menu

Strona Główna > Newsy > Invest Cuffs 2020 – darmowe wejściówki już dostępne

Invest Cuffs 2020 – darmowe wejściówki już dostępne


Na kolejną odsłonę największego kongresu inwestycyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej musimy poczekać do marca 2020. O wejściówkę warto jednak zadbać już teraz. Przestrzeń jest ograniczona, a zainteresowanie może być duże.

27 – 28 marca 2020. 2 dni, 5 tysięcy uczestników i 50 godzin wykładów prowadzonych przez 80 ekspertów na 3 piętrach krakowskiego Centrum Kongresowego ICE. Do tego targi, międzynarodowe środowisko biznesowe i tysiące okazji na zdobycie ciekawej wiedzy. Podczas konferencji odbędzie się także konkurs i gala rozdania nagród. Invest Cuffs wyróżni najjaśniejsze gwiazdy polskiego i międzynarodowego rynku walutowego, które miały szczególny udział w edukowaniu inwestorów lub oferowały najlepsze produkty i usługi inwestycyjne.

Pewne jest, że przyszłoroczna konferencja wejdzie na wyższy poziom niż poprzednia (która odbywała się na 2 piętrach). Na najwyższej kondygnacji znajdzie się strefa giełdowa, gdzie spotkamy domy maklerskie i przedstawicieli GPW. Większa przestrzeń nie oznacza jednak, że wejściówki będą dostępne wiecznie. Można zdobyć je od wczoraj, są dostępne na stronie Invest Cuff, a link znajduje się poniżej:

REJESTRACJA NA INVEST CUFFS 2020

Przyszłoroczna edycja konferencji wciąż pozostaje zagadką jeśli chodzi o szczegółowy program, ale sądząc po Invest Cuffs 2019 podejrzewamy, że będzie się działo. Poprzednia odsłona wyglądała tak:

W momencie publikacji tej drobnej reklamy, od Invest Cuffs 2020 dzieli nas jeszcze 105 dni 8 godzin i 30 minut. To daleka przyszłość, ale lepiej nie czekać na to, aż pierwsza z podanych liczb stanie się jednocyfrowa. Polecamy zaklepać wejściówkę już teraz i zapraszamy do Krakowa. Do zobaczenia 27 marca.

Autor: Michał Misiura

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

tygodniowy przegląd newsów FX/Krypto

ForexRev: przegląd tygodnia (11.01 – 17.01)

Wiele osób coś straciło. Australijczycy 61,6 mln dolarów, białoruscy traderzy obowiązek podatkowy, a 7 oszustów ...
Czytaj dalej
Amerykańskie SEC przyznało w tym roku 88 milionów dolarów nagrody

Kolejna piramida finansowa w USA, straty: 75 mln USD

Firma Todays Growth Consultant, znana także jako Income Store, wyłudziła pieniądze od co najmniej 500 ...
Czytaj dalej
FCA wprowadza obowiązek ochrony przed ujemnym saldem

FCA spodziewa się spadku zysków brokerów CFD

Brytyjska Financial Conduct Authority (FCA) opublikowała analizę, w której ocenia wpływ ograniczeń prawnych w zakresie ...
Czytaj dalej
FCA ostrzeżenie

FCA ostrzega przed A.B.Capitals i Any1Profits

Brytyjskie Financial Conduct Authority wydało ostrzeżenia przed dwiema nielicencjonowanymi platformami tradingowymi. A.B.Capitals oraz Any1Profits nie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę