menu

Strona Główna > Newsy > Joanna Jędrzejczyk twarzą nowej kampanii XTB

Joanna Jędrzejczyk twarzą nowej kampanii XTB


Broker XTB rozpoczął nową kampanię, w ramach której promuje swoje usługi i rozwiązania inwestycyjne. Nową ambasadorką marki została Joanna Jędrzejczyk – utytułowana zawodniczka sportów walki, pierwsza Polka w UFC oraz trzykrotna mistrzyni świata w boksie tajskim.

W najnowszym spocie reklamowym Joanna Jędrzejczyk przekonuje widzów, że inwestować może każdy, a w ofercie XTB każdy znajdzie coś dla siebie. Klienci brokera, dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej xStation, mają w zasięgu ręki swoje inwestycje, profesjonalne analizy rynkowe oraz setki godzin edukacji.

Nowa kampania promocyjna z udziałem Joanny Jędrzejczyk to odpowiedź na wciąż zmieniający się – nie tylko w Polsce – krajobraz inwestycyjny. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, dla zdecydowanej większości osób inwestowanie jest sposobem na dywersyfikację przychodów.

XTB reklamowali już Mourinho i Mikkelsen

To nie pierwszy raz, gdy XTB korzysta z wizerunku znanej osoby. W 2020 roku firma przedstawiła serię spotów reklamowych z udziałem Jose Mourinho, jednego z najbardziej utytułowanych trenerów piłkarskich. Ambasadorem marki XTB był również duński aktor Mads Mikkelsen.

W ciągu blisko dwudziestu lat działalności na rynkach finansowych spółka XTB zdobyła zaufanie przeszło 447 000 klientów na całym świecie. Polski dom maklerski świadczy usługi w kilkunastu krajach, gdzie nadzorują go renomowane organy nadzoru.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
tms

Najnowsze wiadomości:

lira turecka

Reelekcja Erdogana pogłębia kryzys liry tureckiej – nowe minimum

Lira turecka osiągnęła kolejne rekordowe minimum, gdy urzędujący prezydent Recep Tayyip Erdogan zdobył reelekcję w ...
Czytaj dalej
pieniądze

Oszustwo w banku: Pracownica zatrzymana za wyłudzenie 1,5 mln zł od klientów

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w Krakowie zatrzymali 34-letnią kobietę pracującą jako ...
Czytaj dalej
etoro wchodzi na rynek defi

eToro dodaje nowe instrumenty: 44 akcje australijskich spółek na ASX

eToro, popularna platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę o akcje 44 australijskich spółek notowanych na giełdzie ...
Czytaj dalej
gospodarka wielkiej brytanii rośnie

Inflacja w Wielkiej Brytanii spada poniżej 10%

Inflacja w Wielkiej Brytanii w kwietniu 2023 roku wyniosła 8,7 procent, spadając mniej niż przewidywano ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę