menu

Strona Główna > Newsy > Plus500 uruchamia kompleksową Akademię Tradingu

Plus500 uruchamia kompleksową Akademię Tradingu


W ciągu ostatnich dwóch lat na rynkach finansowych pojawiły się miliony nowych inwestorów, w tym wiele osób z pokolenia Millenialsów i jeszcze młodszych przedstawicieli generacji Z. W efekcie istnieje ogromne zapotrzebowanie na informacje dotyczące poruszania się po rynkach finansowych.

Broker Plus500 zaobserwował ten silny wzrost we własnej bazie klientów – tylko w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2022 roku ponad 175 000 klientów dokonało co najmniej jednej transakcji. Wiodące w branży platformy handlowe Plus500 przyciągnęły prawie 34 000 nowych klientów, którzy po raz pierwszy dokonali wpłaty.

Dostrzegając potrzebę zwiększania poziomu edukacji na temat rynku, spółka Plus500 uruchomiła niedawno Akademię Tradingu dostępną za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji. To wyjątkowe centrum wiedzy umożliwiające inwestorom rozwijanie umiejętności i pewności siebie niezbędnych do działania w różnych warunkach rynkowych. Firma stworzyła przyjazny dla użytkownika pakiet edukacyjny obejmujący eBook, filmowy Poradnik Tradera oraz obszerny dział FAQ, aby ułatwić działanie zarówno początkującym, jak i doświadczonym traderom.

Bogata oferta dla traderów

Akademia Plus500 oferuje różnorodne produkty edukacyjne, w tym:

  • e-book: wraz z kompleksowym przewodnikiem tradingu firma Plus500 stworzyła bezpłatny e-book do pobrania. Ułatwia on zrozumienie aktywów handlowych, platform handlowych i ich funkcji, kluczowej terminologii handlowej oraz podaje przykłady tradingu.
  • filmowy poradnik tradera: specjalnie stworzone filmy edukacyjne pomagają inwestorom nauczyć się efektywnego korzystania z platform Plus500. Ponadto traderzy mogą nauczyć się podstaw poruszania się po rynkach finansowych.
  • narzędzia do zarządzania ryzykiem: platforma Plus500 umożliwia traderom zarządzanie ryzykiem za pomocą wielu prostych w obsłudze, ale ważnych narzędzi.
  • najczęściej zadawane pytania: platforma Plus500 zebrała w jednym miejscu wszystkie najczęściej zadawane pytania przez globalnych traderów. Traderzy mogą tu znaleźć odpowiedzi na wiele pytań obejmujących szeroki zakres tematyczny od weryfikacji kont tradingowych poprzez zrozumienie zgodności z przepisami, a skończywszy na różnych aspektach tradingu, wpłacania i wypłacania środków.

Broker Plus500 oferuje również całodobowe wsparcie dla traderów za pośrednictwem czatu na żywo, poczty elektronicznej i wiadomości WhatsApp.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
akcje w xtb

Najnowsze wiadomości:

Dukascopy Bank wprowadza możliwość wpłat i wypłat w USDT

Dukascopy zmienia warunki handlowe w reakcji na kryzys bankowy

Broker Dukascopy Bank zmienia warunki handlowe w odniesieniu do niektórych instrumentów. To reakcja na kryzys, ...
Czytaj dalej
LME wykryła „nieprawidłowości” w kilku pakietach niklu

LME wykryła „nieprawidłowości” w kilku pakietach niklu

London Metal Exchange (LME) przełożyła w piątek wznowienie handlu niklem w godzinach pracy w Azji ...
Czytaj dalej
Broker Oanda ma kłopoty w Brazylii

OANDA przenosi europejską siedzibę do Polski

OANDA Global Corporations poinformowała o rozpoczęciu prowadzenia europejskiej działalności z Polski pod nadzorem Komisji Nadzoru ...
Czytaj dalej
cypryjski regulator cysec

CySEC podsumowuje działania prowadzone w 2022 roku

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) podsumowała 2022 rok i poinformowała, że nadzorowała 837 ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę