menu

Strona Główna > Newsy > Darmowa konferencja XTB Investing Masterclass już 22 października

Darmowa konferencja XTB Investing Masterclass już 22 października


Broker XTB zaprasza na szóstą edycję konferencji dla inwestorów zatytułowanej XTB Investing Masterclass. Wydarzenie odbędzie się 22 października i broker reklamuje je jako największą bezpłatną konferencję online dla inwestorów. Na uczestników czekają dwa bloki tematyczne oraz 21 ekspertów rynkowych z solidną dawką wiedzy dla wszystkich, niezależnie od stażu czy stylu inwestowania.

Gościem specjalnym konferencji będzie Peter Schiff, amerykański ekonomista, prezes Euro Pacific Capital, doradca ekonomiczny Rona Paula – kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2008. Schiff jest znany z tego, że przewidział nadejście kryzysu finansowego w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku, na ponad rok przed jego początkiem. Był wtedy w głębokiej opozycji do większości amerykańskich ekonomistów. Ponadto jest autorem wielu książek ekonomicznych m.in. „The Real Crash: America’s Coming Bankruptcy”, „Jak gospodarka rośnie i dlaczego się załamuje?”.

Rozmowę z Peterem Schiffem na temat stanu światowej gospodarki, złota, bitcoina i akcji przeprowadzi Główny Ekonomista XTB – dr Przemysław Kwiecień.

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

Oprócz Petera Schiffa i dra Przemysława Kwietnia w konferencji weźmie udział wielu innych ekspertów, w tym m.in. prof. Witold Orłowski, Rafał Glinicki i Maciej Samcik. Każdy temat przedstawiony na konferencji jest unikatowy, dzięki czemu mamy pewność, że prezentowana wiedza będzie praktyczna i użyteczna dla uczestników. Dodatkowo, prelegenci będą na żywo oceniani przez słuchaczy, co motywuje ich do dostarczenia najlepszych treści.

Co jeszcze zobaczymy na konferencji?

  • Dwa bloki tematyczne, szeroki wybór tematów – trading czy inwestowanie? Poziom podstawowy czy zaawansowany? Nie ma to znaczenia ponieważ konferencja XTB Investing Masterclass organizowana jest z myślą o wszystkich zainteresowanych tematem inwestycji.
  • Debaty eksperckie – wysłuchaj, co na najważniejsze tematy związane z finansami i inwestycjami mają do powiedzenia zaproszeni eksperci.
  • Gość specjalny – sprawdź listę prelegentów konferencji XTB Investing Masterclass i dowiedz się dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu.
Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

tradingview osiąga kapitalizację rzędu 3 mld

Platforma TradingView pozyskała finansowanie w wysokości 298 mln USD

Spółka TradingView, jedna z najpopularniejszych na świecie platform do tworzenia wykresów dla inwestorów i traderów, ...
Czytaj dalej
etoro kończy rok 2020 z przychodami w wysokości 660 milionów dolarów

eToro (UK) ze wzrostem przychodów o 717% w 2020 roku

Spółka eToro (UK) Limited, brytyjski oddział globalnej grupy, ujawniła swoje dane finansowe za rok fiskalny ...
Czytaj dalej
Atak hakerski na ASIC

ASIC bierze na cel 300-osobową grupę pump and dump

Na kanale ASX Pump Organization w serwisie Telegram pojawiło się ostrzeżenie od Australijskiej Komisji Papierów ...
Czytaj dalej
giełda w bukareszcie z rekordową wartością transakcji

Zaskakująca aktywność traderów detalicznych w Korei Południowej

Ostatni miesiąc letnich wakacji przyniósł kontynuację kluczowych trendów w branży FX. Jak pokazują najnowsze dane ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę