menu

Strona Główna > Brokerzy Forex > Monfex

Monfex

Firma Market Solutions LTD / Swiss-SVG Holding LTD
Adres www
Typ brokera SCAM
Min depozyt -
Regulacje -
Polski support -
Rabat -

Ocena zbiorcza

Zobacz oceny
2.1
Średnia ocena

2.1/10

Wiarygodność ( 2.2 )
Brak problemów z wypłatami. Brak podejrzanych praktyk.
Obsługa klienta ( 1.8 )
Kontakt z supportem. Proces wpłat/wypłat. Rzetelność.
Oferta ( 2.1 )
Wysokość spreadów i prowizji. Dostępność instrumentów.
Platforma ( 2.3 )
Łatwość obsługi, szybka egzekucja, niezawodność.

Opis

Monfex to SCAM, za którym stoi firma Market Solution Ltd. Należą do niej także inne oszustwa, takie jak: Maxitrade, MaxiMarkets czy umarkets. Marka prowadzi intensywny marketing, o czym świadczą coraz częstsze doniesienia od poszkodowanych osób. Brak licencji, rejestracji i zakazane prawnie bonusy, są dodatkowymi dowodami świadczącymi o tym, że mamy do czynienia z oszustwem.

Edycja: na stornie internetowej Monfex podawana jest obecnie nowa spółka-matka – Swiss-SVG Holding LTD. Można przypuszczać, że jest ona kolejnym wcieleniem Market Solution Ltd. Spółka ta obsługuje także stronę nieuczciwego brokera Allianz Market.

Edycja 10.08.2021: Monfex znalazło się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego

Jeżeli zostałeś poszkodowany przez Monfex, podziel się swoją opinią i komentarzem.

Zapraszamy także do grupy zrzeszającej pokrzywdzonych przez nieuczciwych brokerów: https://www.facebook.com/groups/2368922039865323/ 

Co zrobić jeśli zostałeś poszkodowany?

Przygotowaliśmy poradnik dla pokrzywdzonych osób, przeczytaj go tutaj (link).

Michał Misiura

Parametry

Firma Market Solutions LTD / Swiss-SVG Holding LTD
Adres www
Typ brokera SCAM
Dźwignia -
Min depozyt -
Ochrona przed saldem ujemnym -
Regulacje -
Polski support -
Platformy -
Płatności -
EUR/USD Spread -
Min lot -
Kraj -
Rok powstania -
Ilość instrumentów -
Rabat -

Śledź brokera

Zostaw swój email, aby otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach i wpisach dla Monfex.

 
 
 

Monfex - Opinie (19)

5.3
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:5
Obsługa klienta:1
Platforma:10
Oferta:5

dostałem sygnał telefoniczny od opiekuna na nasdaq zeby inwestowac bo bedzie spadał i otworzyłem zlecenie nagle cena zaczeła rosnąć a ja już jestem 1200$ na minusie to raczej była celowa zagrywka ... miałem już analityka patryka dude , jacek bujanowski i adam miller z kazdym tylko straty i wpłaty by utrzymac konto , gdybym ustawił wtedy nasdaq na kupno miałbym już 1200$ zarobku niestety oni celowo w błąd wprowadzają

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
8.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:9
Obsługa klienta:4
Platforma:10
Oferta:9

Większość opinii chyba jest spowodowana tym, że broker dziwnie podchodzi o weryfikacji konta, a dokladniej weryfikacja jest dopiero po depozycie, a wtedy ci ktorzy by nie przeszli z jakichs powodow po prostu maja problem z wyplata srodkow. Najlepiej jest najpierw zrobic weryfikacje a dopiero potem cokolwiek wplacac. Spready są bardzo korzystne, szybkość realizacji zlecenia poprawna, nie jest to idealnie natychmiastowa realizacja. Kontakt z supportem to spory minus bo dlugo sie czeka na odpowiedz. Sama platforma bardzo ladna i czytelna. Ilość instrumentów mogłaby być większa

Plusy
 • niski spread
 • bardzo czytelna platforma
 • niski próg wejścia
Minusy
 • kontakt z supportem
 • dziwna polityka weryfikacji danych
 • realizacja zlecen powinna byc szybsza, no ale to MM wiec pewnie ucinają
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Oszustwo! Dałem się nabrać na obietnice zarobków 20000zl miesięcznie osobie z facebooka. Nie wypłacają depozytu i nielegalnie rozdają bonusy, których też nie można wypłacić. Scam i za całą sprawa stoi firma mylead!

Plusy Brak plusów
Minusy
 • Scam
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Dla osób które zostały oszukane przez osoby, które promowały Monfex to radzę udać się na Policją, ewentualnie złożyć pozew cywilny przeciwko tej osobie, która zachęciła Ciebie, że "będziesz zarabiać duże pieniądzę".
Artykuł 286 w kodeksie karnym
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Plusy Brak plusów
Minusy
 • Brak możliwości wypłat
 • Trudna walka o zwrot wpłaty
 • Po prostu OSZUSTWO
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Nie wypłacają pieniędzy!!!!!!!!

Plusy
 • Brak
Minusy
 • Nie wypłacanie środków
 • Naciąganie
Opublikowano
2.3
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:2
Obsługa klienta:3
Platforma:2
Oferta:2

Witam . ja też dałam się oszukaś i to na kwotę 2270 $ . Najpierw wpłaciłam 250$ po inwestowaniu według poleceń p.Ani straciłam pieniądze ,po telefonie od niej ze mogę odzyskać stracone pieniądze ale muszę wpłacić 250 i ona mi da bonus 250 . dałam się namówić przez chwilę było dobrze po czym znowu zaczełam tracici wtedy zeby znowu nie stracić wszystkiego wpłaciłam 270 dolarów , po tym już nie p.Ania do mnie dzwoniła tylko p.Jakub namówił mnie głupią na wpłatę 1500$ i obiecał bonus 1500$ konto platinum i ubezpieczenie konta na dwa tygodnie i ze jak w tym czasie stracę pieniądze to nic się nie stanie po pieniądze wrócą zpowrotem na konto ,ale tak się nie stało ,o bonus musiałam się dopominać a p.Jakub polecał mi takie transakcje na których traciłam ,kiedy obstawiałam sama i coś nieco zarabiałam był zły i właśnie dzisiaj straciłam wszystkie swoje pieniądze w raz z tymi co zarobiłam i z ich bonusami i co się okazało ubezpieczenie konta to tylko fikcja ,p.Jakup powiedział że to moja wina i ubezpieczenie nie należy się ,a jeszcze dzień wcześniej zapewniał że ubezpieczenie działa i mam się nie martwić bo wszystko jest pod kontrolą . Tak ze uważajcie na tych oszustów i nie dajcie się nabrać na te ich chwyty .A jeszcze dzisiaj się okazało że mam z konta pobrane więcej pieniędzy niż im wpłacałam

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.3
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:2
Platforma:1
Oferta:1

Po przeczytaniu waszych wpisów i pierwszej rozmowie z manager, który chciał bym wgrywał jakiś program do logowania przez niego postanowiłem wycofać całe środki.
Jak nie trudno się domyśleć skończyło się na ciągłych telefonach ukraińskiego managera i żenujących uwagach typu:
"A ja chcę by umył P. Mi stopy"
Kłamał, że mam jakieś otwarte transakcje nie mając
A całość skończyło się na groźbach z jego strony, że jak jeszcze raz do niego napiszę, to się dla mnie to źle skończy.
Po 1 rozmowie z tym panem zastrzegłem swój dowód osobisty i mocno zraziłem się do rynku inwestycji przez internet i będę na przyszłość mocno prześwietlał wszystko co robię na przyszłość.
Do programu przekonał mnie nijaki Daniel Czerniewicz, który obiecywał krocie, a wraz z zalogowaniem konta się skończył. Uważajcie na tego Pana i na ten serwis.

Plusy
 • Zwrócili po grożeniu prokuratura i policja
Minusy
 • Problemy z wypłatą
 • Ukraiński manager
 • Pozyskiwacz - oszust
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Udało mi się odzyskać pieniądze. Zostałam zwabiona szybkim zarobkiem przez Izę Mazur, która obiecała pomoc, przesyłała swój dzienny zarobek. Jak miałam uruchomić konto to pisała co chwila czy się udało, po czym kazała wysłać zdjęcie zasilonego konta, bo ona dostaje 50€za to. Na szczęście w porę się zorientowalam, że to oszuści. Nie miałam zweryfikowanego konta, zażądałam zwrotu pieniędzy. Nie chcieli mi zwrócić dzwonili parę razy, że powinnam z nimi zarabiać pieniądze. Powiedzieli, że nie zrobią tego dopóki nie zweryfikuje konta. Złożyłam wniosek o chargeback do banku, napisałam im o tym, po czym dostałam maila, że Pieniądze zwrócą mi w ciągu 7 dni roboczych i żebym natychmiast wycofała chargeback. Pieniądze odzyskałam. Nie dajcie się nabrać. Jak chcecie inwestować polecam sprawdzić dokładnie portal, warunki i opinie.

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Po wielokrotnych rozmowach telefonicznych z doradcą p. Mateuszem z Ukraińskim czy to Rosyjskim akcentem, wpłaciłem na próbę 250 dolarów.
Pan niby- Mateusz ibiecywał mi za 250 dolarów robota skutecznosc którego wynosi 100% i niby za miesiąc czasu można odrobić swój depozyt......
Tego samego dnia zadzwonił mój osobisty analityk p. Andrzej(też z akcentem) który stwierdził że robót to bzdura i kategorycznie odmówił. Chciał mnie(osobę zieloną w tradingu i nie miałem żadnego pojęcia o handlu) nauczyć skalpingu (na minutowych świecach zbierać po 10-50 centów) zajęło to szkolenie raptem 5 min na takiej zasadzie :KUPUJ PAN......... OOO... OOO... OOO WIDZI PAN JUŻ MA PAN 10 CENTÓW ZAMYKAJ PAN.... ALE I TAK PONIOSLEM STRATĘ 1 DOLCA BO PÓKI ZAMKNALEM CENA ODWRÓCIŁA SIĘ..... Kończąc rozmowę ten psewdo Andrzej i psewdo analityk zarazem dał mi tak zwane zadanie domowe (otwierać i zamykać pozycje) przez co poniosłem straty 40 dolarów.
Przez następne dwa dni zadzwonił powiedział coś o webinarze i że trzeba otworzyć pozycje kupna euro do dolara bo on otrzymał sygnał że euro pójdzie w górę. Przez co znowu stratą 50 dolców bo euro poszło na dół..... Przez dwa dni były tylko jakieś e-maile z dziwnymi i niezrozumiałymi pozycjami które wogóle nie rozumiałem i a ni jednego telefonu więc postanowiłem wejść sobie na stronę www typu investing itd i otworzyłem sam pozycje.
P niby Andrzej jak zobaczył moje pozycje odrazu zadzwonił i podał mi jeszcze jakieś przez które straciłem już całość.
Po straconej kasie odrazu jest telefon od jakiegoś [email protected](niby jakiś tam kierownik który oferuje super bonus ale do depozytu 1000 dolarów). J*** p*** mają tupet jeszcze dzwonić i naciągać dalej....
WIĘC J*** CW***, OBY WAM TYCH 250 POSZŁO NA LECZENIE RAKU LUB HIVU....
OBIECUJĄ JEDNO ROBIĄ CO INNEGO, MYŚLĄ ŻE Z CZŁOWIEKA Z ULUCY MOŻNA ZROBIĆ TREJDEREM W 5 MINUT, OBIECUJĄ WSPARCIE 24 NA DOBĘ A W KOŃCU ZOSTAJE UE SAMI
ŻADNYCH BOTÓW, SYGNAŁÓW(SKUTECZNOSC KTÓRYCH WYNOSI 98%) I ŻADNEGO ZYSKU WY NIE ZOBACZYCIE, TYLKO STRATY
KAŻDĄ ROZMOWĘ NAGRAŁEM I POROBIŁEM SCREENSHOTY(POROZMAWIAM Z PRAWNIKIEM I DOSTARCZE TE NAGRANIA NA POLICJĘ) MAM NADZIEJĘ ŻE TE 250 WYJDĄ IM BOKIEM

Plusy
 • ŻADNYCH
 • PLUSÓW
 • NIE MA
Minusy
 • Naciągają na kasę
 • Nakają telefonami
 • Oszustwo na każdym kroky
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

To jest scam nic więcej, tylko telefony żeby wpłacic wiecej kasy. Koniec końców sygnal który zeruje konto. Po tym nagle analityk juz nie dzwoni.

Plusy
 • brak
Minusy
 • tylko minusy
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Spotkałem na ig @kasiasty_oliwier pisałem z nim trochę czasu aż w końcu mnie namówił na wpłacenie 250 dol jest jedna bardzo ważna sprawa ponieważ mówiłem mu że nie mam 18 a ten powiedział że mam powiedzieć że mam 18. w płaciłem dzwoniła Pani Marta Nowak a potem analityk powiedział że się odezwie jutro jak można się domyślić nie zadzwonił
Typ z ig nie odpisuje i nie wiem co mam z tym zrobić
były to moje wszystkie oszczędności i zastanawiam się czy pójść z tym do sądu
Skam totalny
piszcie co zrobiliście

Plusy
 • nie
 • ma
 • żadnych
Minusy
 • skam
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Po założeniu konta dzwonił do mnie kilkukrotnie opiekun namawiając na wpłatę. Kilkukrotnie powtórzyłem mu, że najpierw chcę przetestować platformę pod katem funkcjonalności a z tego co widzę nie ma konta demo. Pan z obsługi stwierdził, że tak w sumie to istnieje możliwość konta demo i mi założy (tj, zrobi mi wielką przysługę). Po czym znowu atakował mnie telefonami, że już mogę korzystać, itp. Po paru dniach otrzymałem maila, że konto demo jest gotowe i mogę testować. Niestety demo nie działało mimo kilkukrotnej próby nie udało mi się z niego skorzystać i odpuściłem temat.
Po ok miesiącu ciszy.. znowu zadzwonił do mnie opiekun z pretensjami i podniesionym głosem, że co ja sobie myślę... cytuję "Pan mi zawraca głowę" - w zasadzie to wykrzyczał. Zdziwiłem się bo to nie ja dzwoniłem do monfex tylko sam byłem atakowany telefonami i nagabywany do jak najszybszego uruchomienia transakcji ... i grzecznie poprosiłem o usunięcie mojego konta, żeby już mu nie "zawracać głowy" (istnieją przecież inne platformy, gdzie wszystko działa..) Otrzymałem od konsultanta informację, że po zalogowaniu jest opcja likwidacji konta, niestety po wnikliwym przejrzeniu panelu nie ma takiej opcji. Mailowo więc wysłałem prośbę do usunięcia konta w ciągu 3 dni. Po tym terminie sprawę kieruję do UOKIK, gdyż zachodzi uzasadnione podejrzenie o SCAM przez platformę monfex.com.
I tak to właśnie wygląda moja historia z monfex.

Plusy Brak plusów
Minusy
 • niemiła obsługa
 • częste telefony z nagabywaniem
 • brak możliwości samodzielnego usunięcia konta
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Moja przygoda z MonFex jest podobna to zwykli naciągacze ! A myślałem że czegoś się dowiem o giełdzie i poduczą od prowadzącego brokera pani... powiedzmy Anny S. :-)
Niestety cały ich pomoc to jak najszybsza wplata kwoty 250$ której potem nie można już wypłacić !!! więc uwaga ... na szczęście nie podałem i nikomu nie radzę dokładnych swoich danych a zwłaszcza PESEL bo mogą zrobić inne szwindle jak jakiś kredyt na nasze konto :-)
A co z 250$ Pani Anna tak sprytnie mi podpowiadała jak inwestować nawet użyła tzw. zdalnego pulpitu : AnyDesk żeby sama mogła kliknąć co i jak :-) ..... w niecałe 8h konto było puste !!! :-)
Czemu pozwoliłem na w/w ...no cóż dla mnie te 250$ nie była kwotą zbyt dużą a przekonywanie Pani Anny było tak zniewalające jak majej babci na tzw. "wnuczka" :-)
Pewnie są w Polsce jakieś wiarygodne ale nie MonFex !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Zgłoszona do prokuratury
Ja zostałem zamówiony przez gościa z instagrama "typ_od_zarabiania" straciłem pieniądze,analityk Patryk nagle zniknął, gość z instagrama też, monfex umywa ręce i nagle wszyscy odeszli od nich z pracy.
Ostrzegam, nie idźcie w to !!!5,5tys$ stracone

Plusy Brak plusów
Minusy
 • Oszustwo
 • Złodziejstwo
 • Naciąganie
Opublikowano
2.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:2
Obsługa klienta:2
Platforma:2
Oferta:2

Jesli nie zainwestuje sie min 5000 USD analityk nie chce z Toba współpracować.
Problem z depozytem (czesto trzeba wplacic go dwa razy) i pozniej gdy idzie Ci dobrze i przebakujesz o wypłacie to proces rejestracji przedłuża się niemiłosiernie lub...tracisz wszystko... a oni maja do Ciebie...pretensje....

Plusy
 • Dobre pierwsze wrazenie
Minusy
 • Wschodni akcent analitykow, ktorzy rzekomo sa anglikami i nie wiedza gdzie lezy Ukraina
 • Problemy z depozytem i potwierdzeniem konta
 • Strata duzej ilosci zarobionych pieniedzy (ponad 400% zarobku depozytu srednio co tydzien) gdy chce sie wyplacic pieniadze
Opublikowano
8.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:10
Obsługa klienta:9
Platforma:6
Oferta:7

Wpłaciłem 250$ nie mając wiele pojęcia o grze na giełdzie, z programem szkoleniowym w jakim uczestniczyłem po miesiącu wypłaciłem 300$, drugie tyle zostało na dalszy obrót :)

Plusy
 • Obsługa klienta
 • Program szkoleniowy
 • Wypłaty w BTC
Minusy
 • Oferta mogła by być szersza
 • Problematyczna wpłata
 • Dzwonią w różnych godzinach
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Klasycznie chyba, możnana wpłacać a z wypłacaniem juz gorzej, mimo iz ciągle namawiają na więcej

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Ostrzegam przed tymi oszustami. Liczy się tylko wpłata pieniędzy, cały czas bezduszne namawianie do wplaty jeszcze wiekszej kwoty, granie na emocjach. Nękanie telefonami. Zmieniajacy się opiekunowie konta. Niby polskie nazwiska a dziwny akcent. Na końcu podanie takiego sygnału do otwarcia pozycji, który wykończył środki na koncie. Przekręcili mnie na 750 USD. Dobrze, że w porę się opamiętałem. Ludzie uważajcie i nie wchodźcie w to! Podejrzewam, że nawet jak bym chciał wypłacić, to pewnie bym nie mógł. Jeden wielki SCAM!!!

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano
1.0
Oceny cząstkowe
Wiarygodność:1
Obsługa klienta:1
Platforma:1
Oferta:1

Wpłaciłem 250 USD depozytu i nie jestem w stanie ich wypłacić!

Plusy Brak plusów
Minusy Brak minusów
Opublikowano

Dodaj własną opinię

 

Potwierdzam, że dodana opinia została stworzona na podstawie osobistych doświadczeń i żaden z brokerów nie zachęcał mnie w żaden sposób do jej publikacji.

Forum Monfex - pytania i odpowiedzi

 1. kd

  W Monfex pracują jacyś Ukraińcy, ich akcent na to wskazuje. Przez telefon ledwo co mówią po Polsku. A oni mają w dup.e Polaków i w chamski sposób naciągają na wpłaty, wiedzą że i tak Klient straci, dodatkowo mam wrażenie, że sprawia im to wielką radość. To działanie z premedytacją, taką firmą powinna się zająć prokuratura.

  Opublikowano 28 sierpnia 2020
 2. MPQ

  Cześć Wszystkim, Znacie może jakaś wiarygodną z prawdziwego zdarzenia platformę, w której wszystko jest na normalnych ludzkich warunkach?
  Dzięki.
  Pozdrawiam.

  Opublikowano 18 lipca 2020
  • ja

   Crypto – BitBay
   Forex – IC Markets

   Opublikowano 27 lipca 2020
 3. Trader

  A obserwowałem bacznie jak to powstawało , zaczęło się od mocnego uderzenia i reklama u znanych ,,youtuberów” (serafin,mateusz kaniowski np.) ładnie musieli dostać że nawet sie nie zainteresowali co reklamuja, a zasięgi mają bardzo duże. Potem jak grzyby po deszczu wyrosły fan page, instagramy i reszta gówna , cwane podejście które oferuje ci porady , wsparcie, sygnały i inne pierdolenia , ALE wplac minimum 250$ . A śmietniki zgarniają prowizję . Na prawdę nie wiem ludzie co z wami nie tak . Na suckes i regularność w tradingu się pracuję lata a i gwarancji nie ma żadnej . A wy szukacie k*** nadziei w internecie że ktoś was pieniążki pomnoży. Wake up k**** bo sponsorujecie tych dziadów i to się nigdy nie skończy.

  Opublikowano 2 lipca 2020
 4. Natala

  Do Monfex namówił mnie p. Krzysztof Biernacki z Facebooka, z 260 dolarów po 3 tygodniach zostało mi 70 dolarów, a Pan obiecywal mi 20-30 dolarów zysku dziennie, miał podobno sygnały, w które nie wierzę, nie polecam tego pana, jedyny plus, że chociaż wypłacili mi te 70 dolarów

  Opublikowano 18 czerwca 2020
 5. Róbcie CHARGEBACK!!!!

  Róbcie CHARGEBACK!!!!
  Idźcie do banku!!! Wszystko wytłumaczą co i jak.Przysługuje on wtedy gdy inne próby reklamacji zawiodły.

  Opublikowano 17 czerwca 2020
 6. Xxxxx

  Ciekawe czy te pozytywne opinie o monflex pisza pracownicy tej gieldy. Rarejestrowalam sie ram 2 dni temu . Ciesze sue ze nie zainwestowalam w to gowno.

  Opublikowano 15 czerwca 2020
 7. Goza

  Czy od pana też wymagali jakiegoś dokumentu,.Ja głupia w tym amoku posłałam prawko. A jak pan zlikwidował to konto

  Opublikowano 22 maja 2020
 8. Banblbee

  A więc…. Po rozmowie z jednym z OSZUSTÓW, a był to p. Mateusz z ukraińskim akcentem który obiecał mi za 250 $ podloczyc bota(skuteczność którego wynosi 100- 140%)lub handel z osobistym analitykiem. Wpłaciłem te 250 dolców.
  Nastepnego dnia zadzwonił już inny pan (Andrzej z ukraińskim akcentem)
  I jak się okazało że żadnego bota nie będzie bot jest skuteczny przy kapitale 3 000$
  No i p. Andrzej zaczął mnie uczyć (przez 5 minut) skalpingu(szybkiego otwierania i szybkiego zamykania pozycij) i to osobę która nie jest trajderem i w dodatek nigdy nie miałem do czynienia z giełdą. Po czym dał „zadanie domowe” otwierania takich pozycij przez co narobiłem sobie minusu na 40 dolców.
  Nastepnego dnia p. Andrzej zadzwonił i powiedział że będziemy pracować w ten sposób że on mi wysyła tak zwane „sygnały” a ja obstawiam pozycje. Więc czekałem na te sygnaly prawie dwa dni, po czym wszedłem na strony internetowe gdzie są analizy techniczne i zająłem pozycje samoczynnie. P Andrzej zobaczył moje pozycje(bo ma podgląd do każdego konta)
  I szybko mi podał sygnał żeby zająć pozycje EUR/PLN na KUP i to żeby zająć dwie trzy pozycje bo on otrzymał taka informacje ze euro do złotówki będzie rosło (co przyniosło mi dwa razy po minus 47 $
  I na ostatek pozycje które zajmowałem wcześniej też przekroczyły na minusie sumę mojego kapitału… Więc straciłem całą KASĘ.
  MOJA OPINIA JEST TAKA ŻE TO SA OSZUŚCI BO…. NA POCZĄTKU MÓWIĄ JEDNO, A W PRAKTYCE CO INNEGO. OBIECUJĄ OPIEKĘ I KONTAKT ANALITYKA CODZIENNIE A W KOŃCU TO SAMI POLEGACIE NA SOBIE.
  I W DODATEK JUŻ JAK STRACICUE CAŁĄ KASĘ TO MAJĄ JESZCZE TUPET DZWONIĆ ŻEBY WPŁACIĆ WIĘKSZY DEPOZYT (CHYBA ICH POJ.BAŁO)
  ZYCZE IM DUŻO STRAT I DŁUGÓW DO KOŃCA ŻYCIA
  ŻEGNAM TYCH CW.LÓW

  Opublikowano 20 maja 2020

Dodaj wątek/pytanie do forum

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz zadać pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skorzystaj z forum dla tego brokera i wypełnij poniższy formularz.

 

Uwaga: Opinie i wpisy w ForexRev.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinny być traktowane jako rekomendacje kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. ForexRev.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Przewiń na górę