menu

Strona Główna > Newsy > Invest Cuffs 2020 – darmowe wejściówki już dostępne

Invest Cuffs 2020 – darmowe wejściówki już dostępne


Na kolejną odsłonę największego kongresu inwestycyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej musimy poczekać do marca 2020. O wejściówkę warto jednak zadbać już teraz. Przestrzeń jest ograniczona, a zainteresowanie może być duże.

27 – 28 marca 2020. 2 dni, 5 tysięcy uczestników i 50 godzin wykładów prowadzonych przez 80 ekspertów na 3 piętrach krakowskiego Centrum Kongresowego ICE. Do tego targi, międzynarodowe środowisko biznesowe i tysiące okazji na zdobycie ciekawej wiedzy. Podczas konferencji odbędzie się także konkurs i gala rozdania nagród. Invest Cuffs wyróżni najjaśniejsze gwiazdy polskiego i międzynarodowego rynku walutowego, które miały szczególny udział w edukowaniu inwestorów lub oferowały najlepsze produkty i usługi inwestycyjne.

Pewne jest, że przyszłoroczna konferencja wejdzie na wyższy poziom niż poprzednia (która odbywała się na 2 piętrach). Na najwyższej kondygnacji znajdzie się strefa giełdowa, gdzie spotkamy domy maklerskie i przedstawicieli GPW. Większa przestrzeń nie oznacza jednak, że wejściówki będą dostępne wiecznie. Można zdobyć je od wczoraj, są dostępne na stronie Invest Cuff, a link znajduje się poniżej:

REJESTRACJA NA INVEST CUFFS 2020

Przyszłoroczna edycja konferencji wciąż pozostaje zagadką jeśli chodzi o szczegółowy program, ale sądząc po Invest Cuffs 2019 podejrzewamy, że będzie się działo. Poprzednia odsłona wyglądała tak:

W momencie publikacji tej drobnej reklamy, od Invest Cuffs 2020 dzieli nas jeszcze 105 dni 8 godzin i 30 minut. To daleka przyszłość, ale lepiej nie czekać na to, aż pierwsza z podanych liczb stanie się jednocyfrowa. Polecamy zaklepać wejściówkę już teraz i zapraszamy do Krakowa. Do zobaczenia 27 marca.

Autor: Michał Misiura

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (27.11): Any1Pro, Zurich Markets…

Na listach ostrzeżeń pojawili się:  Access Fx Trade (B.O. Tradefinancials Ltd) - accessfxtrade.com Bright Finance ...
Czytaj dalej
asic uderza w dwa scamy

ASIC anuluje licencje AFS dwóm spółkom

Australijski regulator rynku finansowego (ASIC) poinformował o anulowaniu licencji australijskich usług finansowych (AFS) dwóm podmiotom ...
Czytaj dalej
xtb

Black Friday W XTB

Szaleństwo promocyjne związane z Black Friday nie ominęło również branży Forex. Broker XTB przygotował dla ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (26.11): 24 News Trade, WikiFX…

Na listach ostrzeżeń pojawili się: 24 News Trade - 24news.trade MrGuru - mrguru.io/en Market Pulse ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę