menu

Strona Główna > Brokerzy Forex > Lv Grow Markets

Lv Grow Markets

Firma LV Grow Markets
Adres www
Typ brokera SCAM
Min depozyt -
Regulacje -
Polski support -
Rabat -

Ocena zbiorcza

Zobacz oceny
1.1
Średnia ocena

1.1/10

Wiarygodność ( 1 )
Brak problemów z wypłatami. Brak podejrzanych praktyk.
Obsługa klienta ( 1 )
Kontakt z supportem. Proces wpłat/wypłat. Rzetelność.
Oferta ( 1.2 )
Wysokość spreadów i prowizji. Dostępność instrumentów.
Platforma ( 1 )
Łatwość obsługi, szybka egzekucja, niezawodność.

Opis

Lv Grow Markets to SCAM, który pozyskuje klientów poprzez telemarketing i fałszywe boty tradingowe takie jak Bitcoin Profit. Informacje na jego temat przekazały nam poszkodowane osoby. Kontakt z przedstawicielami tej firmy wiąże się z dużym ryzykiem. Lv Grow Markets pojawił się także na liście ostrzeżeń austriackiego nadzoru finansowego. 

Jeżeli zostałeś poszkodowany przez LV Grow Markets, podziel się swoją opinią i komentarzem.

Zapraszamy także do grupy zrzeszającej pokrzywdzonych przez nieuczciwych brokerów: https://www.facebook.com/groups/2368922039865323/ 

Co zrobić jeśli zostałeś poszkodowany?

Przygotowaliśmy poradnik dla pokrzywdzonych osób, przeczytaj go tutaj (link).

Michał Misiura

Parametry

Firma LV Grow Markets
Adres www
Typ brokera SCAM
Dźwignia -
Min depozyt -
Ochrona przed saldem ujemnym -
Regulacje -
Polski support -
Platformy -
Płatności -
EUR/USD Spread -
Min lot -
Kraj -
Rok powstania 2019
Ilość instrumentów -
Rabat -

Śledź brokera

Zostaw swój email, aby otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach i wpisach dla Lv Grow Markets.

 
 
 

Lv Grow Markets - Opinie (26)

1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

To są złodzieje i nikt tam pieniędzy swoich nie odzyska a nawet jak im pozwolisz wejsc na swoje konto pod przykryciem wypłaty środków to cię okradną wyczyszczą konto.Nawet do karty kredytowej z której wpłacasz pieniądze chcieli wypłacic więcej.Bank mnie poinformował.Skurwe...........,złodzieje,oszuści.
Takich CHU.....powinno się wieszać za jaja,że to nie ma silnych na takich oszustów.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

tak jak wszyscy zostałam oszukana na 284USD.Do czasu wpłaty pieniedzy dzwonili codziennie.Potem od czerwca do pazdziernika cisza. tylko na jone pisali ze przekazali sprawe odpowiedniej osobie a pieniądze na koncie zniknęly było 000.Wpazdzierniku odezwali sie ze robot wypracował dla mnie 5400dolarów.Chciał dostepu do konta w banku przez Anidesk i zrobic limit na karcie 50.000zl.A ja mu ze 5400 dol to 20.000zl. poco taki limit.Powiedziałam mu ze nie dam dostepu do konta. To sie rozłaczył i jeszcze mnie straszył. TO OSZUSCI. MAM WIRTUALNE 5400 DOL. KTÓRYCH NIE MOZNA WYPŁACIC. Uwazajcie nie wpłacajcie pieniedzy szoda zdrowia

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

ja też wpłaciłam jakiś czas temu 250 $ i teraz wydzwaniają ,ze mam 5675 $ na koncie i mogę je wypłacić pod warunkiem ruchu na koncie ,pytam oco im chodzi ,to mi powiedzieli ,że muszę mieć pieniądze na koncie by móc te pieniądze otrzymać ,bo tak to innaczej będę miała problemy z podatkiem ,a tak to oni wszystko załatwią tak ,że bedzie legalnie ,na razie to tylko się boję czy jakiegoś kredytu na mnie nie wzieli ,kurde zawsze byłam ostrożna ,a teraz dałam się tak głupio wmanewrować .karta tamta jest już nie aktywna ale mają kopie dokumentów bo przy zakładaniu konta trzeba było im wysłać .byla długo cisza a teraz się uaktywnili znowu i wydzwaniają .podobne historie.

Plusy
 • brak
 • brak
 • brak
Minusy
 • oszusci
 • strata 250 $
 • oszuści
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

wpłaciłam 4-09-2020 250 USD.
Prawdopodobnie już ich nie odzyskam.
Napisałam 10 razy z prośbą o zerwanie umowy oraz żeby oddali mój depozyt.
Na szczęście nie przesłałam im moich danych.
12-10-2020 zadzwonił do mnie przedstawiciel LV GROW MARKETS (pseudo opiekun) i powiedział ze nie odzyskam tych 250 USD. Ponieważ nie było ruchu na moim koncie zostały one przesunięte wygrał dla mnie dużo pieniędzy. w EURO to będzie około10 000. żebym prędko otworzyła komputer to on mi pomoże zalogować się w kantorze żeby mogli mi przesłać tą wygrana. Gdy odmówiłam zaczął mnie straszyć i powiedział ze wygranej mogę nie chcieć ale podatek od tej wygranej i tak muszę zapłacić.
Wykrzyczałam mu ze jest oszustem i złodziejem.

Następnego dnia zgłosiłam sprawę na policji.
Niestety poinformowano mnie iż jest to sprawa beznadziejna, i ze nie odzyskam tych pieniędzy.

dziś t.j. 27-20-2020 była próba pobrania z mojej karty nieautoryzowanej płatności 50 USD.
Na szczęście bank zablokował.

Plusy
 • brak
 • brak0
 • brak
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Witam,
To jest scam.
Zablokowałem PESEL i kartę MASTERCARD.

Plusy
 • brak
Minusy
 • SCAM
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Jeżeli ktoś się zastaniawia czy zainwestować swoje pieniądze na tej stronie to szczerze odradzam!
Moja historia z tą firmą zaczęła się miesiąc temu. Wcześniej trafiałam na "reklamę" tak cudownego wręcz zarabiania na znanym portalu społecznościowym. Ogłaszała się tam dziewczyna, która oferowała swoją pomoc przy zarabianiu. Bardzo długo zastanawiałam się czy dołączyć na tą platformę, ale ta dziewczyna mówiła, że większości ludzi, którzy tam dołączają są bez doświadczenia, a po rejestracji na tej platformie przydzielany jest taki "opiekun/menażer" konta oraz analityk, którzy mają pomóc przy zarabianiu.
Na początku września postanowiłam spróbować, wpłaciłam wymagany depozyt i machina ruszyła.
Po dokonaniu transakcji analityk kontaktował się ze mną tylko raz i później kontakt się urwał. Po jakimś czasie weszłam na tę stronę i byłam w szoku jak zobaczyłam "mój" stan konta! Do dzisiaj saldo tego konta wynosi 10,855,51$ - przy czym trzeba zaznaczyć, że ta kwota wzięła się w związku z wpłacanymi depozytami, których ja nie wykonywałam! Sytuacja wydawała mi się bardzo dziwna, próbowałam się skontaktować z tym analitykiem, ale bez skutku. Postanowiłam napisać to tej dziewczyny i ona stwierdziła, że to bardzo dziwna sytuacja i żebym nie wykonywała żadnych ruchów na tej stronie. W minionym tygodniu oddzwonił do mnie analityk z informacją, że te pieniądze są moje, a ta kwota jest z tego duża, ponieważ on obracał nią na zasadzie robota. Stwierdził, że możemy połowę kwoty wypłacić, a połowę zostawić do dalszego handlowania. Powiedział również, że przed pierwszą wypłatą trzeba zrobić kilka przelewów, które uwiarygodnią moją osobę. Tłumaczył, że na rynku każdy ruch, obrót pieniędzy jest monitorowany i z tego potrzebne są te przelewy. Wcześniej nie wspomniałam, ale wszystkie moje ruchy odbywały się przy pomocy programu Anydesk, we wszystkich transakcjach "pomagał" mi analityk i w tym momencie zostałam oszukana. Te przelewy były przeprowadzone, ale w międzyczasie dostałam na swoje konto bankowe bardzo podejrzany przelew o tytule "przelew do córki". Przelewy, które były wcześniej wykonane później trzeba było zwrócić również z pomocą analityka. W tych zwrotnych przelewach zniknęły również te 8 tys. od osoby fizycznej, z Polski. I po tych transakcjach zadzwonił do mnie analityk po raz ostatni pytając się czy wszystko w porządku na moim koncie i że wcześniej nie zauważyłam tego przelewu odpowiedziałam, że tak, wszystko w porządku. I się zaczęło. W czwartek tydzień temu dostałam list z banku, że owa pani, która przelała mi te 8 tys. zł prosi o ich zwrot. Niestety tych pieniędzy nie mam... Po tym całym zajściu próbowałam kontaktować się z analitykiem, ale bez skutku. Może dlatego, że wcześniej powiedziałam mojemu opiekunowi konta, że chcę się skontaktować z moim analitykiem i zamknąć rachunek, ponieważ wcześniej wydawało mi się to podejrzane i chciałam uniknąć tego, co spotkało mnie teraz. Ale wracając do rzeczy. Nie mając tych pieniędzy, które mam rzekomo zwrócić postanowiłam zwrócić się o bezpłatną poradę w firmie w Internecie, która pomaga ludziom pokrzywdzonym przez takie strony. Pan na tej infolinii polecił mi abym jak najszybciej zgłosiła się na policję, ponieważ padłam ofiarą oszustwa. I jeszcze tego samego dnia pojechałam tam. Zastrzegłam swoją kartę bankomatową, dowód osobisty również został unieważniony. Sprawa jest założona. W banku również zgłosiłam sprawę z dowodem zeznania na policji. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się w dość pozytywny dla mnie sposób.
Dodam jeszcze, że od samego początku mówiłam i taki również miałam zamiar aby legalnie zarobić. Prosiłam, aby przesłać mi dokumenty, że to co zarobiłam jest legalnie zarobione i opodatkowane, ponieważ również chciałam się później rozliczyć w zeznaniu podatkowym. Ten analityk twierdził, że on się wszystkim zajmie, ponieważ on jest od tego i również ma przyznawane od tego prowizję.
Co ciekawe, dowiedziałam się, że ta firma NIE ISTNIEJE! A ci ludzie, którzy się ze mną kontaktowali to podstawione osoby, obcokrajowcy, którzy mówią po polsku. Kiedy powiedziałam, że zarobione pieniądze pragnę przeznaczyć w przyszłości na budowę domu, to ten analityk stwierdził, że jeśli tak dobrze "mi" idzie w tym zarabianiu to ten analityk może mi pomóc i zrobić tak, aby tyle zarobić abym w przyszłości nie musiała brać kredytu. W międzyczasie ten analityk zaczął się chwalić, że on na tym rynku pracuje już 12 lat i sam się tak dorobił, że w tej chwili jego dom jest wart 1 200 000 $. Żyć nie umierać! Nie wiem czy ci ludzie sumienia nie mają?! Najgorsze w tej sytuacji jest to, że te przelewy wychodziły poza granice Polski, polska policja nie ma uprawnień aby ścigać ich poza granicami kraju także ślad po nich znika na moim koncie... Mam nadzieję, że moja historia powstrzyma kolejnych naiwnych... Dla własnego bezpieczeństwa nie logujcie się na żadne tego typu strony, nie podawajcie swoich danych!

Plusy
 • brak
 • brak
 • brak
Minusy
 • oszukują ludzi, odwracając uwagę
 • zapewniają legalny i szybki dochód
 • brak konsekwencji dla tej firmy
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Również zostałam oszukana. Sprawa świeża. Zawierzyłam artykułowi z gazeta.pl, gdzie bardzo pochlebnie o handlu kryptowalutą wypowiadały się znane z tv i polityki osoby. Zaryzykowałam. Zainwestowałam 275 euro, konsultant wspaniałomyślnie nagrodził mnie za to kwotą 200 dolarów, które nie wpłynęły na moje konto, za to zanim dokonałam wszelkich formalności, na koncie handlowym zostało mi 26 euro. Mieszkam w Niemczech i nie mam polskiego konta bankowego, choć w krótkiej rozmowie tel z doradcą usłyszałam, że szkoda, bo to byłoby korzystniej dla mnie. Chyba jednak to szczęście, bo pewnie kredyt już zostałby podjęty na moje konto. Mam nadzieję, że nie założą na moje dane konta w jakimkolwiek banku polskim. Codziennie sprawdzam konto niemieckie, czy tu aby się nie dobrali.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

tak jak wyżej też do mnie zadzwonili i Zostałem oszukany przez t firmę na duże pieniądze, czy ktoś wie jak z nimi walczyć i odzyskać kasę ???!!!
proszę o pomoc

Plusy Brak plusów
Minusy
 • 7500 euro przepadło
 • uraz
 • stres
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Ja tez dałem się oszukać wpłaciłem 250 euro i zrobiła się cisza po dwóch tygodniach mój bank poinformował mnie ze była próba podjęcia kredytu dość dużego i na moje szczęście zablokowali kartę.
To są złodzieje i oszuści ze tez żadne organy ścigania nie zainteresują się takimi ludźmi. Nie dajcie się naciągać. A może jakiś pozew zbiorowy rozwiązałby sprawę bo jednostka nic tu nie załatwi. Wystrzegajcie się robienia interesu z firma Grov Markets

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Oszukują ludzi za pomocą fałszywej platformy ,gdy zleci się wypłatę pieniędzy
sami zaczynają handlować na czyimś koncie otwierając najbardziej stratne pozycje i po krótkim czasie traci się cały kapitał . Wcześniej jeszcze zadzwonił do mnie oszust z działu finansowego i powiedział
że był włączony robot i uhandlował jeszcze dodatkowo w bitcoinach 1350 usd i chce dostęp do komputera żeby założyć konto w kantorze i wymienić te bitcoiny , i oczywiście nie dałem mówiąc że najpierw niech wypłacą mi moje środki których zleciłem wypłatę a potem resztę .
Podejrzewam że chciał dostęp do komputera po to żeby założyć konto w kantorze i zakupić jeszcze bitcoin płacąc moją kartą lub zrobić przelew z mojego konta kupując kryptowalutę.
To wyrafinowne oszustwo na szeroką skalę uważajcie na nich!!!!

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
2.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:5

UWAGA!! Oszuści i złodzieje! Metodą wyłudzenia wyczyszczą wam konto zanim cokolwiek zainwestujecie. Z DALEKA OD TEJ FIRMY

Plusy
 • brak
Minusy
 • tylko minusy
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

To oszuści i złodzieje !!!! a ta platforma służy im tylko do wyłudzania danych i okradania ludzi z pieniędzy.
Pod żadnym pozorem nic tam nie wpłacajcie bo już tych pieniędzy nigdy nie odzyskacie i nie dawajcie też dostępu do komputera poprzez Anydesk bo wam wyczyszczą konto z wszystkich pieniędzy.

Plusy Brak plusów
Minusy
 • wyłudzają dane
 • kłamią i oszukują
 • okradają
Opublikowano
1.3
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:2
Platforma:1
Oferta:1

Po rejestracji od razu telefon i pytania o wpłatę kasy. Odmówiłem od razu i powiedziałem, że najpierw opinie poczytam. Koleś na linii jakiś Ukrainiec. Mało wiarygodny. Nie znam żadnej osoby, która w ten sposób zarabia więc wydaje mi się, że to ściema.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

W maju nieopatrznie zarejestrowałam się. Zanim do mnie zadzwonili już wiedziałam , że absolutnie nie chcę w to brnąć. Napisałam do nich maila , żeby mnie wyrejestrowali i usunęli wszystkie moje dane. Parę razy odebrałam też telefon, żeby powiedzieć, że nie jestem zainteresowana. Ale jak tylko to słyszeli to się rozłączali i nie chcieli rozmawiać. Od tego czasu do teraz gnębią mnie telefonami ( których nie odbieram) , czasem po parę razy dziennie ( a mamy już sierpień) z róznych numerów w Polsce, ale również z Austrii, W.Brytanii, Włoch. Telefonów nie odbieram i każdy kolejny numer dodaję do czarnej listy. Wtedy dzwonią z innego numeru. Jak się od nich uwolnić ?

Plusy Brak plusów
Minusy
 • same minusy
 • same minusy
 • same minusy
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Jeszcze nie skończyła się rozmowa z przedstawicielem "wyłudzaczem" firmy a już była próba pobrania
pieniędzy z banku. Kilkanaście minut po próbie wyłudzenia z konta t e l e f o n z b a n k u
z informacją o tej próbie. L u d z i e z d a l e k a o d t e j f i r m y ! ! ! ! ! ! ! . . . . .

Plusy
 • brak
 • brak
 • brak
Minusy
 • same MINUSY
 • same MINUSY
 • same MINUSY
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Strona do kradzieży. Złodzieje. Wyczyszczą konto i zaciągną kredyt (zbrodnia doskonała)

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Pod żadnym pozorem nie dajcie się nabrać. A jak juz to zrobicie to minimalizujcie ryzyko. Ja po oczyszczeniu 2 kart kredytowych powstrzymałam się kiedy próbowali pod pozorem ,, ruchu " na karcie namówić mnie na 100.000 kredytu. To jedno wielkie oszustwo. I niech was nie skusi potencjalnie wysoki zarobek. Ja okazałam się ostatnią naiwną. Wiem, że każdy uczy sie na swoich blędach ale tu uczcie się na moich- NIE WIERZCIE _ TO OSZUSTWO

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Działają wg. szablonu wyciągają z ludzi max kasy i kontakt się urywa. Nie dajcie się nabrać. Twierdza że banki wystawiają im złą opinię a to są opinie oszukanych.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Zostałam oszukana przez nich wzięli na mnie kredyt ponad 100 tys złotych i zabrali mi wszystkie pieniądze mi z konta. Co ja mam zrobić notam pieniędzy żeby zapłacić ten kredyt

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Podobnie jak inni zostałem oszukany na bardzo wysoką kwotę, kanciarstwo, złodziejstwo. LV Grow Markets wyjątkowa firma pod względem wyłudzania środków pieniężnych, nie inwestować w w/w platformę, oraz ostrzegać innych

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

A ja mam takie pytanko, jak usunac tam konto, bo dzwonia i truja tylek co chwile, pani powiedzala, ze sam mam to zrobic po zalogowaniu na konto..

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Podobnie jak inni. Zostałem oszukany ponadto wyłudzono moje dane . wmanewrowano mnie w kredyt , tylko czekam kiedy zaczną przychodzić raty z banków o których nic nie wiem Ludzie sto razy pomyślcie nim raz coś zrobicie . to jakaś porażka.

Plusy Brak plusów
Minusy
 • kontakt
 • obsługa
 • podejście do klijęta
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Witam tez zostalam oszukana przez ta firme najpierw wplacilam 400 dolarow a jak wreszcie chcialam wyplacic ta kwote i zamknac konto okazalo sie ze mam nagle 1880 dolarow na ich koncie gdzie przeciez ponodz konto nie pracowalo ale robot handlowy tak i tyle niby zarobilam haha jak chcialam wyplacic to kazali mi kupic a raczej jak to powiedzieli zrobic ruch na koncie i przelac nastepne moje realne pieniadze 1800 dolarow na jakis ich portfel do ktorego nawet nie mialam dostepu haha idioci. Odrazu wycofalam ta tranzakcje takze sttana jestem tylko moje 400 dolarow ale uwazajcie na tych bandytow !!!

Plusy Brak plusów
Minusy
 • 400 dolarow w ryj
 • Stres
 • Uraz
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

To jakaś masakra.Zero odpowiedzialności ze strony tych ludzi którzy tam pracują .Kontakt z nimi do momentu wpłaty a potem ,tylko że sprawa została przekazana do odpowiedniej osoby i tak już 3 tygodnie.
Myślę że lepiej kupić zdrapkę lub zagrać w LOTTO a nie powierzać im pieniądze.
Oszustwo to mało powiedziane!!!!!!Oszust jak wyciągnie kasę to znika a oni nadal działają i robią w balona!!!!!
To przestroga dla innych nie inwestuj przez LV GROW MARKETS

Plusy
 • ŻADNYCH
Minusy
 • BRAK KONTAKTU
 • STRATA CZSU
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Tak samo jak pozostali też dałam się nabrać, jak wpłaciłam kasę dopiero sprawdziłam opinie, pozostało mi po kijowej inwestycji na koncie 133 euro o które wystąpiłam o zwrot wypowiadając najpierw umowę. Po wystąpieniu o zwrot ktoś zalogował się na mojego konto i założył pozycję która straciła i na koncie zostało 0 Euro a wszystko przez artykuł z Kubicą. Wysłałam wypowiedzenie umowy i założyłam konto na BIK czy ktoś przypadkiem nie wykorzysta moich danych ,które wysłałam do weryfikacji konta. Uważajcie na LV GROW MARKETS - OSZUŚCI. Sprawdzajcie kilka razy zanim wpłacacie pieniądze. Zło wraca więc życzę im tego samego co mnie spotkało niech też stracą podwójnie.

Plusy
 • żadnych
Minusy
 • 250 Euro przepadło
 • nie usunęli konta
 • oszuści
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

W tamtym tygodniu zostałem wrobiony przez tą platformę.Do dzisiaj starałem się odzyskać polubownie pieniądze.Bez rezultatu.Godzinę temu razem z mBankiem podjęto bardziej drastyczne kroki.To są oszuści.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano

Dodaj własną opinię

Brak problemów z wypłatami. Brak podejrzanych praktyk.
Kontakt z supportem. Proces wpłat/wypłat. Rzetelność.
Wysokość spreadów i prowizji. Dostępność instrumentów.
Łatwość obsługi, szybka egzekucja, niezawodność.

 

Potwierdzam, że dodana opinia została stworzona na podstawie osobistych doświadczeń i żaden z brokerów nie zachęcał mnie w żaden sposób do jej publikacji.

Forum Lv Grow Markets - pytania i odpowiedzi

 1. Kepa

  Dzień dobry,
  już prawie rok mam konto na LV Grow Markets. Zaczęło się od telefonu i omamieniem mnie szybkim zyskiem. Założyłem konto, zrobiłem zrzuty dowodu, prawa jazdy, karty kredytowej banku z zakrytą częścią danych i wpłaciłem wpisowe ok 250$. Oczywiście wszystko szybko straciłem. Potem domagałem się wielokrotnie zamknięcia konta i rozwiązania umowy – bez skutku. W lipcu ktoś zadzwonił i powiedział, że mam ponad 5000 dolarów i co chce z tym zrobić. Poprosiłem o wypłatę. Żeby tego dokonać kazano mi połączyć się z kontem i udostępnić ekran. Po chwili kontakt został urwany. Znowu wysłałem parę maili z prośbą o usunięcie konta i znowu cisza, aż do dnia dzisiejszego – 24.12.2020. Znowu do mnie zadzwoniono i poinformowaniu o zgromadzeniu na moim koncie 5275 dolarów z pytaniem co chcę z tym zrobić. Oczywiście poprosiłem o przelew całości na konto. Znowu procedura logowania…Okazało się że z jakiś przyczyn technicznych, nie mogą przelać na moje (prawie puste) konto 1go banku pieniędzy, ale mogą to zrobić na inne. Będąc na czacie programu anydesk podałem nr konta 2go banku do przelewu. Powiedziano mi, że muszą z bankiem coś uzgodnić odnośnie przelewu zagranicznego i oddzwonią. Po ok 30 min zadzwonili i znowu kazali się połączyć i zalogować do 2go banku (tu mam środki). Po chwili mimo, że nie udostępniłem ekranu, wygląd strony na monitorze się zmniejszył, a kursor bez mojej zgody zaczął się przemieszczać. W słuchawce telefonu cały czas słyszałem uspakającym głosem informacje, że wszystko jest prawidłowo. Jak zauważyłem że wszystkie pieniądze na koncie pojawiły się jakby na pasku przelewu, myszką zacząłem przeszkadzać trafić w pole przejętego ekranu i natychmiast wyłączyłem komputer. W telefonie zanim dokończyłem zdanie „ktoś przejął stronę, o co tu chodzi” człowiek po drugiej stronie się rozłączył.
  Środki na koncie mam – zdążyłem przeszkodzić w realizacji przelewu, ale boję się o przyszłość. Nie wiem czy kiedyś nie stracę wszystkiego lub czy nie wezmą kredytu. Wszystkie hasła od razu pozmieniałem, ale….
  PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYMI ZŁODZIEJAMI – sprawę zgłoszę na Policję i jeśli jest jakiś pozew zbiorowy, to chętnie dołączę

  Opublikowano 25 grudnia 2020
  • szymon

   witam wszystkich pokrzywdzonych
   tak jak już kiedyś pisałem oni nie maj skrupułów wystarczy ze zainstalujesz ten program na kompie i już sa problemy
   ja moja sprawę zgłosiłem na policję wszystko opisane podałem nr telefonów z których dzwonili
   obecnie prowadzi t sprawę prokuratura z Krakowa, zajmuj się przestępczościa w sieci ale szans na odzyskanie pieniędzy nie widzę
   Uważajcie i pozdrawiam

   Opublikowano 27 stycznia 2021
 2. Kamilos

  Uwaga! Teraz podają się za Margin Elite i dalej oszukują ludzi.
  Dzwoniła do mnie Pani z LV ale nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytania i oddała słuchawkę koleżance, a koleżanka powiedziała, że jest z Margin Elite….Podejrzewam, że większość tych scamów to jedna firma działająca pod różnymi nazwami. Jak jedna nazwa zostaje spalona i ludzie przestają sie dawać naciągać, to zaczynają działajć pod kolejną nazwą….

  Opublikowano 5 listopada 2020
 3. dux77

  witam dziś dzwonili z tej strony mówili że mam 8400 Euro na koncie do wybrania, kazali zalogować program anydesk zainstalowałam go lecz do banku sie nie logowałam bo coś mnie ruszyło . Wcześniej firma ta dzwoniła do mnie wielokrotnie odnośnie zakonczenia aktywacji konta, żadali podania peselu i numeru dowodu wiec jak powiedzialam że nic nie podam i zgłaszam sprawę na policje to dostalam zwrot tej wpłaty 250 dolarów na moje konto. Teraz pytanie czy jeśli dziś zainstalowałam ten program anydesk to czy moje konta są bezpieczne?? i Dodam że mąż zaraz program odinstalował. Pan który dzwonił bardzo nalegał abym zalogowała się do konta ale na szczęście tego nie zrobiłam . Jak myślicie mam się bać??

  Opublikowano 19 października 2020
  • ForexRev Team

   Jeśli nie wpisywała Pani żadnych wrażliwych danych podczas udostępniania komputera przez AnyDesk nie powinno być problemu. Chyba, że miała Pani takie informacje na komputerze, wówczas mogli uzyskać do nich dostęp.

   Opublikowano 20 października 2020
 4. LOLO

  Proba wyłudzenia kredytu poprzez Any dysk,uwaga złodzieje i oszuści !!!!!!

  Opublikowano 5 października 2020
 5. Beata

  Pieniądze wykradają za pomocą danych z karty. Proście swoje banki o” charge back”. Powinno się udać odzyskać pieniądze . To jest jakieś nieporozumienie dla świata to co oni robią!!! A najgorsze to są artykuły i wywiady z jakimiś pseudo celebrytami ! Ostatnio z Radosłąwem Majdanem . Ciekawe ile za to ten pokraka medialny wziął!
  Jego żona to powinna się wstydzić że z kimś takim ma dziecko , bo to będzie kolejny klon cwaniaka!!!

  Opublikowano 24 września 2020
 6. Andzia83

  Czy ktoś zgłosił sprawę na Policje i akta są w Prokuraturze? Musimy się zrzeszyć to wtedy może zaczną coś robić jest wiele osób pokrzywdzonych przez inne platformy i sprawa jest w Prokuraturze w Lublinie zbiorowa. Potrzebuję więcej osób pokrzywdzonych przez tą platformę żeby mogli połączyć sprawy

  Opublikowano 24 września 2020
  • Pokrzywdzona

   Ja zgłosiłam sprawę na policję i sprawa jest w prokuraturze ale mówili że male szanse na złapanie ich ale może jak by więcej ludzi sie zgłosiło to by zaczęli cos z tym robic. Pomyślcie nad tym w kupię sila

   Opublikowano 29 września 2020
   • Andzia83

    Właśnie tak jak wszyscy zgłoszą sprawę na Policje i jest ta sama platforma i ten sam człowiek który się kontaktował Adam Mazur to jest szansa że sprawy połączą i będzie zbiorowa sprawa w takim przypadku też będzie łatwiej walczyć z bankiem jak jest więcej osób i będzie jedna sprawa zrzeszająca pokrzywdzonych- napisz proszę w jakiej prokuraturze jest sprawa

    Opublikowano 1 października 2020
    • Oszukana

     Witam, ja również zostałam oszukana. Moja historia opisana jest wyżej w opiniach.
     Zgłosiłam sprawę na policję, dalej trafi to do prokuratury. Do mnie dzwonił nijaki Jakub Ziemski, ale mogę się założyć, że taka osoba fizycznie nie istnieje.
     Bardzo żałuję, że dałam się nabrać na tą firmę…

     Opublikowano 7 października 2020
    • szymon

     moja sprawa jest w prokuraturze w Krakowie ponoć maj już kilka takich spraw podobnych ale chodzi chyba o to samo tak usłyszałem u mnie na policji

     Opublikowano 27 stycznia 2021
 7. andzia

  Zgłoś to na policje koniecznie jak będzie więcej osób poszkodowanych to może będzie to sprawa zbiorowa i wtedy ktoś cos z tym zrobi w banku zgłaszam reklamacje non stop ale na razie bez skutku. Jedynie reklamacja cash back (z karty ) które zostało wpłacone na platformę to to bank zwrócił

  Opublikowano 20 września 2020
  • szymon

   ja składałem reklamację od razu i bez skutku -odmowa
   a poszło to z karty kredytowej

   Opublikowano 27 stycznia 2021
 8. Ryszard

  Witam .
  Czy ktoś może pomóc w uzyskaniu kontaktu do LV markets ?
  Niestety jak się zarejestrowałem przed wpłatą ( czyli tzw. inwestycja ) to w ciągu paru minut ktoś zadzwonił. niestety po dwóch rozmowach tel. się urwał i KNTAKTU NIE MA .

  Opublikowano 4 sierpnia 2020
  • Ostatnia naiwna

   Nie szukaj kontaktu bo go nie znajdziesz . Dzwonią przez telefony internetowe za każdym razem z innego numeru. I nic nie wpłacają bo stracisz wszystko – to oszuści

   Opublikowano 4 sierpnia 2020
  • Tomek

   To nie plać kasy !!!Bo ja stracisz !!Tak jak ja.
   A nie mają litości!!!
   Złodziej i nic więcej!!!

   Opublikowano 4 sierpnia 2020
 9. wanda

  Jak usunąć aktywne konto z tej platformy?

  Opublikowano 28 lipca 2020
 10. naiwna

  Czy ktoś odzyskał pieniądze z tej firmy?

  Opublikowano 8 lipca 2020
  • Kolejna naiwan

   Niestety nikogo takiego nie znalazłam czytając wpisy osób pokrzywdzonych, ja straciłam kasę w kwietniu a jak widzę to jest co raz więcej osób poszkodowanych, już nawet na stronie banku opisują tą próbę wyłudzenia szkoda że dopiero teraz. Jak coś wpłaciłaś to niestety nie ma szansy na zwrot ewentualnie że zgłosisz do banku reklamacje że źle wpłaciłaś że to oszuści. Jedyna możliwość.

   Opublikowano 9 sierpnia 2020
   • szymon

    witam Panią, ja też straciłem dużo pieniędzy, od razu w tym samym dniu jak zauważyłem oszustwo złożyłem reklamację czyli wczoraj 16.09.2020r czy jest możliwość aby to odkręcić ??

    Opublikowano 17 września 2020
    • slawek0163

     Witam
     Jezeli jest mozliwosc odzyskania pieniedzy to chyba tylko przez bank jak nie jest za pozno to poprosic bank o cofniecie tranzakcji Tylko to moge poradzic

     Opublikowano 18 września 2020
    • Kamilos

     Jeśli pieniądze przelałeś z karty kredytowej, to możesz je odzyskać. Idź do banku i poproś o charge back.

     Opublikowano 23 września 2020
     • szymon

      w jaki sposób jak reklamacji mi nie uznali choć od razu ja złożyłem po godzinie jak się zorientowałem co zaszło

      Opublikowano 27 stycznia 2021
    • naiwna

     Ja niestety swoich nie odzyskałam, zorientowałam się dopiero po kilku dniach a zrobiłam przelew, założyłam konto na BIK i dostaję raporty czy ktoś nie wykorzystuje moich danych, dodatkowo wysłałam meile na wszystkie które znalazłam o cofnięciu zgody na wykorzystanie moich danych i o zamknięciu konta. Niezła nauczka na życie teraz od razu widzę oszustów a wtedy zadecydowała chwila. Nigdy nie róbcie nic pod chwilą emocji i to są jej skutki mniej w portfelu.

     Opublikowano 1 lutego 2021
   • szymon

    tak, tak reklamację złożyliśmy z żona od razu i oczywiście decyzje dostaliśmy odmowna a reklamacja była złożona jeszcze tego samego dnia na infolinii bank to PKO

    Opublikowano 27 stycznia 2021

Dodaj wątek/pytanie do forum

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcesz zadać pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skorzystaj z forum dla tego brokera i wypełnij poniższy formularz.

 

Uwaga: Opinie i wpisy w ForexRev.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinny być traktowane jako rekomendacje kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. ForexRev.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Przewiń na górę