menu

Strona Główna > Newsy > Plus500 podpisuje umowę sponsorską z Legią Warszawa

Plus500 podpisuje umowę sponsorską z Legią Warszawa


Broker Plus500 stał się głównym sponsorem Legii Warszawa. Spółka podpisała z klubem umowę, zgodnie z którą w sezonie 2020/21 jej logo pojawi się na koszulkach piłkarzy z Warszawy. Legia jest aktualnym mistrzem Polski, który w najbliższym sezonie wystąpi w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Dla spółki Plus500 to już trzeci europejski klub piłkarski, z którym nawiązała współpracę.

Umowa pomiędzy Plus500 i Legią Warszawa obowiązuje przez dwa lata i ma opcję przedłużenia o kolejny sezon. W ramach umowy logo brokera pojawi się na przodzie koszulek meczowych oraz koszulek treningowych zarówno w rozgrywkach krajowych, jak i międzynarodowych. Umowa daje również brokerowi prawo do wykorzystywania marki Legii co celów reklamowych.

Prezes Plus500 David Zruia powiedział, że cieszy się z nawiązania współpracy z Legią Warszawa, która jest klubem z bogatymi tradycjami i wspaniałymi kibicami. Zruia podkreśla, że partnerstwo z Legią wzmocni rozpoznawalność marki na całym świecie i poszerzy globalną bazę klientów. W jego opinii to również dobra okazja do promocji Plus500 w Polsce, która jest rynkiem o dużym potencjale.

Kolejny klub w portfelu Plus500

Logo dotychczasowego głównego sponsora Legii, firmy Fortuna Zakłady Bukmacherskie, trafi na tył koszulek piłkarskich i zajmie miejsce marki Królewskie, która z kolei znajdzie się na rękawach koszulek. Poza Legią Warszawa marka Plus500 jest widoczna na koszulkach zawodników Atletico Madryt. Ponadto spółka współpracuje ze szwajcarskim zespołem Young Boys Berno oraz australijskim klubem rugby Plus500 Brumbies.

Podpisanie umowy skomentował również prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski. Jego zdaniem świadczy to sile marki stołecznego klubu. Mioduski powiedział również, że Plus500 ma doświadczenie we współpracy z utytułowanymi klubami piłkarskimi w skali międzynarodowej, a podpisana umowa dowodzi wyjątkowej pozycji Legii na europejskiej arenie.

Zdjęcie: legia.com

Oficjalny komunikat prasowy na stronie klubu

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

asic uderza w dwa scamy

ASIC udzielił 339 nowych licencji AFS w ubiegłym roku finansowym

Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) poinformowała, że w okresie od lipca 2020 roku ...
Czytaj dalej
FCA

FCA publikuje dane na temat inwestycji konsumenckich i określa cele do 2025 roku

Brytyjski nadzór finansowy opublikował dane na temat inwestycji konsumenckich oraz określił swoje cele na najbliższe ...
Czytaj dalej
cena ropy spada gdy zapasy w usa rosną

Analiza: Co się dzieje na rynku ropy naftowej?

Ceny ropy wzrosły do najwyższego poziomu od sześciu tygodni. Dzieje się tak, pomimo że OPEC ...
Czytaj dalej
chińska prowincja przetestuje politykę wspólnego dobrobytu czyli redystrybucję dochodów

Chiny używają aplikacji do monitorowania wejść na zagraniczne portale finansowe

Chińska policja używa nowej aplikacji do monitorowania wejść na zagraniczne portale z wiadomościami finansowymi. Oprogramowanie ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę