menu

Strona Główna > Newsy > Problem z logowaniem klientów T-Mobile do Alior Banku

Problem z logowaniem klientów T-Mobile do Alior Banku


Alior Bank i T-Mobile Usługi Bankowe zostały połączone w tą niedzielę. Część klientów ze strony T-Mobile miała lub nadal ma problem z dostępem do nowego systemu.

Przy migracji kont klientów T-Mobile Usługi Bankowe do Alior Banku, wystąpił poważny błąd w systemie, powodując wiele niedogodności użytkownikom platformy. Zgodnie z informacjami część dotychczasowych loginów przestała działać, dostępy do kont zostały zablokowane, limity wypłat pozmieniały się, a przy przejściu uwierzytelniania uzyskiwało się informacje, że podane dane są nieprawidłowe. Infolinia była przez długi czas przeciążona, jednak chwilę później Alior podwoił, a następnie potroił liczbę konsultantów.

Z komentarzy na Facebooku wynika, że firmy sprawnie rozwiązują problemy, mimo, że użytkownicy masowo zaczęli zgłaszać swoje obawy. Jednym z głównych problemów, był brak przyjęcia numeru CIF w systemie, a dane uwierzytelniające konto nie były prawidłowe.

Jedna z klientek banku napisała: Żadne hasło nie działa do mojego CIFu, obrazek logowania jest błędny, brak możliwości zmiany hasła przez portal.

UPDATE 12:00

Od rana podwoiliśmy liczbę konsultantów na infolinii banku, a do godziny 14:00 liczba konsultantów…

Opublikowany przez Alior Bank SA Poniedziałek, 30 listopada 2020

 

Alior bank skomentował obecną sytuację mówiąc, że dane klientów zostały prawidłowo zmigrowane, a systemy bankowe działają prawidłowo. Zmienił się natomiast sposób logowania ze względu na przeniesienie klientów byłego już oddziału T-Mobile Usługi Bankowe do bankowości Alior Banku i zostało to podyktowane zmianą systemów informatycznych.

Wszystkie obawy związane z nieprawidłowością działania systemu Alior rozwiał w powyższym poście udostępnionym na Facebooku, a z ewentualnymi problemami należy dzwonić na infolinię.

Autor: Konrad Juszczyk

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

etoro kończy rok 2020 z przychodami w wysokości 660 milionów dolarów

eToro podsumowuje wyniki spółek za IV kwartał

Spółka eToro przedstawiła podsumowanie wyników spółek za IV kwartał. Autorem analizy jest Paweł Majtkowski, analityk ...
Czytaj dalej
Nieruchomosci usa

USA – pozytywne dane z rynku nieruchomości!

Mamy świeże dane na temat pozwoleń na budowę budynków mieszkalnych na terenie Stanów Zjednoczonych. To ...
Czytaj dalej
Wielka Brytania UK CPI

Wielka Brytania – CPI 5.4% vs konsensus: 5.2%

Główny urząd statystyczny Wielkiej Brytanii opublikował świeże dane na temat wartości Consumer Price Index, powszechnie ...
Czytaj dalej
chińska prowincja przetestuje politykę wspólnego dobrobytu czyli redystrybucję dochodów

Chiny z 8,1% wzrostem gospodarczym w 2021 roku

Gospodarka Chin odbiła się w 2021 roku, odnotowując najlepszy wzrost od dekady, w czym pomógł ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę