menu

Strona Główna > Newsy > Saxo Bank umożliwia udostępnianie treści za pośrednictwem własnej platformy

Saxo Bank umożliwia udostępnianie treści za pośrednictwem własnej platformy


Oferujący dostęp do inwestycji w wiele rodzajów aktywów Saxo Bank umożliwił społecznościowe udostępnianie treści za pośrednictwem swoich platform.

Inwestorzy mogą udostępniać wykresy, motywy, artykuły, wiadomości, webinaria i inne treści swoim znajomym za pośrednictwem poczty elektronicznej, aplikacji WhatsApp i platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i LinkedIn. Traderzy znajdą ikonę udostępniania obok wykresów, artykułów i innych treści na platformach. Aby udostępnić, wystarczy kliknąć ikonę i wybrać preferowaną platformę społecznościową.

Saxo Bank regularnie udoskonala swoje platformy handlowe. Ostatnio do menu Wskaźników Technicznych dodano Wykres Historycznej Zmienności. Nowa funkcja pozwala na skonfigurowanie okresu i współczynnika rocznego.

Zmiany w kalendarzu Saxo

Warto zauważyć, że kalendarz na SaxoTraderGO został niedawno zastąpiony nowym i ulepszonym modułem kalendarza na pulpicie i urządzeniach mobilnych, który umożliwia filtrowanie wydarzeń na podstawie okresów czasowych, krajów i typów wydarzeń, takich jak makro, zyski lub dywidendy.

Inne ulepszenia w module kalendarza obejmują funkcję wyszukiwania słów kluczowych i zwiększony zakres czasowy przyszłości. Firma Saxo zaktualizowała również moduł o bardziej szczegółowy ekran, który umożliwia dodawanie przyszłych wydarzeń do osobistych kalendarzy.

Autor: Mariusz Przepiórka

Jesteś traderem?

Pomóż innym i oceń swojego brokera! Skorzystaj z wyszukiwarki lub znajdź go na liście.Reklama:
tms

Najnowsze wiadomości:

makroprzeglad forexrev

„Matka wszystkich kryzysów”. MakroPrzegląd #1/4 Grudzień

Nouriel Roubini był jednym z tych, którzy ostrzegali świat przed kryzysem 2008 roku. 64-letni profesor ...
Czytaj dalej
aresztowanie 4 szefów Great Private Equity

CBA zatrzymało kolejne osoby w sprawie piramidy finansowej

Zespół prasowy Centralnego Biura Antykorupcyjnego poinformował, że ostatnich dniach zatrzymano kolejne osoby związane z firmą ...
Czytaj dalej
Zamknięcie moskiewskiej giełdy blokuje zyski traderów

10 najbardziej „szortowanych” spółek w listopadzie

Trudna sytuacja makroekonomiczna w 2022 roku negatywnie wpłynęła na wyniki osiągane przez wielu inwestorów funkcjonujących ...
Czytaj dalej
Hiszpańska policja rozbiła gang oszustów inwestycyjnych

Hiszpańska policja rozbiła gang oszustów inwestycyjnych

Hiszpańska policja zlikwidowała gang cyberprzestępców, który wykorzystywał fałszywe strony inwestycyjne do oszukiwania ofiar w całej ...
Czytaj dalej
Przewiń na górę