracującą jako ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje nowe instrumenty: 44 akcje australijskich spółek na ASX

eToro, popularna platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę o akcje 44 australijskich spółek notowanych na giełdzie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę