menu

Strona Główna > Newsy > eToro przedłuża współpracę z AS Monaco

eToro przedłuża współpracę z AS Monaco


Broker eToro kontynuuje swą agresywną strategię sponsoringu sportowego i rozszerza swą umowę z klubem francuskiej Ligue 1 AS Monaco na Europę. Dzięki temu logo globalnej platformy inwestycyjnej będzie widoczne na przodzie koszulki meczowej podczas występów w europejskich pucharach.

Współpraca obu stron rozpoczęła się w sezonie 2021/22. Broker podkreśla, że umowa z AS Monaco jest ważna dla zwiększenia rozpoznawalności marki w całej Europie. Klub z Księstwa Monako zajął w ubiegłym sezonie trzecie miejsce w lidze francuskiej i w sezonie 2022/23 będzie reprezentował Francję w trzeciej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów, a w wypadku niepowodzenia – w fazie grupowej Ligi Europy.

AS Monaco może pochwalić się bogatą historią występów w europejskich pucharach. Tegoroczną kampanię „czerwono-biali” rozpoczną już 2 sierpnia w meczu przeciwko holenderskiemu PSV Eindhoven.

Ponadto spółka eToro, która niedawno anulowała swoje plany wejścia na giełdę poprzez fuzję ze spółką celową SPAC, stała się również partnerem AS Monaco w zakresie strojów treningowych i jej logo od początku bieżącego sezonu jest widoczne na strojach treningowych Monaco.

eToro z rejestracją we Włoszech

Spółka eToro poinformowała również, że uzyskała rejestrację we włoskim organie regulacyjnym Organismo Agenti e Mediatori (OAM), stając się kolejną platformą inwestycyjną, która dołączyła do rejestru dostawców kryptowalut we Włoszech.

Dzięki tej rejestracji eToro wzmacnia swoją obecność na  Półwyspie Apenińskim w okresie, gdy według badań ponad jedna trzecia (38%) Włochów skorzystała z obecnej przeceny kryptowalut, aby zwiększyć swoją alokację w kryptowaluty, a 44% wciąż utrzymuje swoje inwestycje kryptowalutowe.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
akcje w xtb

Najnowsze wiadomości:

Dukascopy Bank wprowadza możliwość wpłat i wypłat w USDT

Dukascopy zmienia warunki handlowe w reakcji na kryzys bankowy

Broker Dukascopy Bank zmienia warunki handlowe w odniesieniu do niektórych instrumentów. To reakcja na kryzys, ...
Czytaj dalej
LME wykryła „nieprawidłowości” w kilku pakietach niklu

LME wykryła „nieprawidłowości” w kilku pakietach niklu

London Metal Exchange (LME) przełożyła w piątek wznowienie handlu niklem w godzinach pracy w Azji ...
Czytaj dalej
Broker Oanda ma kłopoty w Brazylii

OANDA przenosi europejską siedzibę do Polski

OANDA Global Corporations poinformowała o rozpoczęciu prowadzenia europejskiej działalności z Polski pod nadzorem Komisji Nadzoru ...
Czytaj dalej
cypryjski regulator cysec

CySEC podsumowuje działania prowadzone w 2022 roku

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) podsumowała 2022 rok i poinformowała, że nadzorowała 837 ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę