menu

Strona Główna > Newsy > Darmowa konferencja XTB Investing Masterclass już 22 października

Darmowa konferencja XTB Investing Masterclass już 22 października


Broker XTB zaprasza na szóstą edycję konferencji dla inwestorów zatytułowanej XTB Investing Masterclass. Wydarzenie odbędzie się 22 października i broker reklamuje je jako największą bezpłatną konferencję online dla inwestorów. Na uczestników czekają dwa bloki tematyczne oraz 21 ekspertów rynkowych z solidną dawką wiedzy dla wszystkich, niezależnie od stażu czy stylu inwestowania.

Gościem specjalnym konferencji będzie Peter Schiff, amerykański ekonomista, prezes Euro Pacific Capital, doradca ekonomiczny Rona Paula – kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2008. Schiff jest znany z tego, że przewidział nadejście kryzysu finansowego w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku, na ponad rok przed jego początkiem. Był wtedy w głębokiej opozycji do większości amerykańskich ekonomistów. Ponadto jest autorem wielu książek ekonomicznych m.in. „The Real Crash: America’s Coming Bankruptcy”, „Jak gospodarka rośnie i dlaczego się załamuje?”.

Rozmowę z Peterem Schiffem na temat stanu światowej gospodarki, złota, bitcoina i akcji przeprowadzi Główny Ekonomista XTB – dr Przemysław Kwiecień.

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

Oprócz Petera Schiffa i dra Przemysława Kwietnia w konferencji weźmie udział wielu innych ekspertów, w tym m.in. prof. Witold Orłowski, Rafał Glinicki i Maciej Samcik. Każdy temat przedstawiony na konferencji jest unikatowy, dzięki czemu mamy pewność, że prezentowana wiedza będzie praktyczna i użyteczna dla uczestników. Dodatkowo, prelegenci będą na żywo oceniani przez słuchaczy, co motywuje ich do dostarczenia najlepszych treści.

Co jeszcze zobaczymy na konferencji?

  • Dwa bloki tematyczne, szeroki wybór tematów – trading czy inwestowanie? Poziom podstawowy czy zaawansowany? Nie ma to znaczenia ponieważ konferencja XTB Investing Masterclass organizowana jest z myślą o wszystkich zainteresowanych tematem inwestycji.
  • Debaty eksperckie – wysłuchaj, co na najważniejsze tematy związane z finansami i inwestycjami mają do powiedzenia zaproszeni eksperci.
  • Gość specjalny – sprawdź listę prelegentów konferencji XTB Investing Masterclass i dowiedz się dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu.
Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
tms

Najnowsze wiadomości:

nvidia

CEO Nvidia niczym gwiazdka rocka w Tajwanie, na fali boomu na AI

Jensen Huang, dyrektor generalny Nvidia Corp. (NVDA), jest obecnie na fali popularności podczas swojej wizyty ...
Czytaj dalej
lira turecka

Reelekcja Erdogana pogłębia kryzys liry tureckiej – nowe minimum

Lira turecka osiągnęła kolejne rekordowe minimum, gdy urzędujący prezydent Recep Tayyip Erdogan zdobył reelekcję w ...
Czytaj dalej
pieniądze

Oszustwo w banku: Pracownica zatrzymana za wyłudzenie 1,5 mln zł od klientów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w Krakowie zatrzymali 34-letnią kobietę pracującą jako ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje nowe instrumenty: 44 akcje australijskich spółek na ASX

eToro, popularna platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę o akcje 44 australijskich spółek notowanych na giełdzie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę