menu

Strona Główna > Newsy > Legenda Wall Street gościem Invest Cuffs 2021. Konferencja już 14 kwietnia

Legenda Wall Street gościem Invest Cuffs 2021. Konferencja już 14 kwietnia


W dniach 14 – 18 kwietnia odbędzie się siódma edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Wydarzenie, cieszące się co roku zainteresowaniem tysięcy uczestników, po raz drugi zostanie przeprowadzone w trybie online.

Invest Cuffs, czyli jedno z największych forów inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, to konferencja i targi, na które składają się wykłady, prelekcje, prezentacje spółek i konkurs wyłaniający najlepsze polskie firmy z branży finansów i nowych technologii.

Tak samo jak w poprzednich latach, uczestnicy wydarzenia będą mogli wysłuchać ponad 100 ekspertów z rynków akcji, walut, surowców, kryptowalut, funduszy inwestycyjnych, nieruchomości oraz inwestycji alternatywnych. Wśród nich znajdzie się szczególny gość, nazywany żywą legendą Wall Street, Jack Schwager.

Jack Schwager gościem Invest Cuffs

Jack Schwager to ekspert z branży kontraktów terminowych i funduszy hedgingowych oraz autor wielu książek, w tym bardzo popularnej serii „Czarodzieje rynków” (ang. Market Wizards), w której przeprowadzał wywiady z wielkimi legendami tradingu.

Swoje bogate doświadczenie zdobywał pracując przez 10 lat jako partner w firmie doradzającej funduszom hedgingowym, a także przez 22 lata na stanowisku dyrektora działów futures w szeregu największych firm z Wall Street, w tym Prudential Securities.

Wśród pozostałych zaproszonych gości znajdą się m.in:

 • Grzegorz Moskwa,
 • Mieczysław Siudek,
 • Przemysław Kwiecień,
 • Paweł Szwajcar FX,
 • Maksymilian Bączkowski,
 • Izabela Kozakiewicz,
 • Albert „Longterm” Rokicki,
 • Daniel Kostecki,
 • Trader21.

Wirtualny kongres

Z uwagi na wciąż utrzymujące się obostrzenia i zakaz organizacji imprez masowych tegoroczna edycja Invest Cuffs odbędzie się w formie e-targów oraz e-konferencji. Z tej okazji organizatorzy przygotują wirtualne centrum kongresowe, które zostanie podzielone na strefy ogólne oraz strefy tematyczne, aby ułatwić znalezienie poszczególnych wystawców.

W skład wirtualnego centrum kongresowego Invest Cuffs 2021 będą wchodzić: 

 • Strefa główna – gdzie znajdą się firmy z szeroko rozumianego sektora inwestycyjnego – brokerzy, domy i biura maklerskie, fundusze inwestycyjne.
 • Stefa giełdy – ze spółkami z GPW, gdzie dowiesz się więcej o ich planach rozwoju.
 • Strefa Blockchain – z firmami związanymi z technologią Blockchain, która jest uznawana za przyszłość świata finansów i inwestycji. Znajdą się tutaj innowacyjne spółki, giełdy i znane osobowości z branży.
 • Strefa Startupów – która daje możliwość nawiązywania bezpośrednich relacji z inwestorami oraz z podmiotami instytucjonalnymi.
 • Strefa Crowdfunding – z największymi platformami equity crowdfundingu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie zapoznasz się z aktualnymi ofertami crowdfundingu.
 • Strefa Medialna – gdzie spotkasz branżowe media (w tym nasz portal ForexRev.pl) oraz osoby zajmujące się kształtowaniem debaty o rynkach i przekazywaniem wiedzy dla ich uczestników.

Konkurs Invest Cuffs 2021

Poza targami i konferencją, jak co roku, nie mogło zabraknąć konkursu. W trakcie wydarzenia Invest Cuffs 2021 odbędzie się uroczysta Gala, podczas której uhonorowane zostaną osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

W ostatnich tygodniach, kapituła składająca się z ekspertów branżowych oraz dziennikarzy, z wyłączeniem przedstawicieli brokerów, domów maklerskich i firm inwestycyjnych, wybrała grono finalistów. Decyzja o tym kto wygra w każdej z 21 kategorii należy jednak do internautów, którzy wyłonią zwycięzców w otwartym głosowaniu online.

Głosowanie trwa do 4 kwietnia 2021 roku. Laureaci odbiorą swoje statuetki w trakcie trwania Gali Invest Cuffs 2021. Transmisja z uroczystej ceremonii wręczenia nagród odbędzie się podczas trwania kongresu i będzie transmitowana online.

WEŹ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU


Więcej informacji na temat Invest Cuffs 2021, w tym listę prelegentów, wystawców i partnerów wydarzenia oraz formularz rejestracyjny do serwisu VOD, gdzie odbędzie się jego transmisja, znajdziesz na oficjalnej stronie konferencji.

Autor: Michał Misiura

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
akcje w xtb

Najnowsze wiadomości:

Inwestorzy detaliczni opuszczają rynek akcji

Michael Burry przyznaje się do błędu

Znany amerykański inwestor Michael Burry, który przewidział kryzys finansowy w 2008 roku, wycofał swoje oświadczenie, ...
Czytaj dalej
esma zawiesza obowiązek raportowania o wykonaniu

ESMA rozważa większą ochronę inwestorów korzystających z copy tradingu

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), regulator rynków finansowych w Unii Europejskiej, opublikował ...
Czytaj dalej
Nalot francuskich władz na banki – kolejna afera podatkowa

Nalot francuskich władz na banki – kolejna afera podatkowa

Francuskie władze dokonały we wtorek nalotu na pięć banków w ramach śledztwa w sprawie podejrzeń ...
Czytaj dalej
budynek komisji nadzoru finansowego na pięknej w warszawie

Prosper Capital kwestionuje karę nałożoną przez KNF

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o nałożeniu 1,2 mln zł kary na firmę Prosper Capital DM ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę