menu

Strona Główna > Newsy > Iker Casillas ambasadorem marki XTB

Iker Casillas ambasadorem marki XTB


Broker XTB poinformował, że do grona ambasadorów marki dołącza Iker Casillas, jeden z najlepszych bramkarzy wszechczasów. Partnerstwo pomiędzy globalną firmą inwestycyjną, a byłym kapitanem hiszpańskiej reprezentacji piłkarskiej i legendą Realu Madryt jest efektem długoterminowej strategii marketingowej XTB.

– Jestem niezwykle dumny, że mogę być twarzą takiej marki jak XTB – jednej z najlepszych, globalnych firm inwestycyjnych. W piłce nożnej, podobnie jak w finansach, potrzebny jest trening, dobre wsparcie i mentalność zwycięzcy – przekonuje Iker Casillas.

Iker Casillas dołącza do innych gwiazd sportu, które już pełnią rolę ambasadorów XTB, w tym niedawno mianowanego globalnym ambasadorem marki Conora McGregora, mistrza UFC w dwóch kategoriach wagowych, przedsiębiorcy i globalnej ikony biznesu oraz sportu, Joanny Jędrzejczyk, polskiej zawodniczki sztuk walki i byłej mistrzyni UFC oraz Jiříego Procházki, czeskiego zawodnika mieszanych sztuk walki i byłego mistrza UFC w wadze piórkowej.

– Iker Casillas jest przykładem pracy, pasji, wytrwałości i doskonałości we wszystkim co robi, obecnie również w roli inwestora i przedsiębiorcy. Jest on także osobą, która wciąż się uczy i rozwija zawodowo. Rynki finansowe w ostatnich latach uległy gwałtownej ewolucji. Coraz więcej klientów spogląda poza dotychczasowe ramy, aby zainwestować swoje pieniądze. Nowy ambasador XTB zbudował swój sukces dzięki ciężkiej pracy i strategii, dysponując do tego silną mentalnością zwycięzcy. Zdolność do pracy zespołowej, przywództwo i jego profesjonalizm w pracy to atrybuty, które podzielamy w XTB – dodaje Omar Arnaout, prezes XTB.

Casillas, przez pięć lat uznawany był zarówno przez FIFA, jak i UEFA za najlepszego bramkarza świata. Obecnie pełni funkcję asystenta dyrektora generalnego fundacji Real Madryt i wkrótce pojawi się w nowym spocie XTB. Kampania odzwierciedla nową rzeczywistość społeczną: dzięki najnowocześniejszej technologii i rozwojowi narzędzi cyfrowych, dywersyfikacja i poszukiwanie alternatyw inwestycyjnych stały się dostępne dla wszystkich, którzy są gotowi zacząć inwestować swoje pieniądze.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

LME wykryła „nieprawidłowości” w kilku pakietach niklu

LME wykryła „nieprawidłowości” w kilku pakietach niklu

London Metal Exchange (LME) przełożyła w piątek wznowienie handlu niklem w godzinach pracy w Azji ...
Czytaj dalej
Broker Oanda ma kłopoty w Brazylii

OANDA przenosi europejską siedzibę do Polski

OANDA Global Corporations poinformowała o rozpoczęciu prowadzenia europejskiej działalności z Polski pod nadzorem Komisji Nadzoru ...
Czytaj dalej
cypryjski regulator cysec

CySEC podsumowuje działania prowadzone w 2022 roku

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) podsumowała 2022 rok i poinformowała, że nadzorowała 837 ...
Czytaj dalej
nbp podejmuje powolne działania w walce z inflacją w polsce

Inflacja w Polsce w lutym na poziomie 18,4%

Główny Urząd Statystyczny podał dziś odczyt inflacji za luty bieżącego roku. Według danych GUS inflacja ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę