menu

Strona Główna > Newsy > José Mourinho ambasadorem marki XTB

José Mourinho ambasadorem marki XTB


XTB – jeden z wiodących brokerów FX i CFD, połączył siły z José Mourinho, zaliczanym do grona najbardziej utytułowanych trenerów piłkarskich w historii.

Portugalczyk, pracujący obecnie w Tottenham Hotspur, zdobywał tytuły mistrzowskie w Portugalii, Anglii, Włoszech i Hiszpanii. Jest także jednym z trzech szkoleniowców, którzy wygrali Ligę Mistrzów z dwoma klubami. Portugalczyk będzie globalnym ambasadorem marki XTB przez najbliższe dwa lata.

– Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić naszą współpracę z José Mourinho, który jest nie tylko niezwykłą osobowością świata sportu, ale także symbolem menedżera, który zbudował swój sukces zarówno na strategii, jak i mentalnej sile. Jego historia nie tylko bardzo dobrze współgra z wartościami i strategią naszej marki, ale łączy nas także to samo pragnienie osiągnięcia celów, które sobie stawiamy. Tak jak José pomaga swojemu zespołowi stać się najlepszym na świecie, tak my chcemy pomóc naszym klientom stać się jeszcze lepszymi inwestorami zapewniając najwyższy poziom usług i najlepszą technologię – powiedział Omar Arnaout, CEO XTB.

Ogłoszenie współpracy José Mourinho i XTB łączy się również ze startem globalnej kampanii marketingowej pod hasłem „Be like José”. Jej koncepcja opiera się na podobieństwach pomiędzy wyzwaniami, z którymi mierzą się na co dzień inwestorzy i trenerzy. Kampania skupi się na wspólnych cechach i czynnikach sukcesu w piłce nożnej i w inwestycjach finansowych: przemyślanej strategii, chęci wygrywania i umiejętności uczenia się na błędach.

– Cieszę się, że będę mógł wspierać XTB w roli ambasadora przez najbliższe lata. Gdy rozmawialiśmy o podjęciu współpracy, okazało się, że podzielamy wiele wartości takich jak zaangażowanie, profesjonalizm i szczera pasja do naszej pracy. Właśnie dlatego cieszę się mogąc pracować z niesamowitym zespołem XTB i dzielić się własnymi doświadczeniami z ponad 200 000 inwestorów, którzy zaufali XTB na całym świecie. Kiedy inwestujesz, bądź jak ja, wybierz XTB. – powiedział José Mourinho.

Nowa oferta bez prowizji

Wraz z kampanią reklamową wystartuje również nowa promocja dla klientów XTB. Broker już od dziś umożliwia swoim klientom bezprowizyjne inwestowanie w prawdziwe akcje i fundusze ETF. Oferta 0% prowizji obejmuje miesięczne wolumeny o wartości do 100 000 EUR i jest dostępna zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów XTB od 5 października. Promocja będzie wspierana także przez kampanię reklamową z Jose Mourinho w roli głównej.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

Saxo Bank nie będzie świadczyć usług klientom z Rosji i Białorusi

Saxo Bank wprowadza nowości dla klientów

Spółka Saxo Bank wprowadziła nową wersję swojego OpenAPI, wzbogacając grupy usług AutoTrading i Portfolio. W ...
Czytaj dalej
BitMEX wprowadza wieczyste kontrakty swap dla inwestorów instytucjonalnych i detalicznych

BitMEX wprowadza wieczyste kontrakty swap dla inwestorów instytucjonalnych i detalicznych

BitMEX, jedna z najdłużej działających giełd instrumentów pochodnych na rynku kryptowalut, przenosi się na tradycyjne ...
Czytaj dalej
makroprzeglad forexrev

Napięcia na Tajwanie i kolejna podwyżka Bank of England. MakroPrzegląd #2/4 Sierpień

Bank of England doskonale wie, że Wielka Brytania stoi u progu recesji, jednak kontynuuje zaostrzanie ...
Czytaj dalej
Zamknięcie moskiewskiej giełdy blokuje zyski traderów

Nieznana spółka AMTD Digital podbija Wall Street

Spółka AMTD Digital w ubiegłym tygodniu zadebiutowała na nowojorskiej giełdzie przy cenie akcji na poziomie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę