menu

Strona Główna > Newsy > eToro głównym partnerem Lechii Gdańsk

eToro głównym partnerem Lechii Gdańsk


Globalna sieć inwestowania społecznościowego eToro ogłosiła, że będzie głównym partnerem klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk w sezonie 2022/2023. eToro po raz pierwszy zostało partnerem Lechii Gdańsk w listopadzie 2021 roku.

Po udanym sezonie 2021/2022 strony postanowiły kontynuować współpracę. W ramach umowy logo eToro będzie widnieć na wszystkich oficjalnych strojach drużyny, w tym na koszulkach zawodników.

– Nie ukrywamy zadowolenia z kontynuacji współpracy z firmą eToro, która od nowego sezonu jest Partnerem Głównym naszego Klubu. Dotychczasowe wzajemne zaufanie i współpraca w minionych rozgrywkach przynosiły stronom wymierne korzyści. Teraz, dzięki tej relacji biznesowej na wyższym poziomie, zwiększamy szanse na rozwój i wzrost budżetu Klubu. Chcemy, aby zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni, przełożyło się na kolejne wspólne sukcesy – zarówno na boisku, jak i w biznesie – powiedział Paweł Żelem, prezes Lechii Gdańsk.

Założone w 2007 roku eToro jest wiodącą na świecie siecią inwestycji społecznościowych, z ponad 27 milionami zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Platforma umożliwia poszerzanie wiedzy i pomnażania zysków w ramach globalnej społeczności odnoszących sukcesy inwestorów.

– Niezmiernie się cieszymy, że możemy zostać Sponsorem Głównym Lechii Gdańsk. Mamy nadzieję, że właśnie poprzez tego typu partnerstwa będziemy uświadamiać ludziom potencjał do powiększania swojego majątku poprzez inwestowanie. Nasza współpraca z Lechią Gdańsk jest symbolem wagi, jaką przywiązujemy do polskiego rynku i chęci współpracy z klubem, aby rynki finansowe były bardziej dostępne dla jego fanów – podkreślił Shany Hanh Shalom, menedżer regionalny w regionie Europy Środkowej i Wschodniej w eToro.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

nvidia

CEO Nvidia niczym gwiazdka rocka w Tajwanie, na fali boomu na AI

Jensen Huang, dyrektor generalny Nvidia Corp. (NVDA), jest obecnie na fali popularności podczas swojej wizyty ...
Czytaj dalej
lira turecka

Reelekcja Erdogana pogłębia kryzys liry tureckiej – nowe minimum

Lira turecka osiągnęła kolejne rekordowe minimum, gdy urzędujący prezydent Recep Tayyip Erdogan zdobył reelekcję w ...
Czytaj dalej
pieniądze

Oszustwo w banku: Pracownica zatrzymana za wyłudzenie 1,5 mln zł od klientów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w Krakowie zatrzymali 34-letnią kobietę pracującą jako ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje nowe instrumenty: 44 akcje australijskich spółek na ASX

eToro, popularna platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę o akcje 44 australijskich spółek notowanych na giełdzie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę