menu

Strona Główna > Ostrzeżenia > Ostrzeżenia (19.10): FXPB, EVFX, Markets Swiss…

Ostrzeżenia (19.10): FXPB, EVFX, Markets Swiss…


Na listach ostrzeżeń pojawili się: 

  • FXPB – fxpb.us
  • AVEX Capital – avexcapital.com
  • UI Group – u-i-group.com
  • Markets Swiss – marketsswiss.com
  • Primaryfxmarkets – primaryfxmarkets.com
  • Conventus Group – conventusgroup.com
  • Capital Level – capitallevel.com
  • Cress Capital (klon Trium Capital LLP) – cress-capital.com
  • Etf Market UK Ltd (klon Wealthsimple UK Ltd) – etfmarket.co.uk
  • EVFX (klon Electronic and Voice Foreign Exchange Limited) – en.evfxgroup.com/index.html

CySec ostrzeżenie

CySEC ostrzega przed 7 nieregulowanymi brokerami Forex

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd wydała ostrzeżenie, w którym wskazała 7 stron należących do brokerów Forex, którzy działają bez licencji. Oznaczone podmioty mogą być oszustwami inwestycyjnymi.

Nowi brokerzy na czarnej liście CySEC:

  • FXPB – fxpb.us
  • AVEX Capital – avexcapital.com
  • UI Group – u-i-group.com
  • Markets Swiss – marketsswiss.com
  • Primaryfxmarkets – primaryfxmarkets.com
  • Conventus Group – conventusgroup.com
  • Capital Level – capitallevel.com

Ostrzeżenie od CySEC


FCA ostrzeżenie

FCA ostrzega przed 3 klonami

Brytyjskie FCA ostrzega przed 3 nieregulowanymi spółkami, które podają się za brokerów oferujących dostęp do rynków inwestycyjnych. Są one klonami poprawnie zarejestrowanych firm, których dane wykorzystują aby zyskać wiarygodność w oczach potencjalnych klientów.

Cress Capital (klon Trium Capital LLP)

STRONA: cress-capital.com
EMAIL: [email protected]
TELEFON: +441083897843, +442080897893
ADRES: 52 Park Avenue, London WC09 7EK

Ostrzeżenie od FCA

Etf Market UK Ltd (klon Wealthsimple UK Ltd)

STRONA: etfmarket.co.uk
EMAIL: [email protected]
ADRES: 1 Canada Square, E145AB

Ostrzeżenie od FCA

EVFX (klon Electronic and Voice Foreign Exchange Limited)

STRONA: en.evfxgroup.com/index.html
EMAIL: [email protected]
ADRES: Hong Kong Gold and Silver Commercial Building

Ostrzeżenie od FCA

Autor: Michał Misiura

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.



Reklama:
xtb

Najnowsze ostrzeżenia:

ostrzeżenia finansowe

Uwaga na MaxiTrade, Ace Investing, TradingTech [18 ostrzeżeń]

FCA ostrzega przed 7 nieuczciwymi brokerami FCA ostrzega przed: Trade Unity Capital (klon) STRONA: www.tradeunity.co Nieuczciwy ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Uwaga na BBanc, Ideal Trade oraz FinCloud. 26 podmiotów na listach ostrzeżeń europejskich regulatorów

10 podmiotów na czarnej liście hiszpańskiego CNMV CNMV ostrzega przed: Bitcoin BOT STRONA: www.bitcoin-bot-pro.com AF Invest ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Pierwsze oficjalne ostrzeżenie regulatora przed NOVOBROKERS [30 nowych ostrzeżeń]

BCSC ostrzega przed 3 nieregulowanymi brokerami BCSC ostrzega przed: Trade Defi STRONA: www.tdtrade.ca ostrzeżenie BCSC ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Uwaga na AIG Markets i Tedex. FMA ostrzega przed Metawerses World [7 ostrzeżeń]

2 podmioty na liście ostrzeżeń BCSC BCSC ostrzega przed: AIG Markets STRONA: www.aigmarkets.com ostrzeżenie BCSC ...
Czytaj dalej

Uwaga: Opinie i wpisy w ForexRev.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinny być traktowane jako rekomendacje kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. ForexRev.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Przewiń na górę