menu

Strona Główna > Newsy > FXTM wprowadza bezprowizyjny obrót akcjami

FXTM wprowadza bezprowizyjny obrót akcjami


Broker FXTM zaprezentował nowy rachunek Stocks Account dostępny na platformie MetaTrader5. Klienci na całym świecie otrzymają przez niego dostęp do kupna, sprzedaży i przechowywania akcji spółek notowanych na giełdach NYSE i NASDAQ.

Korzystając z nowego konta inwestorzy mogą zawierać transakcje bez prowizji. Ponadto zyskują bezpłatny dostęp do aktualnych danych dotyczących cen akcji oraz błyskawiczną realizację transakcji, dzięki czemu mogą skutecznie osiągać założone cele inwestycyjne.

Ponad 300 akcji w ofercie FXTM

Na platformie MT5 broker FXTM udostępnia akcje ponad 300 największych (pod względem kapitalizacji) amerykańskich spółek giełdowych. Dodatkowe akcje mogą być dostępne na specjalne życzenie klienta, bez dodatkowych opłat. Charis Mountis ze spółki FXTM powiedział, że broker od początku swej działalności (2011 rok) koncentruje się na zapewnieniu klientom jak najszerszego dostępu do rynków finansowych za pomocą instrumentów wyposażonych w dźwignię. Dodał również, że choć instrumenty te są główną dziedziną działalności spółki, to jest ona również otwarta na nowe możliwości, które pozwalają zwiększyć zakres oferty inwestycyjnej.

Mountis podkreślił, że wprowadzenie obrotu akcjami amerykańskich spółek jest zgodne z misją firmy, a także wyjściem naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów brokera. Rachunek FXTM Stock Account jest obecnie dostępny w języku angielskim. Spółka zapewnia jednak, że w niedalekiej przyszłości usługa będzie dostępna także w innych językach europejskich, a w późniejszym terminie zapowiadana jest również premiera oferty FXTM w języku chińskim.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

Promocja Purple Trading: 50% zniżki dla pierwszych 100 osób

Broker Purple Trading ogłosił promocję, w której nagrodzi 100 pierwszych osób, które otworzą u niego ...
Czytaj dalej
maltański nadzór finansowy mfsa

MFSA nałożyła blisko 1 mln EUR kar administracyjnych w 2020 roku

Maltański Urząd Nadzoru Usług Finansowych (MFSA) opublikował roczne sprawozdanie za 2020 rok, w którym wskazuje, ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed zachowuje optymizm i nie zmienia polityki monetarnej

Zgodnie z oczekiwaniami, Federalny Komitet Otwartego Rynku (FOMC) jednogłośnie utrzymał stopy procentowe na niezmienionym poziomie ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (17.06): 101investing, Crypto Market Chain, EUFM…

101investing - www.101investing.com Efi Ad - www.efiad.com AssetsHaus - www.assetshauss.com / www.assetshaus.com EUFM / European ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę