menu

Strona Główna > Newsy > Nowy kurs edukacyjny XTB z Jose Mourinho

Nowy kurs edukacyjny XTB z Jose Mourinho


Słynny trener piłkarski José Mourinho jest od pewnego czasu ambasadorem marki XTB. Teraz inwestorzy będą mogli bliżej poznać Portugalczyka z nieco innej strony. W przygotowanym przez polskiego brokera kursie, Mourinho dzieli się swoją strategią i podejściem do presji i ryzyka.

Znany z wyrazistego charakteru i bezkompromisowego podejścia, dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów i trzykrotny mistrz Premier League, José Mourinho, jest jednym z najbardziej utytułowanych menedżerów piłkarskich. Czerpiąc ze swoich bogatych doświadczeń, José Mourinho podzielił się swoimi sekretami i podejściem, które pozwala mu radzić sobie z presją, podejmowaniem trudnych decyzji, wyzwaniami i emocjami. Wraz z dodatkowymi treściami analitycznymi i edukacyjnymi, te spostrzeżenia tworzą nowy Kurs Edukacyjny XTB „Metody Mourinho”.

– Kiedy José Mourinho został ambasadorem XTB, chcieliśmy nie tylko współpracować ze znaną na całym świecie ikoną sportu, ale także wykorzystać jego bogate doświadczenie trenerskie i stworzyć wyjątkową wartość dla naszych klientów. W rzeczywistości wiele wyzwań, z jakimi José mierzy się zarządzając na co dzień drużyna piłkarską, jest bardzo podobnych do tych, z którymi musi się zmierzyć każdy inwestor – powiedział Jakub Paturalski, dyrektor polskiego oddziału XTB.

„Metody Mourinho” będą częścią kursu dla początkujących inwestorów, który jest dostępny w ramach XTB Trading Academy. Kurs będzie składał się z trzech części:

  • Jak radzić sobie z presją
  • Jak kontrolować emocje
  • Jak przygotować się na sukces

Każda część szkolenia zawiera materiał analityczny i edukacyjny wzbogacony cennymi spostrzeżeniami José Mourinho, który dowiedzie, jak bardzo światy piłki nożnej i inwestycji są do siebie podobne.

Weź udział w kursie edukacyjnym „Metody Mourinho”

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

chińska prowincja przetestuje politykę wspólnego dobrobytu czyli redystrybucję dochodów

Chińska prowincja Zhejiang przetestuje redystrybucję dochodów

Chińska prowincja Zhejiang stanie się obszarem pilotażowego programu redystrybucji dochodów. Jej władze przetestują politykę "wspólnego ...
Czytaj dalej
cmc markets ogłasza wyniki za pierwsze półrocze

CMC Markets z 409,8 mln GBP przychodu netto za pierwszy kwartał

Broker CMC Markets ujawnił swoje wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2021 roku. Najważniejsze dane obejmują ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (10.06): 30 podmiotów na czarnej liście SEC

Na liście ostrzeżeń pojawili się: 205fx - www.205fx.com 24TradeSpace - www.24tradespace.com 360Traders - www.360traders.co Binary-stocktrading - ...
Czytaj dalej
easymarkets pozyskało licencję na seszelach

easyMarkets z licencją regulatora z Brytyjskich Wysp Dziewiczych

Spółka easyMarkets, oferująca usługi brokerskie na rynku FX i CFD, poinformowała o uzyskaniu licencji regulatora ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę