menu

Strona Główna > Newsy > Darmowa konferencja XTB Investing Masterclass już 22 października

Darmowa konferencja XTB Investing Masterclass już 22 października


Broker XTB zaprasza na szóstą edycję konferencji dla inwestorów zatytułowanej XTB Investing Masterclass. Wydarzenie odbędzie się 22 października i broker reklamuje je jako największą bezpłatną konferencję online dla inwestorów. Na uczestników czekają dwa bloki tematyczne oraz 21 ekspertów rynkowych z solidną dawką wiedzy dla wszystkich, niezależnie od stażu czy stylu inwestowania.

Gościem specjalnym konferencji będzie Peter Schiff, amerykański ekonomista, prezes Euro Pacific Capital, doradca ekonomiczny Rona Paula – kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2008. Schiff jest znany z tego, że przewidział nadejście kryzysu finansowego w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku, na ponad rok przed jego początkiem. Był wtedy w głębokiej opozycji do większości amerykańskich ekonomistów. Ponadto jest autorem wielu książek ekonomicznych m.in. „The Real Crash: America’s Coming Bankruptcy”, „Jak gospodarka rośnie i dlaczego się załamuje?”.

Rozmowę z Peterem Schiffem na temat stanu światowej gospodarki, złota, bitcoina i akcji przeprowadzi Główny Ekonomista XTB – dr Przemysław Kwiecień.

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

Oprócz Petera Schiffa i dra Przemysława Kwietnia w konferencji weźmie udział wielu innych ekspertów, w tym m.in. prof. Witold Orłowski, Rafał Glinicki i Maciej Samcik. Każdy temat przedstawiony na konferencji jest unikatowy, dzięki czemu mamy pewność, że prezentowana wiedza będzie praktyczna i użyteczna dla uczestników. Dodatkowo, prelegenci będą na żywo oceniani przez słuchaczy, co motywuje ich do dostarczenia najlepszych treści.

Co jeszcze zobaczymy na konferencji?

  • Dwa bloki tematyczne, szeroki wybór tematów – trading czy inwestowanie? Poziom podstawowy czy zaawansowany? Nie ma to znaczenia ponieważ konferencja XTB Investing Masterclass organizowana jest z myślą o wszystkich zainteresowanych tematem inwestycji.
  • Debaty eksperckie – wysłuchaj, co na najważniejsze tematy związane z finansami i inwestycjami mają do powiedzenia zaproszeni eksperci.
  • Gość specjalny – sprawdź listę prelegentów konferencji XTB Investing Masterclass i dowiedz się dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu.
Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

wall street

Kontynuacja spadków na Wall Street – spółki mają problem z inflacją. MakroPrzegląd #4/4 Maj

Rynek powoli wyczekuje końca spadków indeksu S&P500, który tracił na wartości siódmy tydzień z rzędu ...
Czytaj dalej
logo brokera etoro, który zamierza dać klientom kartę debetową

Komentarz eToro: Polak za granicą poszukuje okazji

Paweł Majtkowski, analityk rynków eToro w Polsce, opublikował komentarz poświęcony badaniu przeprowadzonemu przez eToro. Wynika ...
Czytaj dalej
cypryjski regulator cysec

CySEC zawiera ugodę z operatorem marek eXcentral i NicoFX

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) zawarła ugodę z firmą Mount Nico Corp Ltd, ...
Czytaj dalej
reach4biz meetup

Reach4.biz Meetup – Inwestowanie w startupy i nowe technologie

Już 2 czerwca Warszawa otwiera się na inwestorów i startupy. Konferencja Reach4.biz Meetup - inwestycje ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę