menu

Strona Główna > Ostrzeżenia > Ostrzeżenia (7.01): Dupforex, Unix Broker…

Ostrzeżenia (7.01): Dupforex, Unix Broker…


Na listach ostrzeżeń pojawili się:

  • Dupforex (DUP Capital Limited) – dupforex.com
  • Cinda Securities – cinda-securities.com
  • Brianna Capital – brianna-capital.com
  • Sapia Capital / Sapia Trade – sapiacapital.com, apiatrade.com
  • Trading Broker Pro – lp.tradingbrokerpro.com/pages/amz-bestinvesting-calc-en2
  • Capital1.io – capital1.io
  • BBVA Trade – bbvatrade.co.uk
  • Unix Broker – unixbroker.com
  • LBLV – lblv.com
  • Global Pro Trader Ltd – globalprotrader.org
  • Sun CFD Trading – suncfdtrading.com

sfc hong kong

SFC ostrzega przed 3 brokerami Forex

Hongkoński nadzór finansowy SFC wydał ostrzeżenie przed 3 nieregulowanymi brokerami Forex, którzy kierują ofertę do mieszkańców jurysdykcji. Ich strony są dostępne w języku angielskim tak więc mogą one próbować pozyskiwać klientów także w innych regionach świata.

Na czarnej liście SFC znalazły się:

  • Dupforex (DUP Capital Limited) – dupforex.com
  • Cinda Securities – cinda-securities.com
  • Brianna Capital – brianna-capital.com

Lista ostrzeżeń SFC


FCA ostrzeżenie

FCA ostrzega przed nieregulowanymi spółkami i klonami

Brytyjskie Financial Conduct Authority wydało szereg ostrzeżeń przed nieregulowanymi brokerami oraz podmiotom podszywającym się pod regulowane spółki. Na czarną listę FCA trafiło 6 nowych spółek związanych (lub podających się za związane) z rynkiem Forex.

FCA ostrzega przed:

  • Sapia Capital / Sapia Trade – sapiacapital.com, apiatrade.com
  • Trading Broker Pro – lp.tradingbrokerpro.com/pages/amz-bestinvesting-calc-en2
  • Capital1.io – capital1.io
  • BBVA Trade – bbvatrade.co.uk
  • Unix Broker – unixbroker.com
  • LBLV – lblv.com

Lista ostrzeżeń FCA


Austriackie FMA ostrzegaAustriackie FMA ostrzega przed Global Pro Trader

Austriacki organ nadzoru finansowego wydał ostrzeżenie przed nieregulowanym brokerem Forex, który posługuje się nazwą Global Pro Trader Ltd. Spółka nie ma licencji na świadczenie usług na terenie Unii Europejskiej.

Global Pro Trader Ltd

STRONA: globalprotrader.org

Ostrzeżenie od FMA


cssf

CSSF ostrzega przed Sun CFD Trading Inc.

Luksemburskie Commission de Surveillance du Secteur Financier (CSSF) wydało ostrzeżenie przed brokerem Sun CFD Trading, który nie ma licencji na świadczenie usług. 

Sun CFD Trading Inc.

STRONA: suncfdtrading.com

Ostrzeżenie od CSSF

Autor: Michał Misiura

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.



Reklama:

Najnowsze ostrzeżenia:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (19.04): MarginElite

Ostrzeżenie KNF przed brokerem Margin-Elite Krajowa Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wydała ostrzeżenie przed platformą Margin ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (16.04): International Market Service Board, CapitalEU, SPTrade-24…

Na listy ostrzeżeń dodano platformy: CF Broker S.À R.L - www.cfbroker.io Sea Limited - www.sealimited.io ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (14.04): Market Pluse, IroTradex, kado-capital…

Na liście ostrzeżeń pojawili się: Market Pluse - www.marketpluse.com Iro Tradex - www.irotradex.com SpotFinex - ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (12.04): IngoInvest, GrandisCapitalTrade, CapitalPro-Inv…

Na liście ostrzeżeń pojawili się: IngoInvest - www.ingoinvest.com Horizon Group Consulting - www.horizongroupconsulting.com Grandis Capital ...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Uwaga: Opinie i wpisy w ForexRev.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinny być traktowane jako rekomendacje kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. ForexRev.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Przewiń na górę