menu

Strona Główna > Newsy > PrimeXBT otwiera platformę do copy tradingu

PrimeXBT otwiera platformę do copy tradingu


Firma z branży kryptowalutowej PrimeXBT uruchomiła platformę do copy tradingu. Platforma powstała we współpracy z europejską giełdą cyfrowych aktywów Covesting. Wspólny produkt pozwala początkującym inwestorom na automatyczne kopiowanie transakcji dokonywanych przez doświadczonych traderów działających na tej platformie.

W zamian za udostępnienie swoich strategii, kopiowani traderzy otrzymują prowizję w wysokości do 20% zysków osiąganych przez naśladowców. Spółka Covesting pobiera dodatkowe 10% za wsparcie tego procesu, co oznacza, że inwestor może osiągnąć 70% oryginalnego zysku kopiowanego tradera bez konieczności samodzielnego zawierania transakcji.

Covesting nawiązała współpracę z PrimeXBT w roku 2019. Wówczas w ramach umowy partnerskiej token COV spółki Covesting wszedł w skład infrastruktury tradingowej PrimeXBT. Copy trading już od pewnego czasu jest dostępny na platformie Covesting, jednak nowa umowa oznacza, że z usługi będą mogli skorzystać także klienci PrimeXBT. Covesting umożliwia również inwestorom na wyszukiwanie i porównywanie wyników setek uznanych traderów kryptowalutowych i automatyczne kopiowanie ich transakcji. Równocześnie platforma Covesting pozwala utalentowanym inwestorom na chwalenie się swoimi wynikami i konkurowanie z innymi traderami.

Szybki rozwój spółki Covesting

Spółka Covesting została założona przez Dmitrija Pruglo oraz kilku byłych kierowników Saxo Bank z dużym doświadczeniem w zakresie rynku Forex oraz instrumentów pochodnych. Celem platformy jest ułatwienie wejścia na rynek kryptowalutowy inwestorom, którzy nie mają czasu lub wiedzy technicznej. Dzięki niej mogą oni korzystać z doświadczeń innych traderów i inteligentnie inwestować na tym nowym rynku.

Nowy produkt to kolejny z ambitnych kroków podejmowanych przez Covesting. Wcześniej spółka przeprowadziła ICO, uruchomiła Crypto Intelligence Portal oraz zatrudniła Kurta Carlssona i Petera Kristensona, którzy wcześniej pełnili wysokie funkcje kierownicze w Saxo Bank.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

chińska prowincja przetestuje politykę wspólnego dobrobytu czyli redystrybucję dochodów

Chińska prowincja Zhejiang przetestuje redystrybucję dochodów

Chińska prowincja Zhejiang stanie się obszarem pilotażowego programu redystrybucji dochodów. Jej władze przetestują politykę "wspólnego ...
Czytaj dalej
cmc markets ogłasza wyniki za pierwsze półrocze

CMC Markets z 409,8 mln GBP przychodu netto za pierwszy kwartał

Broker CMC Markets ujawnił swoje wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2021 roku. Najważniejsze dane obejmują ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (10.06): 30 podmiotów na czarnej liście SEC

Na liście ostrzeżeń pojawili się: 205fx - www.205fx.com 24TradeSpace - www.24tradespace.com 360Traders - www.360traders.co Binary-stocktrading - ...
Czytaj dalej
easymarkets pozyskało licencję na seszelach

easyMarkets z licencją regulatora z Brytyjskich Wysp Dziewiczych

Spółka easyMarkets, oferująca usługi brokerskie na rynku FX i CFD, poinformowała o uzyskaniu licencji regulatora ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę