menu

Strona Główna > Newsy > FXCM z lepszą realizacją zleceń w październiku

FXCM z lepszą realizacją zleceń w październiku


Broker FXCM Group opublikował miesięczny raport dotyczący realizacji zleceń. Dane obejmują realizację zleceń po określonej cenie, realizację z pozytywnym lub negatywnym poślizgiem cenowym oraz średnią szybkość realizacji zleceń.

Z raportu wynika, że poziom realizacji zleceń po określonej cenie wyniósł w ubiegłym miesiącu 60,4%. To wynik nieco lepszy niż we wrześniu (56,8%). Broker zanotował również spadek zleceń zrealizowanych z negatywnym poślizgiem cenowym (14,2% w październiku, w porównaniu z 15,1% we wrześniu). Spółka FXCM wykazała też spadek w zleceniach zrealizowanych z pozytywnym poślizgiem cenowym. W ubiegłym miesiącu wynik ten wyniósł 25,3%, w porównaniu z 28,1% we wrześniu. Średnia szybkość realizacji zlecenia wzrosła z 24 milisekund we wrześniu do 28 milisekund w październiku.

Ponadto broker udostępnił dane dotyczące spreadów na różnych instrumentach finansowych, w tym kryptowalutach i parach FX. Październik był pod tym względem mieszanym miesiącem dla FXCM. Spółka wykazała najwyższy spread w odniesieniu do aktywnego tradera na poziomie 30,1 (para BTC/USD), w porównaniu z 29,2 we wrześniu. Spready na ETH i LTC pozostały bez zmian, a w przypadku NAS100 spread spadł z 1,2 we wrześniu do 1,1 w październiku. W przypadku par FX, spready pozostały na tym samym poziomie w przypadku  EUR/USD, GBP/USD i AUD/USD (odpowiednio 0,1, 0,3 i 0,2).

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA zatrzymuje kolejnych pracowników Great Private Equity

Jak podano dziś na stronie Centralnego Biura Antykorupcyjnego, funkcjonariusze CBA zatrzymali trzech dyrektorów oddziałów regionalnych ...
Czytaj dalej
xtb

Spadek przychodów i zysków XTB

Grupa XTB opublikowała wstępne wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2021 roku. W tym okresie broker ...
Czytaj dalej
bank nigerii

Bank Centralny Nigerii kończy współpracę z Bureau de Change

Bank Centralny Nigerii (CBN) niespodziewanie poinformował o zakończeniu sprzedaży i outsourcingu wymiany walutowej operatorom Bureau ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (28.07): Global Maxis, Status Markets, Gloffix…

Global Maxis na liście ostrzeżeń KNF Na liście ostrzeżeń publicznych Krajowej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę