menu

Strona Główna > Newsy > Purple Trading poszerza ofertę o mikro-loty na indeksy giełdowe

Purple Trading poszerza ofertę o mikro-loty na indeksy giełdowe


Broker Purple Trading poinformował, że udostępnia swoim klientom mikro-loty na wszystkie indeksy giełdowe zawarte w jego ofercie.

Inwestorzy skorzystają z tych narzędzi już 6 kwietnia 2020 roku. Dzięki nowej ofercie będą mogli otwierać pozycje o wartości 0,01 lota na indeksach takich jak niemiecki DAX lub amerykańskie S&P 500, Dow Jones i Nasdaq.

Purple Trading poinformował również, że w najbliższy piątek, 3 kwietnia 2020 r., skróci godziny handlu określonymi indeksami giełdowymi. Po zamknięciu handlu ruch cen będzie nadal widoczny, ale składanie zleceń nie będzie możliwe. Jest to spowodowane koniecznością przejścia na obsługę przez nowego dostawcę płynności. To właśnie ta zmiana pozwoli na udostępnienie mikro-lotów.

Zmiana dotyczy indeksu DAX, który w piątek będzie obsługiwany w godzinach 3:30 – 22:00, a także indeksów amerykańskich (Dow Jones, S&P, Nasdaq), które będą dostępne w godzinach 1:00 – 23:00. Godziny odpowiadają czasowi serwera MT4 (GMT+3). Znacząca zmiana godzin handlu wejdzie w życie wraz z nową ofertą uruchamianą 6 kwietnia. Zmiany parametrów handlu oraz nowe godziny będą dostępne na stronie internetowej Purple Trading i na platformie handlowej.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (6.08): fxg.market, miritkapital…

Na listach ostrzeżeń pojawili się: fxg.market 247firstinvest.com keyoncapital.com procloudoptions.online cryptotradecentr.com fxgrowcapital.com meritkapital.net CySEC publikuje ostrzeżenie ...
Czytaj dalej
cypryjski regulator cysec

CySEC zawiera ugodę ze spółką-matką 24option

Krótko po informacji o rezygnacji z licencji Cypryjskiej Spółki Inwestycyjnej (CIF) przez Rodeler Ltd (właściciela ...
Czytaj dalej
ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (5.08): FairBit i EGM Finance

Na listach ostrzeżeń pojawili się: FairBit / Fair-Bit - fair-bit.com EGM Finance - egmfinance.com FCA ...
Czytaj dalej
broker oanda

OANDA wprowadza markę FX Data Services

Działająca na rynku walutowym i analitycznym spółka OANDA poinformowała, że przeprowadzi proces rebrandingu swej działalności ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę