menu

Strona Główna > Newsy > Nowy kurs edukacyjny XTB z Jose Mourinho

Nowy kurs edukacyjny XTB z Jose Mourinho


Słynny trener piłkarski José Mourinho jest od pewnego czasu ambasadorem marki XTB. Teraz inwestorzy będą mogli bliżej poznać Portugalczyka z nieco innej strony. W przygotowanym przez polskiego brokera kursie, Mourinho dzieli się swoją strategią i podejściem do presji i ryzyka.

Znany z wyrazistego charakteru i bezkompromisowego podejścia, dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów i trzykrotny mistrz Premier League, José Mourinho, jest jednym z najbardziej utytułowanych menedżerów piłkarskich. Czerpiąc ze swoich bogatych doświadczeń, José Mourinho podzielił się swoimi sekretami i podejściem, które pozwala mu radzić sobie z presją, podejmowaniem trudnych decyzji, wyzwaniami i emocjami. Wraz z dodatkowymi treściami analitycznymi i edukacyjnymi, te spostrzeżenia tworzą nowy Kurs Edukacyjny XTB „Metody Mourinho”.

– Kiedy José Mourinho został ambasadorem XTB, chcieliśmy nie tylko współpracować ze znaną na całym świecie ikoną sportu, ale także wykorzystać jego bogate doświadczenie trenerskie i stworzyć wyjątkową wartość dla naszych klientów. W rzeczywistości wiele wyzwań, z jakimi José mierzy się zarządzając na co dzień drużyna piłkarską, jest bardzo podobnych do tych, z którymi musi się zmierzyć każdy inwestor – powiedział Jakub Paturalski, dyrektor polskiego oddziału XTB.

„Metody Mourinho” będą częścią kursu dla początkujących inwestorów, który jest dostępny w ramach XTB Trading Academy. Kurs będzie składał się z trzech części:

  • Jak radzić sobie z presją
  • Jak kontrolować emocje
  • Jak przygotować się na sukces

Każda część szkolenia zawiera materiał analityczny i edukacyjny wzbogacony cennymi spostrzeżeniami José Mourinho, który dowiedzie, jak bardzo światy piłki nożnej i inwestycji są do siebie podobne.

Weź udział w kursie edukacyjnym „Metody Mourinho”

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

euro dolar eurusd

Związane ręce Europy. MakroPrzegląd #3/4 maj

Rozbieżność filozofii FED-u i Europejskiego Banku Centralnego nadal faworyzuje dolara - kiedy Stany Zjednoczone są ...
Czytaj dalej
easymarkets pozyskało licencję na seszelach

easyMarkets dodaje dostęp do platformy MetaTrader 5

Broker easyMarkets poinformował, że dodał do swojej oferty dostęp do popularnej platformy MetaTrader 5. Otwierając ...
Czytaj dalej
izraelska policja aresztuje 26 oszustów z rynku forex

Policja w Izraelu dokonała aresztowania w sprawie prania pieniędzy

Jak wynika z niepotwierdzonych doniesień przekazywanych przez serwis Finance Magnates, izraelska policja aresztowała jednego z ...
Czytaj dalej
broker capital.com informuje o dużym wzroście liczby nowych użytkowników w 1 kwartale 2021

Capital.com: traderki mają wyższy poziom wiedzy niż traderzy

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Capital.com, 50% kobiet traderów na platformie brokera na wszystkich rynkach ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę