menu

Strona Główna > Newsy > PrimeXBT otwiera platformę do copy tradingu

PrimeXBT otwiera platformę do copy tradingu


Firma z branży kryptowalutowej PrimeXBT uruchomiła platformę do copy tradingu. Platforma powstała we współpracy z europejską giełdą cyfrowych aktywów Covesting. Wspólny produkt pozwala początkującym inwestorom na automatyczne kopiowanie transakcji dokonywanych przez doświadczonych traderów działających na tej platformie.

W zamian za udostępnienie swoich strategii, kopiowani traderzy otrzymują prowizję w wysokości do 20% zysków osiąganych przez naśladowców. Spółka Covesting pobiera dodatkowe 10% za wsparcie tego procesu, co oznacza, że inwestor może osiągnąć 70% oryginalnego zysku kopiowanego tradera bez konieczności samodzielnego zawierania transakcji.

Covesting nawiązała współpracę z PrimeXBT w roku 2019. Wówczas w ramach umowy partnerskiej token COV spółki Covesting wszedł w skład infrastruktury tradingowej PrimeXBT. Copy trading już od pewnego czasu jest dostępny na platformie Covesting, jednak nowa umowa oznacza, że z usługi będą mogli skorzystać także klienci PrimeXBT. Covesting umożliwia również inwestorom na wyszukiwanie i porównywanie wyników setek uznanych traderów kryptowalutowych i automatyczne kopiowanie ich transakcji. Równocześnie platforma Covesting pozwala utalentowanym inwestorom na chwalenie się swoimi wynikami i konkurowanie z innymi traderami.

Szybki rozwój spółki Covesting

Spółka Covesting została założona przez Dmitrija Pruglo oraz kilku byłych kierowników Saxo Bank z dużym doświadczeniem w zakresie rynku Forex oraz instrumentów pochodnych. Celem platformy jest ułatwienie wejścia na rynek kryptowalutowy inwestorom, którzy nie mają czasu lub wiedzy technicznej. Dzięki niej mogą oni korzystać z doświadczeń innych traderów i inteligentnie inwestować na tym nowym rynku.

Nowy produkt to kolejny z ambitnych kroków podejmowanych przez Covesting. Wcześniej spółka przeprowadziła ICO, uruchomiła Crypto Intelligence Portal oraz zatrudniła Kurta Carlssona i Petera Kristensona, którzy wcześniej pełnili wysokie funkcje kierownicze w Saxo Bank.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

tradingview osiąga kapitalizację rzędu 3 mld

Platforma TradingView pozyskała finansowanie w wysokości 298 mln USD

Spółka TradingView, jedna z najpopularniejszych na świecie platform do tworzenia wykresów dla inwestorów i traderów, ...
Czytaj dalej
etoro kończy rok 2020 z przychodami w wysokości 660 milionów dolarów

eToro (UK) ze wzrostem przychodów o 717% w 2020 roku

Spółka eToro (UK) Limited, brytyjski oddział globalnej grupy, ujawniła swoje dane finansowe za rok fiskalny ...
Czytaj dalej
Atak hakerski na ASIC

ASIC bierze na cel 300-osobową grupę pump and dump

Na kanale ASX Pump Organization w serwisie Telegram pojawiło się ostrzeżenie od Australijskiej Komisji Papierów ...
Czytaj dalej
giełda w bukareszcie z rekordową wartością transakcji

Zaskakująca aktywność traderów detalicznych w Korei Południowej

Ostatni miesiąc letnich wakacji przyniósł kontynuację kluczowych trendów w branży FX. Jak pokazują najnowsze dane ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę