menu

Strona Główna > Ostrzeżenia > Ostrzeżenia (3.11): OctagonTrade, Market4fx, Fxplus…

Ostrzeżenia (3.11): OctagonTrade, Market4fx, Fxplus…


Na listach ostrzeżeń pojawili się: 

  • Cryptoarb – cryptoarb.io/es
  • OctagonTrade – octagontrade.com
  • elitefxltd.club (Elite FX Ltd) – elitefxltd.club
  • Alpari International (Exinity Limited) – alpari.org
  • Alpha Investment Pty – alphainvestmentspty.ltd
  • Beforexcapital (THE CAPITAL HOLDING FUNDS) – beforexcapital.com
  • Finschool (Wineshtock Trading Ltd) – finschool.co
  • Market4fx – market-4fx.com
  • Elite Market (Astrica Ltd)– elite-market.com
  • B2Trades – b2trades.com
  • CTXholdings (Golden Dawn) – ctxholdings.com
  • IQCent (Wave Makers LTD) – iqcent.com
  • Paying Invest (Paying Invest LLC) – payinginvest.com
  • Fxplus – fxplus.co
  • Forex Liberty – forexliberty.com.mx
  • Fx24options (Fx24options Ltd) – fx24options.org
  • CruxINV  (klon) – cruxinv.com
  • Finlay (Widdershins Group Ltd, Mitz Holdings Ltd) – finlay.io
  • Enevis Limited – enevislimited.com
  • Crypto Limited – cryptolimited.net
  • Red Fin Stocks (Plan Bit Global Limited, Plan Bit Tech Ltd) – redfinstocks.com
  • Sky Capital – skycapital.cc
  • PumaBroker – pumabroker.com
  • Premier FX Trade (Lemarilo Trade) – premierfxt.com
  • BDV Markets – bdvmarkets.com
  • XIFRA – xifralifestyle.com
  • uBanker (Rehoboth Ltd) – ubanker.com
  • TradeTime (CAPITAL PROCESS LTD) – tradetime.com
  • Global Wealth Investment – globalwealthinvestment.com

cnmv

CNMV ostrzega przed 29 nieregulowanymi brokerami

Hiszpańskie CNMV zaktualizowało swoją czarną listę ostrzeżeń. Znalazło się na niej ponad 40 nieregulowanych spółek, w tym 29 podmiotów podających się za brokerów działających na rynkach Forex, surowców lub kryptowalut. Żaden z nich nie ma zezwolenia na świadczenie usług, ani nie jest zarejestrowany w żadnym europejskim kraju. Istnieje wysokie ryzyko, że większość z wymienionych podmiotów to SCAM’y.

Nowi nieregulowani brokerzy na czarnej liście CNMV:

  • Cryptoarb – cryptoarb.io/es
  • OctagonTrade – octagontrade.com
  • elitefxltd.club (Elite FX Ltd) – elitefxltd.club
  • Alpari International (Exinity Limited) – alpari.org
  • Alpha Investment Pty – alphainvestmentspty.ltd
  • Beforexcapital (THE CAPITAL HOLDING FUNDS) – beforexcapital.com
  • Finschool (Wineshtock Trading Ltd) – finschool.co
  • Market4fx – market-4fx.com
  • Elite Market (Astrica Ltd)– elite-market.com
  • B2Trades – b2trades.com
  • CTXholdings (Golden Dawn) – ctxholdings.com
  • IQCent (Wave Makers LTD) – iqcent.com
  • Paying Invest (Paying Invest LLC) – payinginvest.com
  • Fxplus – fxplus.co
  • Forex Liberty – forexliberty.com.mx
  • Fx24options (Fx24options Ltd) – fx24options.org
  • CruxINV  (klon) – cruxinv.com
  • Finlay (Widdershins Group Ltd, Mitz Holdings Ltd) – finlay.io
  • Enevis Limited – enevislimited.com
  • Crypto Limited – cryptolimited.net
  • Red Fin Stocks (Plan Bit Global Limited, Plan Bit Tech Ltd) – redfinstocks.com
  • Sky Capital – skycapital.cc
  • PumaBroker – pumabroker.com
  • Premier FX Trade (Lemarilo Trade) – premierfxt.com
  • BDV Markets – bdvmarkets.com
  • XIFRA – xifralifestyle.com
  • uBanker (Rehoboth Ltd) – ubanker.com
  • TradeTime (CAPITAL PROCESS LTD) – tradetime.com
  • Global Wealth Investment – globalwealthinvestment.com

Lista ostrzeżeń CNMV

Autor: Michał Misiura

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.



Reklama:

Najnowsze ostrzeżenia:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (19.04): MarginElite

Ostrzeżenie KNF przed brokerem Margin-Elite Krajowa Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wydała ostrzeżenie przed platformą Margin ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (16.04): International Market Service Board, CapitalEU, SPTrade-24…

Na listy ostrzeżeń dodano platformy: CF Broker S.À R.L - www.cfbroker.io Sea Limited - www.sealimited.io ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (14.04): Market Pluse, IroTradex, kado-capital…

Na liście ostrzeżeń pojawili się: Market Pluse - www.marketpluse.com Iro Tradex - www.irotradex.com SpotFinex - ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (12.04): IngoInvest, GrandisCapitalTrade, CapitalPro-Inv…

Na liście ostrzeżeń pojawili się: IngoInvest - www.ingoinvest.com Horizon Group Consulting - www.horizongroupconsulting.com Grandis Capital ...
Czytaj dalej

Uwaga: Opinie i wpisy w ForexRev.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinny być traktowane jako rekomendacje kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. ForexRev.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Przewiń na górę