menu

Strona Główna > Newsy > RoboMarkets dodaje nowe funkcje na R Trader

RoboMarkets dodaje nowe funkcje na R Trader


Broker RoboMarkets poinformował o aktualizacji swojej platformy tradingowej R Trader w wersji desktopowej i mobilnej.

W przypadku wersji desktopowej nowe funkcje pozwolą m.in. na uruchomienie kalendarza wydarzeń. Ponadto klienci będą mogli skorzystać z wygodnej graficznej prezentacji wyników handlowych i historii parametrów finansowych rachunku. Dodane zostały również cztery nowe wskaźniki i specyfikacje kontraktów.

Klienci korzystający z wersji mobilnej będą mogli wyświetlać swe pozycje na wykresach, zyskają również opcję modyfikacji listy obserwowanych pozycji i sortowania. Zmieni się również dział Historia, w którym pojawią się informacje o depozytach i wypłatach. RoboMarkets uruchomił mobilną wersję platformy R Trader w grudniu ubiegłego roku. Początkowo obejmowała tylko podstawowe funkcjonalności, jednak po ostatniej aktualizacji widać, że firma poważnie traktuje swoją mobilną platformę.

Szef projektu R Trader w RoboMarkets Kirył Kiryczenka zapewnił, że spółka dąży do systematycznego rozwijania swej oferty i rozwiązań proponowanych klientom. Podkreślił również, że broker istotnie usprawnił platformę mobilną, a także wdrożył kilka rozwiązań, które zwiększą poziom zarządzania ryzykiem. Zdaniem Kiryczenki, klienci RoboMarkets w niedalekiej przyszłości mogą spodziewać się kolejnych niespodzianek ze strony firmy. Działający na licencji CySEC broker niedawno zwiększył dźwignię dla posiadaczy rachunków ECN-Pro i Prime, a także uruchomił, cieszący się w czasie pandemii dużym zainteresowaniem, handel złotem i ropą naftową.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
exante baner

Najnowsze wiadomości:

ostrzeżenia finansowe

Ostrzeżenia (1.12): Qflbank, RoyalStox, 4TFX…

Na listach ostrzeżeń pojawili się:  Qflbank (QFL Global) - qflbank.com RoyalStox (Marom Partners LTD) - ...
Czytaj dalej

UKNF przeprowadza ankietę dotyczącą kontraktów CFD

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego przygotował ankietę skierowaną do klientów detalicznych, którzy dokonują transakcji na kontrakty ...
Czytaj dalej
finra usa

Regulator Wall Street ostrzega przed e-mailami wyłudzającymi dane

Amerykańska Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) opublikowała oświadczenie,w  którym ostrzega przed fałszywymi wiadomościami e-mail, które ...
Czytaj dalej
heron tower odcięte przez policję przez alarm bombowy

Siedziba kilku londyńskich brokerów w centrum policyjnej akcji

Heron Tower, siedziba kilku londyńskich brokerów FX została odcięta przez policję w wyniku znalezienia podejrzanego ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę