menu

Strona Główna > Ostrzeżenia > Ostrzeżenia (3.02): Konsens., Belgius Capital…

Ostrzeżenia (3.02): Konsens., Belgius Capital…


Na listach ostrzeżeń pojawili się:

  • Konsens. – konsens-investment.com
  • Belgius Capital – belgius.com
  • Brock Holdings – brockholdings.com
  • Cortez Capital – cortezcap-hk.com
  • Greenbridge International – greenbridgeinternational.com
  • Hepburn Investment – hepburninvestment.com
  • Kasimayari Group – kasimayari.com
  • Okuras Global Capital – okuras-global.capital

oszukany przez SCAM - co zrobić

Uwaga na Konsens. (konsens-investment.com)

Konsens. to fałszywy broker Forex, który wyłudza środki pod pozorem inwestowania na jego platformie. Klienci obserwują jak ich zyski rosną, jednak są to tylko dane podstawiane przez oszustów. W rzeczywistości depozyty są defraudowane i istnieje nikła szansa na ich odzyskanie. Aby zdobyć wiarygodność broker podaje nieprawdziwe informacje wg. których jest licencjonowany przez FCA i KNF. Ponadto Konsens. twierdzi, że działa od 2011 roku, jednak jego domena została zarejestrowana w listopadzie 2020.

SCAM jest nową odsłoną oszustwa FXcoins, przed którym ostrzegaliśmy w listopadzie zeszłego roku. Informacje na ten temat otrzymaliśmy od użytkownika platformy, który napisał nam, że w pewnym momencie przysłano mu wiadomość o przerwie technicznej, a później zaczął otrzymywać telefony od „asystentów” z Konsens.

Konsens.

STRONA: konsens-investment.com


FSMA ostrzeżenia

FSMA ostrzega przed kotłowniami

Belgijskie Financial Services and Markets Authority (FSMA) wydało ostrzeżenie przed szeregiem kotłowni, czyli nieuczciwych call-center wyłudzających pieniądze pod pozorem inwestycji. Oszuści dzwonią do klientów zachęcając ich do zakładania kont i wpłacania środków na platformach należących do fałszywych brokerów. Środki te nie trafiają jednak na rynek. 

FSMA ostrzega przed:

  • Belgius Capital – belgius.com
  • Brock Holdings – brockholdings.com
  • Cortez Capital – cortezcap-hk.com
  • Greenbridge International – greenbridgeinternational.com
  • Hepburn Investment – hepburninvestment.com
  • Kasimayari Group – kasimayari.com
  • Okuras Global Capital – okuras-global.capital

Ostrzeżenie od FSMA

Autor: Michał Misiura

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.



Reklama:

Najnowsze ostrzeżenia:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (21.04): Monfex, FINEXRO, CryptoZone24

Na listach ostrzeżeń umieszczono: BITOMATIC - www.bitomatic.io / www.bitomatic.app FINEXRO - www.finexro.com CFD GLOBE - ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (19.04): MarginElite

Ostrzeżenie KNF przed brokerem Margin-Elite Krajowa Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wydała ostrzeżenie przed platformą Margin ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (16.04): International Market Service Board, CapitalEU, SPTrade-24…

Na listy ostrzeżeń dodano platformy: CF Broker S.À R.L - www.cfbroker.io Sea Limited - www.sealimited.io ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (14.04): Market Pluse, IroTradex, kado-capital…

Na liście ostrzeżeń pojawili się: Market Pluse - www.marketpluse.com Iro Tradex - www.irotradex.com SpotFinex - ...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Uwaga: Opinie i wpisy w ForexRev.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinny być traktowane jako rekomendacje kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. ForexRev.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Przewiń na górę