menu

Strona Główna > Newsy > José Mourinho ambasadorem marki XTB

José Mourinho ambasadorem marki XTB


XTB – jeden z wiodących brokerów FX i CFD, połączył siły z José Mourinho, zaliczanym do grona najbardziej utytułowanych trenerów piłkarskich w historii.

Portugalczyk, pracujący obecnie w Tottenham Hotspur, zdobywał tytuły mistrzowskie w Portugalii, Anglii, Włoszech i Hiszpanii. Jest także jednym z trzech szkoleniowców, którzy wygrali Ligę Mistrzów z dwoma klubami. Portugalczyk będzie globalnym ambasadorem marki XTB przez najbliższe dwa lata.

– Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić naszą współpracę z José Mourinho, który jest nie tylko niezwykłą osobowością świata sportu, ale także symbolem menedżera, który zbudował swój sukces zarówno na strategii, jak i mentalnej sile. Jego historia nie tylko bardzo dobrze współgra z wartościami i strategią naszej marki, ale łączy nas także to samo pragnienie osiągnięcia celów, które sobie stawiamy. Tak jak José pomaga swojemu zespołowi stać się najlepszym na świecie, tak my chcemy pomóc naszym klientom stać się jeszcze lepszymi inwestorami zapewniając najwyższy poziom usług i najlepszą technologię – powiedział Omar Arnaout, CEO XTB.

Ogłoszenie współpracy José Mourinho i XTB łączy się również ze startem globalnej kampanii marketingowej pod hasłem „Be like José”. Jej koncepcja opiera się na podobieństwach pomiędzy wyzwaniami, z którymi mierzą się na co dzień inwestorzy i trenerzy. Kampania skupi się na wspólnych cechach i czynnikach sukcesu w piłce nożnej i w inwestycjach finansowych: przemyślanej strategii, chęci wygrywania i umiejętności uczenia się na błędach.

– Cieszę się, że będę mógł wspierać XTB w roli ambasadora przez najbliższe lata. Gdy rozmawialiśmy o podjęciu współpracy, okazało się, że podzielamy wiele wartości takich jak zaangażowanie, profesjonalizm i szczera pasja do naszej pracy. Właśnie dlatego cieszę się mogąc pracować z niesamowitym zespołem XTB i dzielić się własnymi doświadczeniami z ponad 200 000 inwestorów, którzy zaufali XTB na całym świecie. Kiedy inwestujesz, bądź jak ja, wybierz XTB. – powiedział José Mourinho.

Nowa oferta bez prowizji

Wraz z kampanią reklamową wystartuje również nowa promocja dla klientów XTB. Broker już od dziś umożliwia swoim klientom bezprowizyjne inwestowanie w prawdziwe akcje i fundusze ETF. Oferta 0% prowizji obejmuje miesięczne wolumeny o wartości do 100 000 EUR i jest dostępna zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów XTB od 5 października. Promocja będzie wspierana także przez kampanię reklamową z Jose Mourinho w roli głównej.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA zatrzymuje kolejnych pracowników Great Private Equity

Jak podano dziś na stronie Centralnego Biura Antykorupcyjnego, funkcjonariusze CBA zatrzymali trzech dyrektorów oddziałów regionalnych ...
Czytaj dalej
xtb

Spadek przychodów i zysków XTB

Grupa XTB opublikowała wstępne wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2021 roku. W tym okresie broker ...
Czytaj dalej
bank nigerii

Bank Centralny Nigerii kończy współpracę z Bureau de Change

Bank Centralny Nigerii (CBN) niespodziewanie poinformował o zakończeniu sprzedaży i outsourcingu wymiany walutowej operatorom Bureau ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (28.07): Global Maxis, Status Markets, Gloffix…

Global Maxis na liście ostrzeżeń KNF Na liście ostrzeżeń publicznych Krajowej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę