menu

Strona Główna > Newsy > Propozycje dla klientów i wierzycieli SVS Securities

Propozycje dla klientów i wierzycieli SVS Securities


Zarząd komisaryczny brokera SVS Securities zwołał spotkanie podczas którego jego przedstawiciele ujawnili propozycje dla klientów i wierzycieli spółki.

Przedstawiony plan działania znalazł uznanie zarówno wśród klientów, jak i wierzycieli. Obie grupy poszkodowanych przez SVS Securities wybrały również swych reprezentantów, którzy będą kontaktować się z zarządem komisarycznym.

Zgodnie z ustaleniami pieniądze klientów zostaną zgromadzone na rachunkach bankowych pozostających pod kontrolą zarządu, a gdy pełna pula odzyskanych środków będzie już znana, klienci i wierzyciele otrzymają kwoty proporcjonalne do ich należności. Leonard Curtis z zarządu komisarycznego ujawnił, że obecnie zajmują się aktywami o wartości 277 mln GBP oraz 24 mln GBP znajdującymi się na 21 tysiącach rachunków klientów. Ponadto do przetworzenia pozostaje około 670 nierozliczonych transakcji obejmujących m.in. obligacje o nieustalonej wartości.

Spółka SVS Securities została objęta zarządem komisarycznym w wyniku kontroli przeprowadzonej przez FCA, po której regulator zgłosił poważne zastrzeżenia co do sposobu prowadzenia spraw spółki. W efekcie SVS Securities wygasiła swoją działalność i zabezpieczyła aktywa.


Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:

Najnowsze wiadomości:

Amerykańskie SEC przyznało w tym roku 88 milionów dolarów nagrody

SEC zlikwidował piramidę finansową wartą 6 mln USD

Dwóch amerykanów oszukało ponad 55 inwestorów, doprowadzając ich do strat w wysokości 6 mln USD ...
Czytaj dalej
Młotek sędziowski, rozprawa w sądzie, broker vs upadła firma

Były trader JPMorgan uznany za winnego manipulacji na rynku FX

Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych poinformował, że Akshay Aiyer, były trader JPMorgan, został skazany za manipulacje ...
Czytaj dalej
CMC Markets

CMC Markets z większymi zyskami

Broker opublikował podsumowanie połowy roku obrotowego, zakończonego 30 września. Widać w nim poprawę wyników finansowych ...
Czytaj dalej
uokik auto rentier

Auto Rentier odpowiada na ostrzeżenie UOKiK-u

Zarząd Auto Rentier SP. Z.O.O. skierował list do prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Znajduje ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę