menu

Strona Główna > Newsy > Problem z logowaniem klientów T-Mobile do Alior Banku

Problem z logowaniem klientów T-Mobile do Alior Banku


Alior Bank i T-Mobile Usługi Bankowe zostały połączone w tą niedzielę. Część klientów ze strony T-Mobile miała lub nadal ma problem z dostępem do nowego systemu.

Przy migracji kont klientów T-Mobile Usługi Bankowe do Alior Banku, wystąpił poważny błąd w systemie, powodując wiele niedogodności użytkownikom platformy. Zgodnie z informacjami część dotychczasowych loginów przestała działać, dostępy do kont zostały zablokowane, limity wypłat pozmieniały się, a przy przejściu uwierzytelniania uzyskiwało się informacje, że podane dane są nieprawidłowe. Infolinia była przez długi czas przeciążona, jednak chwilę później Alior podwoił, a następnie potroił liczbę konsultantów.

Z komentarzy na Facebooku wynika, że firmy sprawnie rozwiązują problemy, mimo, że użytkownicy masowo zaczęli zgłaszać swoje obawy. Jednym z głównych problemów, był brak przyjęcia numeru CIF w systemie, a dane uwierzytelniające konto nie były prawidłowe.

Jedna z klientek banku napisała: Żadne hasło nie działa do mojego CIFu, obrazek logowania jest błędny, brak możliwości zmiany hasła przez portal.

UPDATE 12:00

Od rana podwoiliśmy liczbę konsultantów na infolinii banku, a do godziny 14:00 liczba konsultantów…

Opublikowany przez Alior Bank SA Poniedziałek, 30 listopada 2020

 

Alior bank skomentował obecną sytuację mówiąc, że dane klientów zostały prawidłowo zmigrowane, a systemy bankowe działają prawidłowo. Zmienił się natomiast sposób logowania ze względu na przeniesienie klientów byłego już oddziału T-Mobile Usługi Bankowe do bankowości Alior Banku i zostało to podyktowane zmianą systemów informatycznych.

Wszystkie obawy związane z nieprawidłowością działania systemu Alior rozwiał w powyższym poście udostępnionym na Facebooku, a z ewentualnymi problemami należy dzwonić na infolinię.

Autor: Konrad Juszczyk

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.



Reklama:

Najnowsze wiadomości:

cmc markets ogłasza wyniki za pierwsze półrocze

CMC Markets przyspiesza cyfrową transformację z AWS

Broker CMC Markets nawiązał współpracę z Amazon Web Service (AWS), aby skuteczniej i bezpieczniej dostarczać ...
Czytaj dalej
oanda wprowadza nowe konta profesjonalne w australii

OANDA wprowadza profesjonalne konta w Australii

Niespełna dwa miesiące przed wprowadzeniem przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) zaostrzonych warunków ...
Czytaj dalej
prokuratura szuka osoby pokrzywdzone przez aspen holding

Prokuratura szuka pokrzywdzonych przez Aspen Holding

Prokuratura Krajowa wydała ostrzeżenie przed fałszywym brokerem Aspen Holding i prosi poszkodowanych o zgłaszanie się ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (26.01): Ballion, GMBanc, Tessline…

Na listach ostrzeżeń pojawili się:  Ballion (Ballion Investments Ltd.) - ballion.net GMBanc (Goldmans Banc) - ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę