menu

Strona Główna > Ostrzeżenia > Ostrzeżenia (15.02): BTC-Markets, 24xForex, Forte Investment Company…

Ostrzeżenia (15.02): BTC-Markets, 24xForex, Forte Investment Company…


Na listach ostrzeżeń pojawili się:

  • IQCENT – www.iqcent.com
  • Race Option – www.raceoption.com
  • Forte Investment Company – www.forteinvestmentcompany.com
  • 24 x Forex – www.24xforex.com
  • Sptoro – www.sptoro.com
  • LeonInv – www.leoninv.com
  • Profit Assist – www.profitassist.io
  • Crypto Señales – www.cryptosenales.com
  • Deal Trade – www.dealtrade.io
  • Krypto Haus – www.kryptohaus.com
  • Auto Cripto – www.autocripto.com
  • Kool Coin – www.koolcoin.io
  • Koloonia – www.koloonia.com
  • IM coin – www.imcoinproject.com
  • Mister Trader / MR Trader – www.imrtrader.com
  • POSPIX / BITPIX GLOBAL – www.pospix.com
  • GFX Royal – www.gfxroyal.com
  • Ark Management – www.gfxroyal.com
  • Trade Toss – www.tradetoss.com
  • Grahamalpha – www.grahamalpha.com
  • Fino Capital – www.finocapital.io
  • Optimus Markets – www.optimusmarkets.com
  • United Asset Finance – www.united-asset-finance.com
  • TradersPros – www.traderspros.com
  • FX-Leader – www.fx-leader.com
  • BTC-Markets – www.btc-markets.com
  • Interactive Trading – www.interactive-trading.com
  • Tradergy – www.tradergy.io

cmvm warningn

CMVM ostrzega przed 2 witrynami

Portugalski regulator finansowy CMVM wyjaśnia, że ​​podmiot ten nie jest prawnie uprawniony do prowadzenia reklamy lub poszukiwania klientów w celu zawarcia umów o pośrednictwo finansowe.
Z danych podanych na stronach internetowych obu podmiotów wynika, iż platformy są ze sobą powiązane.

IQCENT

STRONA: www.iqcent.com
SPÓŁKA: Wave Makers LTD
EMAIL: [email protected] ; [email protected]
ADRES: Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Marshall Islands MH96960

ostrzeżenie CMVM

RaceOption

STRONA: www.raceoption.com
SPÓŁKA: Makerun Corp.
EMAIL: [email protected] ; [email protected]
TELEFON: +18299476393 ; +442080685335 ; 3-395-0396 ; 081-855-7055 ; +7-499-7033774
ADRES: Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Marshall Islands MH96960

ostrzeżenie CMVM


oszukany przez SCAM - co zrobić

ForexRev ostrzega przed forteinvestmentcompany i 24xforex

Na podstawie zgłoszeń jakie otrzymujemy od poszkodowanych mamy podejrzenia, że platformy forteinvestmentcompany oraz 24xforex nie wypłacają pieniędzy klientom. Weryfikacja tych brokerów wykazała, iż nie posiadają oni licencji na świadczenie usług inwestycyjnych. Poszkodowani informują, iż konsultanci kontaktują się z nimi kilka razy w ciągu dnia z różnych numerów, nachalnie namawiając na handel na ich platformie. W sieci znaleźliśmy również sporo nieprzychylnych komentarzy świadczących o niewypłacaniu pieniędzy klientom. 

Spółki platformy Forte Investment Company oraz 24xForex są zarejestrowane w Anglii, jednak nie posiadają licencji brytyjskiej FCA (Financial Conduct Authority), która kontroluje rynek inwestycyjny na terenie Wielkiej Brytanii. 

Forte Investment Company

STRONA: www.forteinvestmentcompany.com
SPÓŁKA: Alternative Energy LTD
EMAIL: [email protected]
ADRES: 29 Constance Street, London, England, E16 2DQ

24xForex

STRONA: www.24xforex.com
SPÓŁKA: Paco System LTD / PACO World System LT
EMAIL: [email protected]
TELEFON: +442030977091
ADRES: 3rd Floor, 120 Baker Street, London, England, W1U 6TU / Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Republic of the Marshall Islands


cnmv

CNMV wpisało 12 podmiotów na listę ostrzeżeń

Hiszpańska Krajowa Komisja Giełdowa (CNMV) informuje, że 12 platform oferujących usługi inwestycyjne na terenie Hiszpanii oraz Unii Europejskiej nie posiada licencji i nie może oferować swoich usług na rynku finansowym.

Na czarnej liście znalazły się:

  • Sptoro – www.sptoro.com
  • LeonInv – www.leoninv.com
  • Profit Assist – www.profitassist.io
  • Crypto Señales – www.cryptosenales.com
  • Deal Trade – www.dealtrade.io
  • Krypto Haus – www.kryptohaus.com
  • Auto Cripto – www.autocripto.com
  • Kool Coin – www.koolcoin.io
  • Koloonia – www.koloonia.com
  • IM coin – www.imcoinproject.com
  • Mister Trader / MR Trader – www.imrtrader.com / redfincapital.co.uk / mistertrader.com / mistertrader.co / www.redfin.capital/
  • POSPIX / BITPIX – www.pospix.com

ostrzeżenia CNMV


FCA ostrzeżenie

FCA dodaje 8 witryn do czarnej listy

Na czarnej liście brytyjskiego regulatora znalazły się:

  • GFX Royal – www.gfxroyal.com
  • Ark Management – www.gfxroyal.com
  • Trade Toss – www.tradetoss.com
  • Grahamalpha – www.grahamalpha.com
  • Fino Capital – www.finocapital.io
  • Optimus Markets – www.optimusmarkets.com
  • United Asset Finance – www.united-asset-finance.com
  • TradersPros – www.traderspros.com

GFX Royal

STRONA: www.gfxroyal.com
EMAIL: [email protected]
ADRES: Adolf-Kolping-Straße 16, 80336 München, Germany

ostrzeżenie FCA

STRONA: www.arkmanagment.com
EMAIL: [email protected]
TELEFON: +44 2038070357 ; +44 7452390639
ADRES: 182 Cecil St, Singapore, 069547

ostrzeżenie FCA

STRONA: www.tradetoss.com
EMAIL: [email protected]
TELEFON: 01223976463; +61861028389

ostrzeżenie FCA

STRONA: www.grahamalpha.com
EMAIL: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]
TELEFON: 02038075176; +44 7874 985490; +44 7495 304915

ostrzeżenie FCA

Fino Capital

STRONA: www.finocapital.io
EMAIL: [email protected][email protected]
TELEFON: 44 203 67 02 54
ADRES: 8 Copthall, Roseau Valley, 00152 Commonwealth of Dominica

ostrzeżenie FCA

Optimus Markets

STRONA: www.optimusmarkets.com
SPÓŁKA: Dragon Capital KFT
EMAIL: [email protected]
TELEFON: +1 784-427-2347; +3617844272347
ADRES: Hungary, Budapest, Wesselenyi, utca, 66., fszt. 1

ostrzeżenie FCA

United Asset Finance

STRONA: www.united-asset-finance.com (klon licencjonowanej spółki United Asset Finance Limited)
EMAIL: [email protected]
TELEFON: +44 20 3885 5888, +74994495 501
ADRES: 52-54 Lime Street, London EC3M 7BS

ostrzeżenie FCA

TradersPros

STRONA: www.traderspros.com
SPÓŁKA: ND Corp Limited
EMAIL: [email protected]
TELEFON: +441208632000, +4934191857530
ADRES: Unit 1411, 14/Floor, Cosco Tower, 183 Queen’s Road Central, Sheung Wan, HK

ostrzeżenie FCA


Austriackie FMA ostrzega

FMA ostrzega przed 4 brokerami

Austriacki Finanzmarktaufsicht regulujący tamtejszy rynek finansowy, oświadcza, że nie wydał zezwolenia tym platformom na oferowanie usług na rynku finansowym. 

FX-Leader

STRONA: www.fx-leader.com
SPÓŁKA: FX-Leader Ltd.
EMAIL: [email protected], [email protected]
ADRES: Apartament 305 Griffith Corporate Center, Beachmont POB 1510, Kingstown, Saint Vincent i Grenadyny

ostrzeżenie FMA

BTC-Markets

STRONA: www.btc-markets.com
SPÓŁKA: Sunstar Holdings Ltd
EMAIL: [email protected]
ADRES: Beachmont Business Centre, Suite 58, Kingstown, Saint Vincent and the Grenadines

ostrzeżenie FMA

Interactive Trading

STRONA: www.interactive-trading.com
SPÓŁKA: Advanced Software Solutions Ltd
EMAIL: [email protected]
ADRES: James St., P.O.B. 1574, Kingstown VC 0100, St. Vincent and the Grenadines

ostrzeżenie FMA

Tradergy

STRONA: www.tradergy.io
SPÓŁKA: Interactive Solutions Limited
EMAIL: [email protected]
ADRES: Cnr old and church street, 2290 Roseau, Commonwealth of Dominica

ostrzeżenie FMA

Autor: Izabela Kamionka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.



Reklama:
exante baner

Najnowsze ostrzeżenia:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (21.04): Monfex, FINEXRO, CryptoZone24

Na listach ostrzeżeń umieszczono: BITOMATIC - www.bitomatic.io / www.bitomatic.app FINEXRO - www.finexro.com CFD GLOBE - ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (19.04): MarginElite

Ostrzeżenie KNF przed brokerem Margin-Elite Krajowa Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wydała ostrzeżenie przed platformą Margin ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (16.04): International Market Service Board, CapitalEU, SPTrade-24…

Na listy ostrzeżeń dodano platformy: CF Broker S.À R.L - www.cfbroker.io Sea Limited - www.sealimited.io ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (14.04): Market Pluse, IroTradex, kado-capital…

Na liście ostrzeżeń pojawili się: Market Pluse - www.marketpluse.com Iro Tradex - www.irotradex.com SpotFinex - ...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Uwaga: Opinie i wpisy w ForexRev.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinny być traktowane jako rekomendacje kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. ForexRev.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Przewiń na górę