menu

Strona Główna > Newsy > IC Markets sponsorem Inter Mediolan

IC Markets sponsorem Inter Mediolan


Broker IC Markets został oficjalnym sponsorem Inter Mediolanu. Według włoskiej gazety Tuttosport, dom maklerski wesprze klub kwotą 10 mln euro.

Logo IC Markets znajdzie się na rękawach koszulek piłkarzy Interu. Roczna umowa będzie obowiązywać od przyszłego roku, aż do końca sezonu 2020-21. Sama umowa, ani jej pełne warunki finansowe nie zostały oficjalnie ujawnione, ale według włoskich mediów kwota, o której mowa to 10 mln euro. Podobno pomiędzy klubem a brokerem odbyły się także rozmowy na temat ewentualnej współpracy w dalszej przyszłości.

IC Markets wkracza do sportu

Umowa podpisana z Interem jest pierwszą próbą promocji IC Markets poprzez sponsoring sportowego klubu. Broker skorzysta z możliwości umieszczenia swoich reklam w różnych kanałach komunikacji drużyny piłkarskiej, a także zamierza współpracować z kibicami oraz innymi partnerami klubu.

Inter Mediolan próbuje pozyskać nowych sponsorów przed kolejnym sezonem. W 2021 roku wygasa bowiem umowa klubu z firmą Pirelli, obecną na jego koszulkach od 1995 roku. Oznacza to uszczuplenie budżetu Interu o 11 mln EUR. Lukę częściowo wypełni IC Markets, które przewiduje, że ten ruch wpłynie pozytywnie na wzrost liczby klientów oraz większe obroty i zainteresowanie spółką.

Autor: Michał Misiura

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

asic uderza w dwa scamy

ASIC ogłasza poważne zmiany zasad integralności rynku

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) opublikowała nowe zasady integralności rynku, których celem jest ...
Czytaj dalej

Promocja Purple Trading: 50% zniżki dla pierwszych 100 osób

Broker Purple Trading ogłosił promocję, w której nagrodzi 100 pierwszych osób, które otworzą u niego ...
Czytaj dalej
maltański nadzór finansowy mfsa

MFSA nałożyła blisko 1 mln EUR kar administracyjnych w 2020 roku

Maltański Urząd Nadzoru Usług Finansowych (MFSA) opublikował roczne sprawozdanie za 2020 rok, w którym wskazuje, ...
Czytaj dalej
fed utrzymuje politykę monetarną na obecnym kursie

Fed zachowuje optymizm i nie zmienia polityki monetarnej

Zgodnie z oczekiwaniami, Federalny Komitet Otwartego Rynku (FOMC) jednogłośnie utrzymał stopy procentowe na niezmienionym poziomie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę