menu

Strona Główna > Newsy > Prognozy rynkowe na 2022 rok od XTB

Prognozy rynkowe na 2022 rok od XTB


Broker XTB przygotował kolejną niespodziankę dla inwestorów. Tym razem jest to raport badawczy obejmujący prognozy na 2022 rok, które z pewnością mogą być przydatną pomocą przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Po pandemii w 2020 roku, kolejny 2021 rok był żywiołowym okresem – zarówno w światowej gospodarce, jak i na rynkach. Zmienność, z jaką mieliśmy do czynienia, była bezprecedensowa i wyraźnie wpływała na decyzje inwestycyjne.

Nadszedł 2022 rok, który niesie ze sobą wiele niewiadomych. Czy ogólny konsensus co do dalszego ożywienia gospodarczego i normalizacji jest słuszny? A może problemy z inflacją i podażą pogorszą wyniki gospodarcze i nastroje inwestorów?

Jest to bezpłatny e-book przygotowany przez analityków Domu Maklerskiego XTB, w którym przyglądają się oni dokładnie aktualnej sytuacji gospodarczej na świecie, konfrontując konsensus ekonomistów z twardymi danymi.

Analizę i pełny pogląd na rok 2022 obejmujący sytuację gospodarczą, politykę monetarną i kluczowe rynki, w tym złoto, indeksy amerykańskie i kryptowaluty można znaleźć w raporcie XTB, który można pobrać tutaj.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
xtb

Najnowsze wiadomości:

swissquote broker z dobrymi zyskami

Swissquote otrzymuje licencję CySEC

Szwajcarski broker Swissquote uzyskał nową licencję operacyjną od regulatora rynku finansowego na Cyprze, Cypryjskiej Komisji ...
Czytaj dalej
Saxo Bank nie będzie świadczyć usług klientom z Rosji i Białorusi

Saxo Bank oferuje przedłużone terminy ważności opcji walutowych

Spółka Saxo Bank poinformowała o wprowadzeniu przedłużonych terminów wygaśnięcia opcji walutowych. Firma ponownie otworzyła ofertę ...
Czytaj dalej
makroprzeglad forexrev

„Matka wszystkich kryzysów”. MakroPrzegląd #1/4 Grudzień

Nouriel Roubini był jednym z tych, którzy ostrzegali świat przed kryzysem 2008 roku. 64-letni profesor ...
Czytaj dalej
aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA zatrzymało kolejne osoby w sprawie piramidy finansowej

Zespół prasowy Centralnego Biura Antykorupcyjnego poinformował, że ostatnich dniach zatrzymano kolejne osoby związane z firmą ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę