menu

Strona Główna > Newsy > Pepperstone wprowadza integrację z TradingView

Pepperstone wprowadza integrację z TradingView


Spółka Pepperstone poinformowała o nawiązaniu współpracy z TradingView. Dzięki temu, usługi brokera zostaną zintegrowane z TradingView, zapewniając inwestorom dostęp do wykresów, analiz i innych narzędzi handlowych.

Zdaniem Tony’ego Gruebnera, dyrektora ds. marketingu w Pepperstone, TradingView oferuje jedno z najbardziej imponujących i cieszących się dużym popytem narzędzi do tworzenia wykresów internetowych wśród społeczności tradingowych. W celu integracji z TradingView Pepperstone skorzystał z usług Spotware Trading Technology, cypryjskiej firmy, która licencjonuje popularną platformę transakcyjną c-Trader.

– W Pepperstone mamy obsesję na punkcie klientów i zawsze staramy się oferować wiodącą technologię i narzędzia, aby wzbogacić ich doświadczenia tradingowe. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą ze Spotware i cTrader, aby włączyć TradingView jako część naszego szerokiego portfolio technologii tradingowych – powiedział Tony Gruebner.

Usługa będzie dostępna w Chinach i Niemczech

Broker z siedzibą w Australii zapewnił, że integracja z TradingView będzie dostępna dla klientów w Chinach i Niemczech. TradingView to jedna z bardzo popularnych platform badania rynku dostępna dla traderów detalicznych i profesjonalnych. Dodatkowo, pozwala platformom brokerskim na integrację swoich usług, dzięki czemu transakcje mogą być realizowane bezpośrednio z platformy badania rynku.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

KNF wszczyna postępowanie wyjaśniające w sprawie obrotu akcjami Ekipa Holding SA

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o wszczęciu postępowania wyjaśniającego dotyczącego podejrzenia popełnienia przestępstw wykorzystania i ujawnienia ...
Czytaj dalej
makroprzeglad forexrev

Kryzys bankowy i FED: czy rynek znowu nie ma racji? MakroPrzegląd #4/4 Marzec

W ubiegłym tygodniu FED podniósł stopy o 25pb, ale i zmienił narrację, sygnalizując możliwą pauzę ...
Czytaj dalej
Inwestorzy detaliczni opuszczają rynek akcji

Conotoxia wprowadza usługę doradztwa inwestycyjnego dla klientów detalicznych

Globalna spółka Cinkciarz.pl udostępnia klientom Conotoxia Ltd. (oddziału obsługującego trading detaliczny) usługę doradztwa inwestycyjnego. Klienci ...
Czytaj dalej
nbp podejmuje powolne działania w walce z inflacją w polsce

Amerykańskie banki mogą mieć nawet 1,7 bln USD niezrealizowanych strat

Po gwałtownym upadku Silicon Valley Bank i Signature Bank na początku tego miesiąca, a także ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę