menu

Strona Główna > Newsy > Kongres inwestycyjny Invest Cuffs 2023 już 24-25 marca

Kongres inwestycyjny Invest Cuffs 2023 już 24-25 marca


Już 24-25 marca 2023 roku odbędzie się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie to już dziewiąta edycja wydarzenia, które każdego roku przyciąga do Krakowa tysiące uczestników. Podczas kongresu otrzymają oni możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez przeszło 120 prelegentów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Invest Cuffs to wydarzenie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, w którym biorą udział eksperci, przedstawiciele najważniejszych podmiotów w branży, klienci instytucjonalni oraz detaliczni.

Uczestnicy otrzymują możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej. To również możliwość poznania ekspertów i entuzjastów rynków inwestycyjnych.

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2023 wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie https://investcuffs.pl/rejestracja/. 

Targi rynku inwestycyjnego

Kongres Invest Cuffs 2023 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego uczestnicy znajdą ponad 120 stoisk domów brokerskich, banków, spółek giełdowych, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera czy inwestora. Podczas dziewiątej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców – na wszystkich uczestników czeka seria prezentów oraz niespodzianek.

Trading charytatywny

Invest Cuffs 2023 to nie tylko targi, konferencja i uroczysta gala, ale także działalność charytatywna. 1 marca wystartował Trading Charytatywny na rzecz podopiecznych Akademii Przyszłości. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Marek Zarzycki z Risk Reward Trader.

Aby dołączyć należy się zarejestrować na stronie www.charitytrading.pl. Dołączać można w każdym momencie, aż do 24 marca, czyli do finału Tradingu. Finał odbędzie się stacjonarnie podczas konferencji Invest Cuffs i będzie to również okazja do networkingu, wymiany doświadczeń i strategii.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

Broker Oanda ma kłopoty w Brazylii

OANDA przenosi europejską siedzibę do Polski

OANDA Global Corporations poinformowała o rozpoczęciu prowadzenia europejskiej działalności z Polski pod nadzorem Komisji Nadzoru ...
Czytaj dalej
cypryjski regulator cysec

CySEC podsumowuje działania prowadzone w 2022 roku

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) podsumowała 2022 rok i poinformowała, że nadzorowała 837 ...
Czytaj dalej
nbp podejmuje powolne działania w walce z inflacją w polsce

Inflacja w Polsce w lutym na poziomie 18,4%

Główny Urząd Statystyczny podał dziś odczyt inflacji za luty bieżącego roku. Według danych GUS inflacja ...
Czytaj dalej
logo brokera etoro, który zamierza dać klientom kartę debetową

eToro zmniejsza dźwignię z powodu sytuacji w sektorze bankowym

Sytuacja w sektorze bankowym staje się coraz bardziej napięta po bankructwie kilku banków w USA ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę