menu

Strona Główna > Newsy > eToro poszerza kryptowalutową ofertę o SAND i CELO

eToro poszerza kryptowalutową ofertę o SAND i CELO


Spółka eToro poinformowała o poszerzeniu oferty dostępnej na jej platformie transakcyjnej o kryptowaluty SAND i CELO. Firma podkreśla, że dodając kolejne dwa cyfrowe aktywa chce zaoferować klientom możliwość jeszcze większej dywersyfikacji portfeli inwestycyjnych.

SAND i CELO dołączają do 40 kryptowalut już dostępnych na platformie transakcyjnej eToro. Celo jest platformą open-source, która buduje aktywa użytkowe i zarządzające, Celo Gold, jak również stablecoina opartego na dolarze amerykańskim. Startup nazywany „Celo Dollar” zapewnia, że będzie stablecoinem rywalizującym z Diem i jest wspierany przez rezerwę zabezpieczającą Celo Gold i inne cyfrowe aktywa.

Firma pracuje również nad własnym blockchainem działającym jako sieć proof-of-stake, która ma na celu zapewnienie użytkownikom dostępnych narzędzi finansowych bez konieczności zarządzania portfelem kryptowalutowym. Jak wyjaśnia broker, Celo umożliwia użytkownikom wysyłanie, odbieranie i przechowywanie stablecoinów nawet w przypadku braku aplikacji mobilnej, używając jedynie numeru telefonu.

Sandbox to wirtualna gra łącząca technologię blockchain, DeFi, NFT i metaverse. Wirtualny świat 3D pozwala graczom tworzyć i dostosowywać swoje gry i cyfrowe aktywa za pomocą darmowych narzędzi. Wirtualne przedmioty stworzone w grze mogą być następnie spieniężone jako NFT i sprzedane za tokeny SAND na platformie transakcyjnej firmy.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

etoro kończy rok 2020 z przychodami w wysokości 660 milionów dolarów

eToro podsumowuje wyniki spółek za IV kwartał

Spółka eToro przedstawiła podsumowanie wyników spółek za IV kwartał. Autorem analizy jest Paweł Majtkowski, analityk ...
Czytaj dalej
Nieruchomosci usa

USA – pozytywne dane z rynku nieruchomości!

Mamy świeże dane na temat pozwoleń na budowę budynków mieszkalnych na terenie Stanów Zjednoczonych. To ...
Czytaj dalej
Wielka Brytania UK CPI

Wielka Brytania – CPI 5.4% vs konsensus: 5.2%

Główny urząd statystyczny Wielkiej Brytanii opublikował świeże dane na temat wartości Consumer Price Index, powszechnie ...
Czytaj dalej
chińska prowincja przetestuje politykę wspólnego dobrobytu czyli redystrybucję dochodów

Chiny z 8,1% wzrostem gospodarczym w 2021 roku

Gospodarka Chin odbiła się w 2021 roku, odnotowując najlepszy wzrost od dekady, w czym pomógł ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę